Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 00:07:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юроспийд ООД  (Прочетена 38149 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pafel
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #60 -: Неделя, 14 Септември, 2014, 08:32:55 »
ОтговорОтговор

В цялата ми рода само аз съм шофер,,, едно време като им казах на нашите, че искам да уча Вилхелм Пик за да стана шофер и те се поболяха,,, баща ми ми разказваше за един негов братовчед, който след третото си висше образование решил да стане шофер и направил точно един курс с камион нейде из България и повече не искал да погледне камион,,,,,,,    а тези дето имат бащи "ТИРаджии" и са отраснали с мисълта, че това е техният Живот нека си го бачкат,,,, трябва да го чувстваш отвътре камиона,,, ако го бачкаш насила не става,,,,,,,,

Вярно че не ги разбирам доста от нещата... но всеки път като седна в камиона на мен ми е страшно удоволствие и не ми се слиза. Вярно че и не карам толкова често , от време на време ме викнат някое локално курсче, важното е че си ме влече. А тая страст ще си я гоня докрай.. Аз след работа продължавам да карам, кеф ми прави самото чувство да контролираш точно ти нещата.. пък и кой не обича да си пусне малко сръбско или някой зверски хаус докато си врътка геврека и да забрави дори и моментно проблемите си  Ухилен .. Накратко да.. имам я мотивацията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Неделя, 14 Септември, 2014, 08:32:55 »

 Активен
iliyanbg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #61 -: Понеделник, 30 Март, 2015, 15:54:03 »
ОтговорОтговор

Аз съм в тая но не си мисли че международния шофйор е да си караш леката кола почни и ще видиш аз за сега съм доволен но трябва и да се бачка защото може и да не си доволен ако не бачкаш пробвай и ще видиш

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Понеделник, 30 Март, 2015, 15:54:03 »

 Активен
mnedjalkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #62 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 00:31:59 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги. Поради ред причини съм се насочил към професията шофьор. Понеже нямам никакъв опит тази беше единствената фирма от която ме поканиха на интервю. Има някакво задължително обучение,което се плаща от работодателя първоначално,но в последствие си одържат париту от заплатите. Има и една обвързваща клауза да работиш две години при тях,а ако решиш да напуснеш преди изтичането на този срок плащаш неустойка чиято сума е доста сериозна за българскиту стандарти. Нямам никакъв друг шанс да започна без стаж някъде освен да мина през тях явно. Въпросът ми е при така изброените горе обстоятелства дали плащат редовно. Някои изобщо,ако може да сподели мнение.
Благодаря.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
начинаещ
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 58
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #63 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 08:51:23 »
ОтговорОтговор

Бегай далеко!Незнам какво ти е положението,но това у-ще май беше 3 седмици,след това почваш да караш и очаквана заплата би трябвало да е към края на следващият месец.Реално си 3 месеца без доходи а сметки евентуално заем и семейство кво ще правят?Ъ??
 Бъди търпелив,все ще се обади некой,или по точно ти требва да звънкаш, 2-3месеца без доход не знам как ще караш,аз лично не мога,затова "Юроспийд" и "ПИМК" за мен са супер краен вариант да не кажа никакъв,още повече и като чуя тая прословута "запис на заповед",бегам още по-бърже!
   Питай в "Нитера Транс",аз им звънях казаха,че ще ме вземат без опит и като начало само в БГ,но след разговори с техни бивши и настоящи шофьори се отказах,но май е по добре от горе изброените.
   Успех ти желая!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #64 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 21:40:00 »
ОтговорОтговор

Юроспийд ООД
hr@eu-speed.com
   

Лице за контакти:
Ваня Иванова

Телефон:
0889308233
   
 Показвания:    1027
 Дата:    31 Август
 Валидна до:    19 Септември
 Длъжност:    МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ БЕЗ ОПИТ и с КАТЕГОРИЯ
 Описание:    ИМАШ КАТЕГОРИЯ С, НО ЗА ДА СТАНЕШ ТИРАДЖИЯ ТИ ТРЯБВА С+Е, ОПИТ, КАКТО И УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ADR + ПРОФ. КОМПЕТЕНТНОСТ, ПСИХО - НИЕ ЩЕ ТИ ГИ ОСИГУРИМ! ЩЕ ИЗКАРАШ Е КАТЕГОРИЯ И ЩЕ СЕ СДОБИЕШ С ОСТАНАЛИТЕ ДОКУМЕНТИ.
„ЮРОСПИЙД” ООД ОТКРИ СВОЯТА ШКОЛА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ. ПО ВРЕМЕ НА ОБУЧЕНИЕТО НИЕ ТИ ЗАПЛАЩАМЕ ВСИЧКО, А И ЗАПЛАЩАМЕ ХРАНА И КВАРТИРА.
СЛЕД ОБУЧЕНИЕТО, ЗАПОЧВАШ РАБОТА С ТРУДОВ ДОГОВОР И АТРАКТИВНО ЗАПЛАЩАНЕ.

СТАНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТ НА ПЪТЯ. ОЧАКВАМЕ ТЕ!

ЗА КОНТАКТИ:

0882 73 20 10 – Mobile
02 402 42 10 – Office
 Тип:    Постоянна работа
 Местоположение:    България, с.Петърч
 Заплащане:    1500 EUR (Нето)
 Кандидатствайте онлайн
 Виж всички обяви за работа на тази компания
 Назад  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Пичове ако не сте родени за това, по-добре си пасете овцете и си стойте Зидаро-Мазачи, както досега, че от тези ,,,,,,,, абе ако искате да сте като този пич от клипа карайте курсовете,,,,, може и да стане нещо от Вас,,,,,,,,,, http://vbox7.com/play:c432ca88b0
Много е готино, ха ха ха, може да е първият му обратен завой в живота с камион.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #65 -: Четвъртък, 16 Април, 2015, 21:45:07 »
ОтговорОтговор

В цялата ми рода само аз съм шофер,,, едно време като им казах на нашите, че искам да уча Вилхелм Пик за да стана шофер и те се поболяха,,, баща ми ми разказваше за един негов братовчед, който след третото си висше образование решил да стане шофер и направил точно един курс с камион нейде из България и повече не искал да погледне камион,,,,,,,    а тези дето имат бащи "ТИРаджии" и са отраснали с мисълта, че това е техният Живот нека си го бачкат,,,, трябва да го чувстваш отвътре камиона,,, ако го бачкаш насила не става,,,,,,,,
Само допълвам, /или защото се взимат много пари/ а не ги ли изкарваш с удоволствие пак не става.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
julianr
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%


Юлиан Булгаков
Ел. поща
« Отговор #66 -: Вторник, 28 Април, 2015, 20:03:13 »
ОтговорОтговор

Колега мислиш ли че някой колега ще ти каже истината?Рискувай и много много не слушай колегите,истината е винаги по средата.Успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mnedjalkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #67 -: Вторник, 28 Април, 2015, 21:55:06 »
ОтговорОтговор

Да,аз се отказах. Разбира се всеки разбира нещата по свое му. На мен не ми допаднаха тези обвързващи клаузи. Да,може би това обучение е полезно,съгласен съм,че струва скъпо и то трябва да се плати за това не споря,но неустойката е пресилена. Успех на всички,които са се захванали с тази фирма.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
koce.turboto
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #68 -: Вторник, 18 Август, 2015, 17:29:08 »
ОтговорОтговор

Брато, споко и аз съм у тая фирма. Бачкаш ли си плащат за това да не те е въобще страх. Има вече нови комиони не вервай на нещо, което не си го видел. Ако ти се работи като тираджия изкарай си курса ако немаш всичките документи и бачкай - никой нема да те спре. И остави тея дето ти пълнят главата с записи на зопевди- това са пълни глупости -нема такива документи в Юроспийд.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
koce.turboto
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #69 -: Вторник, 18 Август, 2015, 17:34:40 »
ОтговорОтговор

Спокойно почни си и ще видиш, че не всичко е черно и бяло има си и цветове. Нормално учат те искат да си стоиш при тех - не виждам лошото и страшното. Ти не си ли доволен, че ще имаш работа поне за няколко години?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zdravko_skania
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #70 -: Вторник, 18 Август, 2015, 17:57:27 »
ОтговорОтговор

Колега, за мога да ти кажа щото минах през това. Аз съм супер доволен, минах през Пуца преди около две години. Учат те за тираджия три седмици, при тях си, хранат те три пъти на ден. Изкараха ми адр-а компетентността и психото и след това ме качиха двойка с стар шофйор за да ме учи на терен и се случиха нещата. Вече съм соло от горе долу две години и ще продължавам брат. Карам чистак бърсак DAF евро 6. Квото съм си изкарал ми го плащат, но последно взех 1,95 евра батенце. Идвай нема да съжаляваш всичко се случва наяве. аз съм доволен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
varbanov.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #71 -: Неделя, 10 Април, 2016, 18:25:54 »
ОтговорОтговор

Някаква тазгодишната информация относно школата на Юроапийд някой може ли да даде? Има ли някой, който е изкарал тази школа и да изкаже мнение?
Какво е положението със заплатата след обучението?
Разбрах, че като втори шофьор докато се учиш е 30 евро, а после колко е дневният надник когато си самостоятелно?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dizra
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #72 -: Петък, 07 Юли, 2017, 20:01:05 »
ОтговорОтговор

Някой чувал ли е нещо за тази фирма? Базирана е в Петърч,предлагат обучение за придобиване на категории,компетентности,АДР и психологическа годност.
Благодаря предварително!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #73 -: Петък, 07 Юли, 2017, 23:41:15 »
ОтговорОтговор

Да не би да имаш предвид Юроспийд?

Това им е сайта - http://eu-speed.com/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
dizra
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #74 -: Събота, 08 Юли, 2017, 18:55:19 »
ОтговорОтговор

Твъдо Eurodrive-Петърч,Софийско. предлагат безплатно обучение и работа без опит!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!