СТАД - БЛИЗНАКОВ ЕООД (STAD - BLIZNAKOV)
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 23:08:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СТАД - БЛИЗНАКОВ ЕООД (STAD - BLIZNAKOV)  (Прочетена 2349 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i_voo
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Четвъртък, 03 Март, 2016, 23:53:38 »
ОтговорОтговор

Някой знае ли нещо за фирма стад-близнаков,обявата често и се върти в jobs.bg, как пък не намериха шофери за тия пусти 30 камиона...обявата иначе е привлекателна Германия -Испания,но с тая немска еспедиция с която се хвалят че работят ме съмнява че е по скоро Германия вътрешно  и  чат пат  до Испания.много ми харесва Германия -Испания но ако искам Германия вътрешно ще си почна в немска фирма  за малко повече от техните 1600 евро.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 03 Март, 2016, 23:53:38 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2286/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2139
Теми: 137



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 26 Март, 2023, 22:08:47 »
ОтговорОтговор

Някой знае ли нещо за фирма стад-близнаков,обявата често и се върти в jobs.bg, как пък не намериха шофери за тия пусти 30 камиона...обявата иначе е привлекателна Германия -Испания,но с тая немска еспедиция с която се хвалят че работят ме съмнява че е по скоро Германия вътрешно  и  чат пат  до Испания.много ми харесва Германия -Испания но ако искам Германия вътрешно ще си почна в немска фирма  за малко повече от техните 1600 евро.

     Един съученик (имам много, много), беше работил при тях. Започнал е с огромен шок при виждането на камиона. Гаражът е някъде около Дупница. Офисът е в София, този съученик се е договорил с тях и на въпроса:
 - Какви са камионите?
 - Сервизно поддържани камиони. Отговори те.
     Моят съученик, е бил шокиращо изненадан от хигиенното състояние и каза, че такъв мръсен камион никога не е бил виждал. Обаче е било късно, за да направи естествената реакция и да си тръгне. Повече от година е успял да работи, преди повече от 7-8 години. Заплащане е било на километър тогава и често е правил товарене или разтоварване и разкачане в базата, а други са карали Германия - Испания. Това е било причината да напусне, защото някакви стотинки на километър по малък пробег са малко пари, а много работа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 26 Март, 2023, 22:08:47 »

 Активен
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 319
Теми: 7



Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Неделя, 02 Април, 2023, 19:35:18 »
ОтговорОтговор

След не знам колко години положението в тази фирма е същото. Минах интервю в София, всичко точно, с уговорка за камион до 3 години максимум (вече задължително условие при мен), Да, ама видиш ли след няколко дена ми се пише, че новите камиони щели да се забавят до края на март, ако съм искал един прав курс на Евро 5 и после читав камион. Викам, айде добре. Стягам си багажа и отивам. Добре, че се замотаха с договора и отидох да видя камиона, като ми беше обещано да е минал мивка вън и вътре. И.... о ужас! Смрад, мизерия, в ремаркето карана отпадъчна хартия, коланите на салма, кабината екскременти, хладилника нещатен, а от тия любителските, незакрепен, чудо. Много хора имало на мивката, ама днес щяло да стане по някое време. Звъня аз на София (тук да уточним, че офис София и гараж Дупница изповядват максимата, че дясната ръка не знае какво прави лявата). Оттам ми се предлага друга композиция, взимам ключовете да я видя и вътре багажа на колегата... Е тук ми се отхлупи чайника, обрах си документите, колата и диииим  да ме няма. Това е, колеги, да си знаете.

PS: От една седмица движа DAF XG на 8 месеца, получен в суперизрядна чистота. 2 дни след като започнах господина от СТАД пак ми писа да съм почвал, с едногодишен DAF. Само че мандалото хлопна...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!