Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 15:02:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 179369 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #555 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 21:12:47 »
ОтговорОтговор

Красимире, цялата история става много нечистоплътна и наистина админа по-добре да заключи темата. Честно казано не ми се четат разни нафукани и егоистични мнения. Па и форума да си остане шофьорски. На някои ако им е тясно тук и са достигнали максимума си в изявите, нека търсят друго място. Хайде попътен вятър и бъди здрав, сигурен съм че има още какво да се учи от живота.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #555 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 21:12:47 »

 Активен
KrOcky
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-250
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 50
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #556 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 21:24:27 »
ОтговорОтговор

И ако нямахме благоразумието да си изберем подходящия премиер, още поне 50 немаше да имаме...

С писанията по тоя форум, некой ден ше получим сърдечен разрив от............................смЕх

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

КльоНбаджия
Форум на българските шофьори
« Отговор #556 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 21:24:27 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #557 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 00:32:24 »
ОтговорОтговор

С писанията по тоя форум, некой ден ше получим сърдечен разрив от............................смЕх


Аз клоня към самоубийство, затуй гледам да спазвам форумна диета...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Максимус
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +59/-20
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 106
Теми: 7



Активност
0%


« Отговор #558 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 13:53:16 »
ОтговорОтговор

Да кажем дружно братя, едно голяяямо БЛАГОДАРЯ на Брюксел, за нашите магистрали. Добре че е ЕС. Готин

Пък хайдут-Бойко, просто заложи на този голям КОЗ, за да спечели следващите избори, че и да остане в историята даже. Вижте ме, аз направих пътища като слънце, каза диктаторът слънце.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #559 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 14:21:48 »
ОтговорОтговор

Да кажем дружно братя, едно голяяямо БЛАГОДАРЯ на Брюксел, за нашите магистрали. Добре че е ЕС. Готин

Пък хайдут-Бойко, просто заложи на този голям КОЗ, за да спечели следващите избори, че и да остане в историята даже. Вижте ме, аз направих пътища като слънце, каза диктаторът слънце.

Мхм... за някои чашата е наполовина празна, за други наполовина пълна, а за трети, дори и да е пълна, тя пак е празна...

Състояние на духа, интелект, възпитание, характер...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
KrOcky
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-250
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 50
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #560 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 14:43:39 »
ОтговорОтговор

Да кажем дружно братя, едно голяяямо БЛАГОДАРЯ на Брюксел, за нашите магистрали........



Повечето средства даже не са от Брюксел, ами наши си, от данъци и бюджетни излишъци. Пък детски, пенсии, разплащания към фирми и още куп неща, ще чакат на някой друг тиквен месия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

КльоНбаджия
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1923
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #561 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 15:00:57 »
ОтговорОтговор

Бюджетни излишъци  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен А народа мре от глад ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Roshko
Гост
« Отговор #562 -: Понеделник, 21 Януари, 2013, 17:29:03 »
ОтговорОтговор

Горките... живи да ги оплачеш, просълзих се...!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #563 -: Четвъртък, 24 Януари, 2013, 21:29:31 »
ОтговорОтговор

Моля, привържениците Му да замълчат пред фактите. Благодаря Ви!

"24 януари се оказа черен ден за България -Европейската комисия обяви, че праща страната ни на съд по 3 наказателни процедури наведнъж. Нарушенията са в две области -енергетика и комуникации. В трета сфера пък - околна среда, София получи последно предупреждение.

Най-общо казано, обвиненията на ЕК срещу държавата са за това, че българите са принудени да дишат отровен въздух и гинат рано от болести, лишени са от правото да избират доставчик на ток и на природен газ, газопреносната мрежа е монополизирана от държавата, а конкурсите за цифровизация на ефира чрез изграждането на т.нар. мултиплекси са опорочени и не създават достатъчна конкуренция."

Източник : http://www.segabg.com/article.php?id=633810

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +969/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #564 -: Четвъртък, 24 Януари, 2013, 21:51:17 »
ОтговорОтговор

За замърсяването и качеството на въздуха в голяма степен вина носят самите столичани. Въпреки наличието на нов метродиаметър и по-добрата организация на обществения транспорт, все още приротетно за придвижване до работните места се използват лични автомобили. Отоплението с определени горива също се отразява негативно на атмосферната картина.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
TDM
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%
"И утре е ден..... Но друг!"


« Отговор #565 -: Петък, 25 Януари, 2013, 02:06:55 »
ОтговорОтговор

Намигване  http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/01/23/1989539_nad_18_000_dushi_sa_poluchili_bulgarsko_grajdanstvo/?ref=rss

,,Гордея се ,че съм БЪЛГАРИН!!! Дори и да се срамувам пак ще си остана БЪЛГАРИН!!! Затова ,по-добре да ходя с вдигната глава ,усмихнат и наперен!,,
Не си спомням на кого е този израз (не е мой) ,но мисля по същия начин.Всичко ,което съм спечелил по чужбините съм изпратил за Родината.И продължавам!
В Кипър работих с хора от Бангладеш ,Шри Ланка ,Непал ,Египет и Сирия.Някои казваха ,че нямат ток в къщите ,но лоша дума за своята си Родината от никой не съм чул. Магиш беше кюрд от Сирия.Винаги мълчеше с наведена глава ,когато разговаряхме-кой от къде е и какво има у дома.Той имаше само някакво ламинирано картонче с името му ,а от горе пише ,,КЮРДИСТАН,, ! Прав сте ,админ- няма такава държава ,но ако го срещна пак (Магиш) ,не бих се осмелил да му го кажа.
БЪЛГАРИЯ-има такава държава! И ще има!
Поздрави!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

,,Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее.,, /Йохан фон Гьоте/
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #566 -: Петък, 25 Януари, 2013, 09:51:33 »
ОтговорОтговор

Аз също се гордея, че съм българин. Обърни обаче внимание какви хора са получили българско гражданство. Предимно хора, които с българската лична карта заминават в Западна Европа. Темата е достатъчно дълга и при внимателен прочит ще откриеш много неща, които за съжаление допринасят за цялостното отношение към държавата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
MagnuM
Старши потребител
****

Рейтинг: +70/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 343
Теми: 14



Активност
0%


« Отговор #567 -: Петък, 25 Януари, 2013, 15:53:05 »
ОтговорОтговор

Според вас нормално ли е да се построи най-голямата джамия на балканския полуостров в Християнска държава и Християнски град? Е, явно е възможно. В Гоце Делчев вече се говори и не само говори, но и е факт че ще се строи.
До момента сме над 2000 човека, които ще бъдем на протест довечера против изграждането на джамията.

http://www.youtube.com/watch?v=-gEGmTaK-HI

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Намигване Не е важно за къде пътуваш, важно е да си на пътя Намигване
Новата страница на Българските шофьори!
https://www.facebook.com/pages/Bulgarian-TrucksDrivers/435921919851057
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #568 -: Събота, 26 Януари, 2013, 15:00:52 »
ОтговорОтговор

Държавата на столетниците - това е България днес.

"Министърката с най-висок рейтинг от правителството на ГЕРБ даде комедийни обяснения за наличието на 800 000 мъртви души в избирателните списъци. Не били мъртви души, възмути се тя, това са емигранти, които нямаме право да зачеркнем. А същевременно обясни, че според избирателните списъци в България има 668 столетници и дори 56 души над 120 години. Нямало кой да даде смъртен акт и покойници се водят в избирателните списъци и в регистъра ГРАО. Как така? Що за комедия? Данъкоплатецът плаща заплати на бюрократи, които от общината не могат да изпратят един смъртен акт или дори едно съобщение до т. нар. ГРАО, за да заличат някоя мъртва душа? Или от самото ГРАО, като виждат 120-годишни в списъка, не се сещат да попитат общините има ли такива хора?"

Източник : http://e-vestnik.bg/16697/darzhavata-na-stoletnitsite-i-komediynata-ministarka-lili/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #569 -: Събота, 26 Януари, 2013, 21:53:53 »
ОтговорОтговор

Не разбрах какво стана с колегата дето тръгна по новата магистрала. Пристигна ли, върна ли се. Да сподели впечатления ако може.

Още не е ясно има ли такава държава или няма - емоции има, но категоричен извод не.

И....  какво се влага като съдържание зад думите "гордея се, че съм българин".

Някой знае ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!