Стачката в БДЖ
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 20:15:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стачката в БДЖ  (Прочетена 10818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #15 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 14:28:33 »
ОтговорОтговор

Не ти ли омръзна да пишеш глупости и да спамиш?

Моите уважения,но можеш ли да ми посочиш,кое е спам и кое е глупост според правилата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 14:28:33 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #16 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 15:03:57 »
ОтговорОтговор

Моите уважения,но можеш ли да ми посочиш,кое е спам и кое е глупост според правилата?

    Моите уважения, но всичко, което си написал досега е спам или глупост, или - и двете! Нека Админ да посочи изключенията, ако може?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 15:03:57 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 22:36:30 »
ОтговорОтговор

    Моите уважения, но всичко, което си написал досега е спам или глупост, или - и двете! Нека Админ да посочи изключенията, ако може?  Ухилен

Колкото и да се напрягам, не мога. Ако някой е забелязал някакво смислено творение, нека да ни насочи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 24 Октомври, 2014, 22:49:36 »
ОтговорОтговор

Колкото и да се напрягам, не мога. Ако някой е забелязал някакво смислено творение, нека да ни насочи.


     И ко стана ся? А, Баталов?  Ухилен  Въпреки цялата ти натегация се оказваш първенец в спаменето и глупостите, които пишеш. Защото едно е да развиваш тези с които някой, или някои не са съгласни, а съвсем друго е да си наопаки по принцип и да плямпаш простотии за разни валяци, базуки и други твои фантазии. Обикновено тези, които много войнствено се репчат по форумите, всъщност са абсолютни мишки в реалността, а провинциалните ти комплекси са направо забавни. На мен не ми пречиш, дори ме забавляваш, но ако може обновявай репертоара, че омръзва.
    И ако можеш, привлечи поне един свой фен, че много самотно стоят коментарите ти и коментарите на собствените ти коментари!  Ухилен  Нарочно съм те оставил да се вихриш за да е видно колко си смешен. 
    А за протокола - ти шофьор ли си изобщо? Съмнявам се...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #19 -: Събота, 25 Октомври, 2014, 02:54:37 »
ОтговорОтговор

Моите уважения,но можеш ли да ми посочиш,кое е спам и кое е глупост според правилата?

Тия още ли мърдат? Готин
Икономиката не работи и БДЖ е в застой.Те са най-големия консуматор на ток.Ако политиците си мислят,че с вдигане на цената на тока за нас ще компенсира загубите на НЕК-дълбоко се лъжат.Икономиката трябва да заработи и всичко ще си дойде на мястото.Но като гледам какви решения се вземат-в близките години ще преминем на свещи. Завърти очи Завърти очи

batalov80, извадих два цитата с твои глупости. Първия не се нуждае от коментар, а във втория само абревиатурата БДЖ има общо с темата. Останалото е Off-Topic. А за глупостите няма нарушение на правилата, а на етиката в общуването.
Мога да те защитя от админа, когато те упреква за СПАМ. Ти нямаш спам. твоето е Flood. Новия форум прелива от твоя флууд. Безсмислени постове почети във всяка тема. За да ти светне за какво иде реч, прочети:

Цитат
Що е флууд (Flood)
Flood (от анг. наводнение, порой, натрупване)
Флууд е натрупване на коментари или съобщения, в дадена тема които не са свързани със нея.
Флууд е копиране на един и същи коментар или съобщение в една тема.
Флууд е безсмислен коментар или съобщение което не дава конкретна и ясна информация по темата.
Флууд е заливането на интернет с пубертетски глупости.

Как да се предпазим.
За разлика от спамерите които се контролира предимно от Ботове които можем да излъжем. Флуудърите са реални хора които намират начин да се изсер*т в сайта, блога или форумът ти. Няма предпазване. Те са напаст.

Съществува още една рановидност нередни коментари или теми позната като Оф-топик!

Що е оф-топик (Off-Topic)
Оф-топик е по-скоро вид флууд!
Самият превод на понятието от англииски, означава „извън темата/въпросът“
Оф-топик са всички коментари или публикации в секции, които не се вписват в дадената тема и значението и!

Надявам се да съм бил полезен с отговора на въпроса ти към админа.


ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #20 -: Неделя, 26 Октомври, 2014, 02:07:11 »
ОтговорОтговор


     И ко стана ся? А, Баталов?  Ухилен  Въпреки цялата ти натегация се оказваш първенец в спаменето и глупостите, които пишеш. Защото едно е да развиваш тези с които някой, или някои не са съгласни, а съвсем друго е да си наопаки по принцип и да плямпаш простотии за разни валяци, базуки и други твои фантазии. Обикновено тези, които много войнствено се репчат по форумите, всъщност са абсолютни мишки в реалността, а провинциалните ти комплекси са направо забавни. На мен не ми пречиш, дори ме забавляваш, но ако може обновявай репертоара, че омръзва.
    И ако можеш, привлечи поне един свой фен, че много самотно стоят коментарите ти и коментарите на собствените ти коментари!  Ухилен  Нарочно съм те оставил да се вихриш за да е видно колко си смешен.  
    А за протокола - ти шофьор ли си изобщо? Съмнявам се...

Не пиша тук за да имам фенове.Не бих искал да повтарям,че тук пишем не да се харесаме или мразим,а да си помагаме с нещо.Това,че някои колеги не възприемат мненията ми си е техен проблем.Жалко за тях.Бая боб има още да изядат докато влязат в коловоза.Има една приказка-не жена и народ не можеш да угодиш.Поне админа достатъчно си е изпатил.А пък за проблемите в БДЖ мога да Ви светна по много въпроси.Работил съм в тази система бая време.А  теб драйвер-ски не искам да те пращам пак за ягоди със стълба Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #21 -: Неделя, 26 Октомври, 2014, 02:58:03 »
ОтговорОтговор

Не пиша тук за да имам фенове.Не бих искал да повтарям,че тук пишем не да се харесаме или мразим,а да си помагаме с нещо.Това,че някои колеги не възприемат мненията ми си е техен проблем.Жалко за тях.Бая боб има още да изядат докато влязат в коловоза.Има една приказка-не жена и народ не можеш да угодиш.Поне админа достатъчно си е изпатил.А пък за проблемите в БДЖ мога да Ви светна по много въпроси.Работил съм в тази система бая време.А  теб драйвер-ски не искам да те пращам пак за ягоди със стълба Завърти очи



      Обичайно - пак няма да обърна внимание на поредните глупости, които си нацвъкал. Изваждам, обаче едно изречение : ".Не бих искал да повтарям,че тук пишем не да се харесаме или мразим,а да си помагаме с нещо."
    Та би ли ме подсетил с някой конкретен пример - с какво по-точно си помогнал някому в професионалната сфера в която пишем? С мнение по професионален проблем? Със съвет? Със споделен опит? С какво? Припомни ми, може пък да съм пропуснал?
    Моето мнение, все пак, е, че си обикновен спамер и хейтър с елементи на ялова подлизурковщина. Толкова си глупав, че не можеш дори да се усетиш, колко си смешен отстрани!  Мен не можеш да ме изпратиш за никакви ягоди, знаеш го добре. Просто се опитваш да остроумничиш, но и това не ти се отдава, защото е занятие за умни...
    И изобщо не си никакъв колега, нямаш нищо общо с професията ни - такива пенюги ги усещам отдалече, майна... Ухилен  Ухилен   Ухилен  Хайде, ти си! Пореви малко, че съм те обидил! хахахаха

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +970/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #22 -: Неделя, 26 Октомври, 2014, 09:36:31 »
ОтговорОтговор

Не пиша тук за да имам фенове.Не бих искал да повтарям,че тук пишем не да се харесаме или мразим,а да си помагаме с нещо.Това,че някои колеги не възприемат мненията ми си е техен проблем.Жалко за тях.Бая боб има още да изядат докато влязат в коловоза.Има една приказка-не жена и народ не можеш да угодиш.Поне админа достатъчно си е изпатил.А пък за проблемите в БДЖ мога да Ви светна по много въпроси.Работил съм в тази система бая време.А  теб драйвер-ски не искам да те пращам пак за ягоди със стълба Завърти очи

И аз бях част от тази система. На каква позиция сте бил и къде?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #23 -: Неделя, 26 Октомври, 2014, 11:58:35 »
ОтговорОтговор

На каква позиция сте бил и къде?

     Стрелочник на гара Пловдив - разпределителна.   Ухилен  Ухилен  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #24 -: Понеделник, 27 Октомври, 2014, 15:46:16 »
ОтговорОтговор

И аз бях част от тази система. На каква позиция сте бил и къде?

Най-малко на Вас ще Ви давам отчет за туй или онуй.А драйверския да духа супата.Жалко за админа,че са се навъдили тук подобни рошковци ама нейсе.. Завърти очи Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #25 -: Понеделник, 27 Октомври, 2014, 16:14:27 »
ОтговорОтговор

Най-малко на Вас ще Ви давам отчет за туй или онуй.А драйверския да духа супата.Жалко за админа,че са се навъдили тук подобни рошковци ама нейсе.. Завърти очи Завърти очи


   Не го жали ти админа, а и не му реви интригантски на раменцето!  Ухилен  А и той недоволства от теб в случая, а не от мен. Не си в състояние да ме накараш да духам каквото и да е. Ти си един СПАМЕР, пълниш форума с боклук и това е очевидно за всеки. Не си и колега. Нямаш нито една публикация по професионални теми. Тук си единствено за да дразниш и да се опитваш да удовлетворяваш болезнените си комплекси. Смешен, жалък, безполезен и безсмислен. Това си ти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #26 -: Понеделник, 27 Октомври, 2014, 17:04:20 »
ОтговорОтговор


   Не го жали ти админа, а и не му реви интригантски на раменцето!  Ухилен  А и той недоволства от теб в случая, а не от мен. Не си в състояние да ме накараш да духам каквото и да е. Ти си един СПАМЕР, пълниш форума с боклук и това е очевидно за всеки. Не си и колега. Нямаш нито една публикация по професионални теми. Тук си единствено за да дразниш и да се опитваш да удовлетворяваш болезнените си комплекси. Смешен, жалък, безполезен и безсмислен. Това си ти.

Горкия шоп.Не можеш да ми се намажеш на кутрето на ръката.Такива като теб провалиха БДЖ-то ,а да не говорим за други простотии,създадени в последните години.В много форуми съм писал,но такава утрепка не съм срещал.Пак те търпят,сигурно защото си протеже на тиквата.Каквото и да пишеш против мен няма да се откажа да пиша тук.Причината е,да предпазя колегите от хора с промити мозъци.А какви са моите възможности-щом оцелявам и тук,значи всичко ми е добре.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Понеделник, 27 Октомври, 2014, 19:12:24 »
ОтговорОтговор

Горкия шоп.Не можеш да ми се намажеш на кутрето на ръката.Такива като теб провалиха БДЖ-то ,а да не говорим за други простотии,създадени в последните години.В много форуми съм писал,но такава утрепка не съм срещал.Пак те търпят,сигурно защото си протеже на тиквата.Каквото и да пишеш против мен няма да се откажа да пиша тук.Причината е,да предпазя колегите от хора с промити мозъци.А какви са моите възможности-щом оцелявам и тук,значи всичко ми е добре.

Опасявам се, че съвсем скоро ще бъдеш лишен от възможността да ни малтретираш със словесните си излияния. Опитай се да поговориш със себе си и ако не се получи, вземи си почивка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #28 -: Понеделник, 27 Октомври, 2014, 19:43:32 »
ОтговорОтговор

Опасявам се, че съвсем скоро ще бъдеш лишен от възможността да ни малтретираш със словесните си излияния. Опитай се да поговориш със себе си и ако не се получи, вземи си почивка.


    Аз, все пак< моля да не му слагаш БАН. Нека се види що за несъстоятелни хора се пеняват по майката-земя. Мен не може да ме обиди някой, който не значи нищо в живота ми. Дори е забавен - "Такива като теб унищожиха БДЖ!"  Ухилен  Жива да не бях!  Отивам да се срамувам, че съм виновен за положението на БДЖ, банките, здравната система, правосъдието, полицията...за Ислямска държава и глобалното затопляне!  Ухилен
    Е, не е ли сладур?А и що толкова са го били като малък?  Забавен си, пич! Ам'чи ко да го прайми тоз Бареков по София?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #29 -: Неделя, 09 Ноември, 2014, 18:49:45 »
ОтговорОтговор

Опасявам се, че съвсем скоро ще бъдеш лишен от възможността да ни малтретираш със словесните си излияния. Опитай се да поговориш със себе си и ако не се получи, вземи си почивка.

Най-малко се притеснявам от това.Досега съм банван два пъти,разбира се заради нарушаване на правилата.Щом не ме желаеш-твоя воля.Бъди жив и здрав...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!