Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 06:53:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 179360 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
toregora
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #390 -: Събота, 30 Юни, 2012, 06:48:11 »
ОтговорОтговор

Абе, по принцип си прав, ама не чак Усмивчица
При положение че си плащаш,винетки,(данъци акцизи...) за някаква услуга(пътища,здравеопазване,сигурност...), каквато  "държавата" трябва да ти свърши, а не я получаваш, довоплен ли трябва да останеш, като гледаш че циганите не си плащат а получават повече от теб?
    Уди кълвача държавата е територията на България (която е прекрасна).Тя не може да ти свърши никаква услуга.
   За това че циганите не си плащат а получават повече от теб са виновни политиците избрани от нас и създали съответните закони.
Каквито политици си изберем такива закони ще имаме.Те решават колко да плащаш за  ,винетки,данъци акцизи...От подли същества начело на държавата не можеш да очакваш нищо добро.Това не означава че трябва да плюеш по България.Когато народа се пробуди осъзнае общата картина ,и си излъчи доблестни политици, тогава ще му се подобри живота.Това искам да  кажа ,да си хулиш политиците а не   "държавата".Пък може да дойде време да имаме чиста и свята република.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #390 -: Събота, 30 Юни, 2012, 06:48:11 »

 Активен
Уди кълвача
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-49
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 256
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #391 -: Събота, 30 Юни, 2012, 08:31:51 »
ОтговорОтговор

    Уди кълвача държавата е територията на България (която е прекрасна).Тя не може да ти свърши никаква услуга.
   За това че циганите не си плащат а получават повече от теб са виновни политиците избрани от нас и създали съответните закони.
Каквито политици си изберем такива закони ще имаме.Те решават колко да плащаш за  ,винетки,данъци акцизи...От подли същества начело на държавата не можеш да очакваш нищо добро.Това не означава че трябва да плюеш по България.Когато народа се пробуди осъзнае общата картина ,и си излъчи доблестни политици, тогава ще му се подобри живота.Това искам да  кажа ,да си хулиш политиците а не   "държавата".Пък може да дойде време да имаме чиста и свята република.

Ти ся за всяка буква ли се хващаш Усмивчица на всеки е ясно, като кажеш "държавата" за кой става въпрос, никой няма да тръгне да хули гората Усмивчица

А пък, за доблестните политици забрави от сега!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #391 -: Събота, 30 Юни, 2012, 08:31:51 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #392 -: Събота, 30 Юни, 2012, 09:23:01 »
ОтговорОтговор

Милата ни Родина наистина е земен рай. Само за някои обаче. Вбесен съм от наглостта на управниците.
 
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1441236

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Jack77
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-176
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 164
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #393 -: Събота, 30 Юни, 2012, 17:31:52 »
ОтговорОтговор

Какво направихте Вие, за да не сме на това ниво питам аз ? Докато във всеки един сектор има дупедавци няма как да се оправим, не става да ходиш в нова фирма и да викаш аз мога да карам по 50 часа без да спя и за 20 лева на ден и гъза ще ти лижа, и да искаш нещо различно. Държавата, че се гъбарка с нас е факт, но това е благодарение на самите нас и нищо няма да се промени докато продължавате да не уважавате собствения си труд, това не е единственият проблем, но е номер 1 по важност, от тук тръгна всичко, за това алтернативата за трезво мислещи хора винаги се намира на вън, и за това всеки с поне малко мозък се спасява както може, защото ние мнозинство вече няма как да бъдем, след като на едни интереса ни е да направим нещо , а на други просто да оцеляват и да са безгласна буква.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #394 -: Събота, 30 Юни, 2012, 21:09:49 »
ОтговорОтговор

Ъ? Jack77- Молим те, покажи Ми правия път!  :'(
 Не ми се реве ама не става!
 Вярно, к'во му е кофтито на този живот? Като се почне от социалното, та минеш през здравното, и стигнеш до сегашното си състояние. Всичко е в рози и балдахин...
 Баце, само кьоркам от известно време как ври и кипи в ,мила ми Родинка"-магистрали, безкруполна корупция, офшорката на ЕС- искаш ли още да ти бутна? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Jack77
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-176
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 164
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #395 -: Събота, 30 Юни, 2012, 21:32:44 »
ОтговорОтговор

Аз ти казвам само да не ревете с ръце в джобовете, а ти както искаш ме разбирай, виновните за сегашното положение са хората, които са научили правителството, че може да ги цакат. След което този манталитет е натрапен в децата им, никога няма да се оправим тук, за това алтернативата е само и единствено на вън. Не казвам, че и ти си един от тези, които само мрънкат, но едно 90 % са такива, останалите са като мен, които знаеме какво искаме и си търсим късмета както се казва. С жалване нищо не се променя и да ревеш, и да не ревеш докато не предприемеш нещо ситуацията няма да се промени, а ти ако искаш ми "мъцкай" 5 дена какво ни е зле. Истината е, че всеки сам вижда грозната истина. Едно време като се видим с познат на улицата си казвахме "Какво става, как е ? " и в отговор получавахме "Екстра" , сега отговора "Мани не питай, е*ало си е майката". Едно време сме били "машала" ,после "хорошо" , а ДОБРЕ никога няма да бъдем с този манталитет.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #396 -: Събота, 30 Юни, 2012, 21:47:27 »
ОтговорОтговор

Арно! Бутни сега и рецептата как да стане, и си Ок!
 Зачитам всяко мнение касаещо моето бъдеще, на моите деца, а и дал живот и внуци– защо, не!? Завърти очи
 Ба' си, в къв' аспект мислим, а? Шокиран
 Мене ако питаш, готов съм да работим като магаре-ден и нощ, но да ми се киха! И на 45-50г да си джиткам с караванката!
 Но, няма как да стане! Световна конспирация! Намигване
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #397 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 13:14:23 »
ОтговорОтговор

Поредният начин да ни уморят от ЕС !
От 5 дни в кооперацията от коята изнасяме зърно , обикалят пратеници от ЕС и описват всеки как и за колко време извършва дадена дейност. На председателя са казали , че трябва да съкрати 17 човека , за да печели повече и да си получи субсидиите. Ако не ги съкрати, няма да получи обащаните помощи от ЕС. Същите тези пратеници обикалят от началото на годината в страната ни по различни фирми и препоръчват съкращенията. Един пример от вчера. Тракторист си зарежда комбайната с гориво за 12 минути - 420л. Оня му каза, че докато зарежда да върши друга работа, за не се размотава. Тракториста се обърна към него и му каза ... като ти усуча един маркуч около врата ще ти кажа какво трябва да направя. Ей от такива като вас хората ще гладуват.
Пратениците са от София , висшисти на по 26-32 г, вероятно никога не са работили до сега. Щели да минат през всички часни фирми в BG  до края на 2013 г.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #398 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 13:25:26 »
ОтговорОтговор

До като почива... да поработи малко...Май това им е стратегията.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1923
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #399 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 14:18:18 »
ОтговорОтговор

Четете всичко свързано със  " Световната конспирация на евреите срещу Човечеството "  и ще си отговорите на много въпроси !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3007
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #400 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 14:51:35 »
ОтговорОтговор

Кви конспирации, кви 5лв.? Всеки сам си е господар и си кове съдбата. Поставяйки се в положението на жертва, наистина ставаш такава. Просто търсиш нови възможности и не се отказваш. Отстояваш разбиранията и желанията си докато намериш мястото си. Хленчейки и обвинявайки цялата Вселена за неудачите си с нищо не си помагаш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #401 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 15:16:29 »
ОтговорОтговор

Кви конспирации, кви 5лв.? Всеки сам си е господар и си кове съдбата. Поставяйки се в положението на жертва, наистина ставаш такава. Просто търсиш нови възможности и не се отказваш. Отстояваш разбиранията и желанията си докато намериш мястото си. Хленчейки и обвинявайки цялата Вселена за неудачите си с нищо не си помагаш.

Въобще не си прав в случая. Да не би аз сам като господар на себе си да реших да опитам да открадна всичките планини в България за лично ползване? Ти наясно ли си, че в Конституцията на тази държава ясно и точно е записано кое е изключителна държавна собственост? С други думи собственост на мен, на теб и на всички останали хора в държавата. Обаче определени хора се опитват да си присвоят всичко. И в случая не става дума за нечий неудачи, а за принципи. Принципите на свободната, демократична и правова държава. А нашата вече не е нито демократична, нито правова. Замислял ли си се някога кой стои зад проекта "ГЕРБ"?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #402 -: Неделя, 01 Юли, 2012, 15:46:14 »
ОтговорОтговор

Замислял ли си се някога кой стои зад проекта "ГЕРБ"?

Мен повече ме интересува кой стои зад хилядите крадци, убийци и изнасилвачи
препълващи затворите и множеството отървали се от там.
Те не само са се опитали, ми и са ги извършили и отново биха извършили всички тези ужасии...
Ако ида на опера или театър, никога не бих се питал чия собственост са...  Завърти очи
Между другото държавата е най-лошият стопанин!!!
С невъоръжено око може да се различи държавна от частна болница и други подобни примери...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #403 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 19:26:54 »
ОтговорОтговор

Истинските нагли!

http://www.ivremena.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #404 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 21:23:58 »
ОтговорОтговор

Нещо ми липсват коментари на отговора ми...
Ще си позволя да задам още некое и друго въпросче.
Може ли някой недоволен да ми спомене конкретни причини за спъване на неговия възход, тъкмо през последните три години.
Оплаквания от сорта: Нали за тях гласувахме да ни "оправят" - не се приемат!
Аз лично не се чувствам по-зле, напротив, но това няма връзка с държавата, просто такъв ми е бил момента...
Ако се намери някой да ми отговори, ще продължа с въпросите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!