Чудя се...
Форум на българските шофьори
Сряда, 15 Май, 2024, 23:45:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудя се...  (Прочетена 19555 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2283/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2135
Теми: 136



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #15 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 00:04:04 »
ОтговорОтговор

Баси,,, оня ден си правих тест за интелигентност ,,,,, излезе отрицателен,,,,,,,,

     За известно време се зачудих: Ето тези ОГРОМНИ ЧОВЕЦИ са строили ЕГИПЕТСКИТЕ ПИРАМИДИ преди 12-20 000 г! Тогава хората са били високи по 4-12 м

     После се размислих, ако са 6-7 пъти по високи ще са 63 - 73 по обем съответно и маса. Което е 200-350 пъти повече (20-35 тона). А здравината на подпорите (краката) е от втора степен. И да кажем втори корен от 350 е над 18 или толкова пъти ще по голям диаметъра на краката. Няма да изглежда като увеличен човек!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 00:04:04 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1923
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #16 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 00:12:41 »
ОтговорОтговор

И в Библията се споменава за Хора по над 4 метра, но за пръв път го виждам на снимка и изглежда много странно,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 00:12:41 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +691/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #17 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 01:34:15 »
ОтговорОтговор

    За известно време се зачудих: Ето тези ОГРОМНИ ЧОВЕЦИ са строили ЕГИПЕТСКИТЕ ПИРАМИДИ преди 12-20 000 г! Тогава хората са били високи по 4-12 м

     После се размислих, ако са 6-7 пъти по високи ще са 63 - 73 по обем съответно и маса. Което е 200-350 пъти повече (20-35 тона). А здравината на подпорите (краката) е от втора степен. И да кажем втори корен от 350 е над 18 или толкова пъти ще по голям диаметъра на краката. Няма да изглежда като увеличен човек!

Да,това е най-близката хипотеза до реалното.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #18 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 11:44:22 »
ОтговорОтговор

Колеги, да кажа за снимката с трактора. Той конструктивно не развива 50, мисля (по спомени) че регламента не го засяга.
Обаче е заснет на каса на аутобан. Там пък няма право да се движи, именно заради скоростта.
---
Минко, не знам откога познаваш РД, но това което пишеш за него е грозно. Аз също го познавам, но лично, седели сме на маса..
Такива лафове като "знам че гледаш", на мен говорят за слабост. Не е нужно да осведомяваш цялата общественост за вашите проблеми. РД не е тук да се защити.. Прецени си сам дали е нужно. Дори само факта, че се знаете отдавна трябва да те задължи да не пишеш публично срещу човека, звучи ми предателско някак си. Бъди мъжкар и просто забрави разправията. И да е направил нещо в разрез с разбиранията ти, научи се да прощаваш. Така е християнско. Аз лично смятам, че форума губи от липсата на Р, но той форума си знае, не е мой и не мога да направя нищо срещу това.
Но ако можех да гласувам да му се премахне бана, гласувам "ЗА". Тук има доста по-заслужили бан персони.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3007
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #19 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 11:53:38 »
ОтговорОтговор

Колеги, да кажа за снимката с трактора. Той конструктивно не развива 50, мисля (по спомени) че регламента не го засяга.
Обаче е заснет на каса на аутобан. Там пък няма право да се движи, именно заради скоростта.
---
Минко, не знам откога познаваш РД, но това което пишеш за него е грозно. Аз също го познавам, но лично, седели сме на маса..
Такива лафове като "знам че гледаш", на мен говорят за слабост. Не е нужно да осведомяваш цялата общественост за вашите проблеми. РД не е тук да се защити.. Прецени си сам дали е нужно. Дори само факта, че се знаете отдавна трябва да те задължи да не пишеш публично срещу човека, звучи ми предателско някак си. Бъди мъжкар и просто забрави разправията. И да е направил нещо в разрез с разбиранията ти, научи се да прощаваш. Така е християнско. Аз лично смятам, че форума губи от липсата на Р, но той форума си знае, не е мой и не мога да направя нищо срещу това.
Но ако можех да гласувам да му се премахне бана, гласувам "ЗА". Тук има доста по-заслужили бан персони.



    Колега, подкрепям те напълно! Няма да ставам ничий адвокат. Даже не знаех, че има такъв БАН. Много е лошо, когато този "инструмент" се превръща в начин за лична саморазправа и уреждане на сметки. И още по-лошо - когато засегнатият не може да се защити и се представят аргументите само на едната страна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2283/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2135
Теми: 136



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #20 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 14:14:41 »
ОтговорОтговор

Минко, не знам откога познаваш РД, но това което пишеш за него е грозно. Аз също го познавам, но лично, седели сме на маса..
Такива лафове като "знам че гледаш", на мен говорят за слабост. Не е нужно да осведомяваш цялата общественост за вашите проблеми. РД не е тук да се защити.. Прецени си сам дали е нужно. Дори само факта, че се знаете отдавна трябва да те задължи да не пишеш публично срещу човека, звучи ми предателско някак си. Бъди мъжкар и просто забрави разправията. И да е направил нещо в разрез с разбиранията ти, научи се да прощаваш...


.... Много е лошо, когато този "инструмент" се превръща в начин за лична саморазправа и уреждане на сметки. И още по-лошо - когато засегнатият не може да се защити и се представят аргументите само на едната страна.

     Вероятно не си четете ЛС?!


     Краси, ти ме попита преди време отговорих ти. Сега отново ме питат отговорих. Не можел да се защити, напротив има си "Свободен форум", е там предимно се псуват. Надявах се пред теб да имам някакъв по-добър статут и след като пиша да се сетиш, че имам вероятно основание! След като ти изпратих това което ми е пращал как би ги коментирал нещата? Единствено съм казал, че явно съм се объркал за интелигентността му. Пробвай да ми посочиш от тези неща някъде да проблясва такава? Нещо друго да съм го нападал? Правиш ли разлика между факти и изразяване на емоции?! Това: " Знам че гледаш!" сигурно е пъти по-гнусно от това дето ми е писал?! Посочи ми, какъв е начина да обясня? Или да се правя, че не съм прочел въпроса? Имам някаква надежда за теб, че ще отговориш.
     Цветанов също получи "възхвалите" които ми е пратил този. Но той няма да отговори, него го преследват призраците на ЦЕНЗУРАТА тук. Напоследък губи "дар слово" при зададени конкретни въпроси!!! Ама иначе не бил адвокат?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 14:55:54 »
ОтговорОтговор

Колеги, да кажа за снимката с трактора. Той конструктивно не развива 50, мисля (по спомени) че регламента не го засяга.
Обаче е заснет на каса на аутобан. Там пък няма право да се движи, именно заради скоростта.
---
Минко, не знам откога познаваш РД, но това което пишеш за него е грозно. Аз също го познавам, но лично, седели сме на маса..
Такива лафове като "знам че гледаш", на мен говорят за слабост. Не е нужно да осведомяваш цялата общественост за вашите проблеми. РД не е тук да се защити.. Прецени си сам дали е нужно. Дори само факта, че се знаете отдавна трябва да те задължи да не пишеш публично срещу човека, звучи ми предателско някак си. Бъди мъжкар и просто забрави разправията. И да е направил нещо в разрез с разбиранията ти, научи се да прощаваш. Така е християнско. Аз лично смятам, че форума губи от липсата на Р, но той форума си знае, не е мой и не мога да направя нищо срещу това.
Но ако можех да гласувам да му се премахне бана, гласувам "ЗА". Тук има доста по-заслужили бан персони.



Аз пък не познавам РД и не съм седял на маса с него. Струваше ми се доста интересен събеседник във форумните дискусии и си мислех, че е свестен човек, докато един ден не си показа "рогата".
Наложи ми се да прочета един куп обиди по мой адрес, каквито никой до момента не си е позволявал да ми отправя. Ще отбележа за протокола, че РД няма бан, а е с изтрит профил, което на свое ред означава, че няма място във форума.
Това е в общи линии положението. И преди да го съжаляваш за това, че пишем по негов адрес, помисли дали той вече не е писал по наш в интернет-пространството.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3007
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #22 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 15:19:26 »
ОтговорОтговор


     Вероятно не си четете ЛС?!


     
    ... Цветанов също получи "възхвалите" които ми е пратил този. Но той няма да отговори, него го преследват призраците на ЦЕНЗУРАТА тук. Напоследък губи "дар слово" при зададени конкретни въпроси!!! Ама иначе не бил адвокат?!

   Оф, пак ме вкарваш в обяснителен режим. Чета си личните съобщения! И не ти отговорих единствено за да не бъда груб. Но щом настояваш...- считам подобен тип комуникация, когато става дума за трети лица за мишкуване. А ако искаш да ти доставя удоволствието и да получа бан, мога да употребя и по-точната дума която ми иде на ум?
   Не се надценявай, никога не губя дар-слово, поне това трябваше да си забелязал. И не ме преследват никакви призраци на цензурата. Преследват ме фактите! Дори в тоя "донос", който си ми пратил като "аргумент" на лични, разсеяно си изтрил АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ твои писания в отговор на които ти е писал Рошко! Сори, ама това не е моят начин - на лични бих обсъждал теми, които касаят само двама ни. Когато става дума за трети, който няма как да участва, това е...сещай се к'во ми иде на устата...
   Много на сериозно си се взел. Дреме ми от което. Но ако държиш да чуеш и по-изразителни думи, само кажи? Тъкмо след това ще можеш да се вихриш тук без да е възможно да ти се отговори.
   Провери и дали съм написал горното достатъчно грамотно и ме редактирай...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #23 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 15:45:37 »
ОтговорОтговор

Минко, нямам лошо мнение за теб и не е нужно да се притесняваш за това, тъй като така или иначе няма значение. Нито какво е мнението за мен на повечето от форума.
Аз така като четох, наистина ти нямаш реплики, не е ли странно?
Но каквото и да е казал, под каквото и да е влияние... провокиран, подпийнал, нервен и т.нат.... Ми възрастни хора сме, винаги може да се разберем. Какво делим в тоя форум???
Аз също съм се карал с хора от форума, ама като видя че не мога да им надспоря.. карай да върви, нека да е техното.. отстъпвай, нема да сгрешиш. Аз съм 100% сигурен, че и Р съжалява за написаното, нормален човек така прави. Оправете се и оставете лошото зад вас.
Това мога да ви посъветвам...
--
Най тъпото е че се изпокарахме по политически въпроси, онез горе, ако ни четат писанията се търкалят по килима от кеф и смях

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2283/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2135
Теми: 136



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #24 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 15:50:12 »
ОтговорОтговор

   Оф, пак ме вкарваш в обяснителен режим. Чета си личните съобщения! И не ти отговорих единствено за да не бъда груб. Но щом настояваш...- считам подобен тип комуникация, когато става дума за трети лица за мишкуване. А ако искаш да ти доставя удоволствието и да получа бан, мога да употребя и по-точната дума която ми иде на ум?

     Къде ги завъртя нещата само да не кажеш, че си сбъркал. В единия случай  не си адвокат, само в другия, нали?!
 


  Преследват ме фактите! Дори в тоя "донос", който си ми пратил като "аргумент" на лични, разсеяно си изтрил АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ твои писания в отговор на които ти е писал Рошко! Сори, ама това не е моят начин - на лични бих обсъждал теми, които касаят само двама ни. Когато става дума за трети, който няма как да участва, това е...сещай се к'во ми иде на устата...

     Цветанов и в твоята интелигентност почвам да се съмнявам! Пратил съм ти ги защото, сам се намеси и имах надежда да схванеш. Ама ти си заел някаква позиция и света да се обърне ще казваш на черното бяло! Значи съм го провокирал? Е, няма такъв безгрешен човек като теб. То вярно се изисква малко мисъл да върви да се сетиш, че не съм му отговарял. И явно при теб среща затруднения напоследък!



   Много на сериозно си се взел. Дреме ми от което. Но ако държиш да чуеш и по-изразителни думи, само кажи? Тъкмо след това ще можеш да се вихриш тук без да е възможно да ти се отговори.

     Хайде дай!!! Да мога да се "вихря" (сещам се откъде взаимстваш). Защото има ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА! Нали щеше да повтаряш докато можеш?!



Минко,...Аз така като четох, наистина ти нямаш реплики, не е ли странно?

     Не е странно, жена ми като ме ядоса и не и отговарям и не й дигам телефона. Много беснее, същото и при него.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1923
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #25 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:09:14 »
ОтговорОтговор

Еййййй тва скуката верно докъде води,,,, кво значение има кой кво писАл ,,,,,,,, Аре наздраве ,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3007
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #26 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:18:39 »
ОтговорОтговор

  Дай на циганин бял кон и глей к'во става!...
  Дай на мухльо някаква власт и протекция и му глей сеира - нема спиране...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:31:37 »
ОтговорОтговор

  Дай на циганин бял кон и глей к'во става!...
  Дай на мухльо някаква власт и протекция и му глей сеира - нема спиране...

Себе си ли визираш с тези думи? Опитваме се съвсем нормално и с добронамерен тон да ти обясним причината РД да не е вече във форума, а ти отново проявяваш глуповато остроумие.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1857/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:37:56 »
ОтговорОтговор

Абре,момци,не момци и прочее твари,аз съм бил спамер а?

У таз тема аз се чудих за трактор,вие го обърнахте на яко чудене.
Малииииииииииииииииииии смех


Колеги, да кажа за снимката с трактора. Той конструктивно не развива 50, мисля (по спомени) че регламента не го засяга.
Обаче е заснет на каса на аутобан. Там пък няма право да се движи, именно заради скоростта.



Баце,тез новите ,модерните трактори мислим лъзгат с поечко от 50,ма мое и да грешим де

Аре наздраве ,,,,
жив и здрав

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1923
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #29 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:45:21 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Нищо не разбирам от форуми и сайтове ама довечера като засека сина ми на скайпа ще го питам как да се направи един форум и да се кръсти Хайд Парк и се оставя отворен без админи,,, без мародери ,,,, исках да кажа модератори,,,,,,  веднага ще направя един такъв форум,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!