Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?
Форум на българските шофьори
Понеделник, 06 Май, 2024, 18:03:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?  (Прочетена 2449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2270/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2131
Теми: 136



Активност
3%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Сряда, 24 Април, 2024, 05:02:21 »
ОтговорОтговор

    Колко пари иска, "най-великият" във Форума и света - изрезка в други теми е има цялата.

Цитат
...Условията ми са МИНИМУМ 120€ за всеки ден в камиона, без измислени норми за разход защото при 40 градуса навън а 50 в будката изобщо не гася двигателя и климатика ,,,,,,,,...

     Малко повече се иска от обикновеното, ама Голямо лайно 777, е ЕДИН НА МИЛИАРД.

Цитат
"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери" - написано е 06.11.2016 18:56"

     Питате ли за колко работи за 100 евро/ден, колкото не толкова "кадърни" като него, дори и некадърни взимат толкова.

     Не само ги иска, но са му предлагали.

Цитат
На линия Ивайло Стефанов Стойчо Кадурин Абе на майтап си го написал ама на мен наистина ми предлагат по 120€ в Дискордия но нещо не ме кефи техният стил на каране ,,,, все състезатели са се сбрали там а аз къвто съм смотан и карам с 50 по магистралата няма някакси да се впиша в пейзажа ,,,,,,,,,,,,,,,,

     Значи на най, най най-великият му предлагат, а и той иска 120 евро на ден, ама се хваща за 100. Ако на километър се плаща 40 ст, има и до 50 стотинки на километър, поне изглежда що-годе реалистично и е кръгло число. Как ли ще бъдат парите в такъв случай?


Цитат
Гаро,,, извади твоя да го видим !!!!!!!!!!  
04.03.2017 14:39   начало
След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

     При 10 милиона за 30 години е 333 хиляди годишно или за 10 месеца работа, малко над 33 хиляди месечно - при него и политиците, никакво допускане за лъжа. Вадя инструмента ЕЛКА - 33 000х0,40=13 320 лева. Това не е ли по-добре от 3 000 евро за месец? То май по толкова не се минават, само "професионалист" лъжец може да твърди това. Задайте си въпроса и си отговорете, тези които му вярвате какви сте. Доста обикновени шофьори минават по 15 000 км месечно. В случай че движението е само в Европа, идват същите пари. Ама ако минаваш през България и вероятно ще имаш 4-5 дни почивка, в знаменателя става 25 до 26 дни. Тогава 6 000/25 е 240 лева на ден и повече от 120 евро. Но така може да "притеснявате" жена си например, затова стойте по 5-6 месеца и година надалеч.


     Много от тези които не ги "мързи" да карат ще предпочитат този вариант. Малко условно е мързи ли го някой, та за всеки случай в кавички. И много от тези предпочитат да карат със заплащане, спрямо изминатото разстояние или заплащане на километър. Освен това, някой много голям специалист или съвсем малко повече би искал да има норма на гориво. Недейте да ревете толкова шумно, големите карачи, ама на надник, ще обясня. Не изхождайте, че някой е малоумен и иска да плаща нафта например. Ако има една нормална норма и с малко старани може да се свали с 3-4 литра на 100 км. Това не са ли 450-600 литра при 15 хиляди? Онзи "големият" герой, доколкото си спомням се хвалеше, че навремето е продавал по 500-600 литра, ама седмично. Твърди, че онзи ДАФ бил много икономичен (май не е можел да минава под всички мостове) и изразходва 18,2 литра на 100 км. Когато е 27 тона товарът с насрещен вятър 19 на сто, някакъв друг камион. Кой бяга от такива пари?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 24 Април, 2024, 05:02:21 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!