Международен шофьор С+E с ADR и английски език за Германия
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 06:02:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Международен шофьор С+E с ADR и английски език за Германия  (Прочетена 6505 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 13 Януари, 2017, 12:23:06 »
ОтговорОтговор

Всяка вечер съм си в квартирата! Всяка събота и неделя почивам! През седмица почивам 3 дни. Карам една и съща линия общо 440км. на ден. На паркинг не влизам освен ако няма задръстване и трябва пауза. Аз си харча парите на Български стандарт, така че не ми се хвали колко взимаш. За пенсия не мисля, понеже не смятам  да седя цял живот шофер и да треперя колко щяла да ми е пенсията. Боли ме фара. За мен ще е провал ако докарам до пенсионна възраст и чакам на пенсийката! ...
  Човека ми плаща отделно и парите за отпуската! Даде ми и коледни. Да, може да са смешните 50 евро, но ги даде, а и знам че толкова може да си позволи, а не е скръндза. Мен това ме кара да се чувствам добре.
Ти като не говориш един и същ език с шефа ти едва ли можеш да ги оцениш тези неща.
  Последната събота преди да се приберем карахме камионите на сервиз и загубихме половината от почивния ден. Да след това ни разкарва из магазини напред назад, но се брои загубен ден. Сега ми дойде смс-а...човека ми е платил и съботата и неделята на редовната ми надница - 60евро. А те са ми извън командировката, защото се прибираме! Няколко човека преди мен са избягали по други фирми на 2000евра и сега си чупят краката в обратна посока, ама не се получава!
    Не ви се хваля, гаранция има човеци тук, които взимат повече! Аз просто искам да покажа профила на българския транспортен работодател през моя поглед. Аз давам всичко най-добро, на което съм способен, без да мрънкам и той се старае да прави същото - така работата върви!

Спрете да мрънкате и плюете, в нас хората е проблема на страната ни!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 13 Януари, 2017, 12:23:06 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!