Образование
Форум на българските шофьори
Петък, 03 Май, 2024, 12:19:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Вашата най-висока образователна степен?
Докторска или по-висока - 0 (0%)
Магистърска - 11 (22.4%)
Бакалавърска - 11 (22.4%)
Средно - 22 (44.9%)
Основно - 1 (2%)
Учащ - 4 (8.2%)
Общ брой гласове: 48

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Образование  (Прочетена 6858 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #15 -: Сряда, 21 Май, 2014, 17:26:52 »
ОтговорОтговор

Е Баталов, не е баш така. В германия инженер е събирателно понятие за всички техници. А дипломиран инженер (dipl.eng) са вече тия дето са по канцелариите, учили малко повече, или чат пат си разходят вратовръзките с каска на главата по обектите...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 21 Май, 2014, 17:26:52 »

 Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #16 -: Четвъртък, 22 Май, 2014, 10:44:41 »
ОтговорОтговор

Е Баталов, не е баш така. В германия инженер е събирателно понятие за всички техници. А дипломиран инженер (dipl.eng) са вече тия дето са по канцелариите, учили малко повече, или чат пат си разходят вратовръзките с каска на главата по обектите...
Той баталов е пропуснал, че в Германия и за сервитьорка се учи 3 години, та затова тия в производството са инженери, а не като им свърши смяната на струга да тичат на лозето...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 22 Май, 2014, 10:44:41 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2267/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2129
Теми: 136



Активност
3%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #17 -: Петък, 12 Април, 2024, 16:05:46 »
ОтговорОтговор

    По новия закон, начално образование е завършен 4-ти клас. Не може да се повтаря, почнеш ли завършваш. Именно с него се "уредих" с не можене да завърша 3-ти клас, все едно съм завършил и 4-ти.
     Основно е завършен 7-ми клас.
     Средно е при завършен 10-ти клас. Та така че, не бъдете като мен, ако ще ставате шофьори и завършете 10 клас.
     По принцип, 11 и 12 клас са желаещите да продължат и да идат на бал. За да не броите като мен до 3 или малко повече.

     По старому беше, в обратен (низходящ) ред: 11-ти, 8-ми и 3-ти.


     Една обява и коментари. Направи ми впечатление, нищо не казвам поне засега.


"ШОФЬОР НА КАМИОН С ЦИСТЕРНА с ADR
“**********” ЕООД е една от водещите компании транспорта на битум/мазут . Във връзка с непрекъснатoто си развитие и с разширяването на дейността си, фирмата търси отговорна личност за позицията “Шофьор на камион цистерна с ADR”
Курсовете са от Солун/Румъния; Солун/България;
Предлагаме:
- Коректност
-Заплата 4000-6000 лева нето

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Валидна шофьорска книжка категория С+Е, с валидно психо;
- Професионална компетентност за шофьори;
- ADR удостоверение
- Готовност за работа;
- Коректна и организирана личност;
- Умения за работа в екип.

Телефон : 08********"


    Коментари два, от един човек.

"Значи , като ми започнете с това Средно Образование нямам думи . Еее аз пък нямам Средно Образование и не се срамувам да го кажа . Поради една или друга причина така се стекоха обстоятелствата . Та имам 13 г. Опит на тежкотоварен Автомобил над 12 т. Говоря 5 езика + малко Английски , с повече от 2 милиона км. Зад гърба си и в крайна сметка не съм годен . По принцип и да прояви човек интерес , само като види , че искате Средно Образование и е готов да се откаже . По парадиращ начин за Ср. Обр. Може да изпуснете много кадърни и качествени шофьори . Преди 8 г. Си направих транспортна фирма и започнах да работя за себе си . Веднъж се събрах с двама мои познати , които и двамата имаха камиони и от дума на дума стана ясно , че и тримата нямахме Ср. Обр. А се указа , че имат шофьори Висшисти . Та в крайна сметка тези с голямото Образование , работят за такива без Образование . По важното е дали в сърмите , които се намират в главата има нещо . Хубав ден и дано намерите , не със Ср. Обр. , а с Висше Образование , защото ги има много Висшисти , а на края шофьорчето . Лек ден и успех !


Nikolay Karaneshev явно не сте разбра ли , 5 езика + малко Английски . Дефакто стават 6"

     Взето оттук

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!