Ким Йохансен - Дания
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 21:35:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Фирмата към този момент черна ли е или бяла?
Черна, работя/ил съм там.
Бяла, работя/ил съм там.
Черна, от написаното в интернет.
Бяла, от написаното в интернет.
Информацията за нея не е достатъчна за да си създам мнение.

Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ким Йохансен - Дания  (Прочетена 259575 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cigulkata
Гост
« Отговор #495 -: Четвъртък, 28 Април, 2016, 00:10:41 »
ОтговорОтговор

@ m_a_rtins,
аз ти писах на лични, но мен за това ми се стори неприятен момента с румънския договор и казах в поста отначало, който пуснах, че когато тази фирма е била с Естонски договор е било много по-добре. 1000 леи са под 500 лева, с много високи такси за банкиране, а това е и другото неприятно задължително условие-отварят ти банкова сметка в Румънска банка и там ти превеждат тези леи. Поне според мен, ако се изкофти нещо просто не виждам как ще си брани правата човек.
Това, на фона, че от отсрещната страна ти искат подписа на различни анекси , задължаващи не е най-справедливата практика, така да се каже;)
Като сложим и факта, че работиш пък в трета страна като Дания (един хляб е 6 лева там) ... еми, да ме прощават, но имам пълното основание да смптам, че контрата ще е в шофьора.

Като се сложи и това, че дължиш и 250 евро за дрехи и така и не се разбра каква е заплатата-стават много неизвестни и много тежести.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #495 -: Четвъртък, 28 Април, 2016, 00:10:41 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!