Докога ще играем едно и също ,,хоро''?
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 02:00:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога ще играем едно и също ,,хоро''?  (Прочетена 9631 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1857/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« -: Сряда, 13 Януари, 2016, 22:45:26 »
ОтговорОтговор

Държава е видно,че няма или ако има по една или друга причина не и пука за укритите пари за данъци ,осигуровки и прочее.
Мисълта ми клони,че ние трябва да си помогнем.
В момента има търсене на шофьори,обявите валят,не е  ли разумно да поискаме законна заплата по договор,която с командировките да ни гарантира обещаваното възнаграждение.
Пример при оферта за 1600евро
да държим на заплата от порядъка на 1000-1400лв. по договор
плюс законните 27евро на ден
По този начин опрощаването на трудово възнаграждение и произлизащият рекет от това ще останат в миналото.
Факт е че офертите започват на минимална заплата,но който не е на зор спокойно може да си се бори.
Според моя болен акъл ако 20-30 човека в момента поискаме заплащане от 1000-1500лв. по договор ще го получим в рамките до средата на годината.
Няма кой да им кара дараците,както нас и те са притиснати от кредити и лизинги
Знам,че си говоря колко да не заспа,но лично аз при следващото ми търсене на работа за тъй нареченото вътрешно в Европа ще държа на минимум 1200лв. заплата по договор пък ако щът

На колегата с 3-те фирми за тази година,ще кажа,добре дошъл в клуба и аз смених толкова през изтеклата година
На колегата с идеята всеки да си купува камион му пожелавам успех,но бих го помолил да не пише в тази тема,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 13 Януари, 2016, 22:45:26 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!