Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Вторник, 21 Май, 2024, 22:12:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 179471 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +694/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #615 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 11:10:54 »
ОтговорОтговор

Аз просто не издържах....нямах избор,две деца на мене чакат....и заминах(случайно).Или по-скоро ме изгониха по най-бруталният начин(пак случайно).Не им се сърдя,май добро ми направиха.....,но ме боли,боли ме за дома,за близки и другари.Ноооо най-лошото е ,че и на децата казвам "само чужбина" .....е така ли трябваше да стане.Тези политици шибани ще ни вкарат в гражданска война и не ми се мисли какво следва,е аз като родител съм взел решение...многоооо жалко ,но решението за мен(лично) е емиграция......съжалявам.

Така е.И по-лошо ще става.Даже пожарникаря да се върне на власт.И той е събрал едно крадливо обкръжение-майката си трака.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #615 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 11:10:54 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #616 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 14:06:20 »
ОтговорОтговор

Аз просто не издържах....нямах избор,две деца на мене чакат....и заминах(случайно).Или по-скоро ме изгониха по най-бруталният начин(пак случайно).Не им се сърдя,май добро ми направиха.....,но ме боли,боли ме за дома,за близки и другари.Ноооо най-лошото е ,че и на децата казвам "само чужбина" .....е така ли трябваше да стане.Тези политици шибани ще ни вкарат в гражданска война и не ми се мисли какво следва,е аз като родител съм взел решение...многоооо жалко ,но решението за мен(лично) е емиграция......съжалявам.
Само не виждам къде е драмата. Света е устроен така, че ако не се бориш - загиваш. Стига ревали само държавата да ви помага. Не станало тук, заминал. Голяма работа! Ако искаш на всяка цена да се бориш за да останеш, такива хора се издигат в очите ми. Левски не е заминал, нали? Или ако ще го извъртате по някакъв начин - заминал е, за да се върне и умре тук.
Абе изобщо защо тоя модел който го налагате да се имигрира на запад трябва да се счита за правилен?!
МИгар в другите държави всичко е  уредено? Обаче никой не заминава, щото друг му крив. А седят на местата си (защото там тежат) и се бият, псуват, стачкуват, но не отстъпват.
А вие по лекия начин. "Аз си тръгвам, те ме накараха, сърдит съм ви"
Па и децата си учи да бягат - браво!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #616 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 14:06:20 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +694/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #617 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 18:41:39 »
ОтговорОтговор

Само не виждам къде е драмата. Света е устроен така, че ако не се бориш - загиваш. Стига ревали само държавата да ви помага. Не станало тук, заминал. Голяма работа! Ако искаш на всяка цена да се бориш за да останеш, такива хора се издигат в очите ми. Левски не е заминал, нали? Или ако ще го извъртате по някакъв начин - заминал е, за да се върне и умре тук.
Абе изобщо защо тоя модел който го налагате да се имигрира на запад трябва да се счита за правилен?!
МИгар в другите държави всичко е  уредено? Обаче никой не заминава, щото друг му крив. А седят на местата си (защото там тежат) и се бият, псуват, стачкуват, но не отстъпват.
А вие по лекия начин. "Аз си тръгвам, те ме накараха, сърдит съм ви"
Па и децата си учи да бягат - браво!


Добро мнение.Но има една грешка.Защо не си признаеш,че си лансиран от гербери.Няма как да оцелееш в район затънал икономически.Иначе и ти би духнал веднага.То се знае,че никъде няма месено и обесено.Поздрави от една майна,която е по-голяма от теб.От Вашия край се изнесоха бая народ при нас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #618 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 19:58:00 »
ОтговорОтговор

У грешка си, "наборе".
Никой не ме е лансирал. Лансирам се сам и се форсирам като чета подобни глупости. Изобщо откъде накъде като нямаш какво да кажеш ядеш неща, които вече са ядени? Дори ненавиждам местния герберски дерибей, който впрочем какъв ли не беше по цвят.
Нашия край е беден, разбира се, но бедността ни не е цирей, не е порок.
Впрочем, ако ние не бяхме такива, то бедни можеха да са все някои други. Не може всички да са богати в една свиваща се икономика.
А относно величието на нашия край - малък си, не помниш, имали сме и добри моменти.
А вие драги ми изселници на юго изток и запад - не се бъркайте в нашите малки грижи, ще си ги решим и сами без помощ отвънка. То и вашата помощ е малко като "изпиши вежди, извади очи"

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gvardeec
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #619 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 20:35:06 »
ОтговорОтговор

Съгласен съм с колегата...Заминах на 19 години сам, с един сак дрехи в чужбина, и разбрах едно: моето място е тук в България, защото избрах не да съм роб на някой където и да е, а роб на себе си...Трудно, но се справям и ще продължа да се опитвам да го правя....Да избягаш от проблема, не означава че си го решил...
Причина за редакция: Липса на пунктуация.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 16 Февруари, 2014, 21:06:05 от naum4o » Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #620 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 20:46:32 »
ОтговорОтговор

сто плюса за гвардееца. Впрочем и аз бях в гвардията едно време, ама това е оффтопик
И аз съм живял навън, и съм бил сравнително успешен. Върнал съм се по други убеждения, а впоследствие проговори и патриотизма ми.

Абе хора, ако не дай Боже някой ваш близък изпадне в положение в което е безпомощен и трябва да му се бършат лайната, да ходиш на работа, да гледаш деца - е лесно ли е? Що не зарежеш всичко и да избягаш?
Или в западна европа е само яхти и купони? Идете, там размитат за вас. Не, идете, наистина. Вижте как се живее там, научете нещо и се върнете тук и го приложете. Язък че сте млади хора!
Слабаци!
Немам думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gvardeec
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #621 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 21:22:38 »
ОтговорОтговор

В Брюксел един мароканец ми вика:'Аз съм господин а ти не си господин'.....Ама църен,като че чак лилав...И как да не му праснеш един,но не си си в БГ и стискаш зъби...Стискаш ама за какво за подеянията им я да си таковат таковата.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #622 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 21:29:52 »
ОтговорОтговор

Изглежда някои предпочитат да взимат пари, но да не са господа. Има такива, защитаващи бягството при европейците. Но да знаят, че са по-скоро изключение, повечето сме тук и се борим.
Има такава велика държава и се казва България.

Админче, откога те моля да смениш името на темата? Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +778/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #623 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 23:27:28 »
ОтговорОтговор

Спомням си как в Бирмингам един много черен мароканец ми каза: Брат, тук и двамата с теб сме негри.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
m@n
Младши потребител
**

Рейтинг: +21/-67
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Maldives Maldives

Публикации: 64
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #624 -: Вторник, 10 Март, 2015, 17:17:35 »
ОтговорОтговор

Изглежда някои предпочитат да взимат пари, но да не са господа. Има такива, защитаващи бягството при европейците. Но да знаят, че са по-скоро изключение, повечето сме тук и се борим.
Има такава велика държава и се казва България.


Как можа след тези думи да заминеш за Англия? Какъв е този катарзис, който преживя???

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #625 -: Вторник, 10 Март, 2015, 18:00:54 »
ОтговорОтговор

Така от контекста не мога да разбера точно какво съм казал, но общо взето отговора на въпроса ти е:
Не съм избягал, в Англия съм временно, понеже не ми харесва като държава, правя всичко възможно да организирам нещо, което не мога да го споделям преди да е готово. Когато (и ако) стане, тогава ще се върна пак в България. Впрочем, ще се върна така или иначе, само да си сменя керемидите на къщата Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2416/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #626 -: Сряда, 21 Октомври, 2015, 23:50:21 »
ОтговорОтговор

За пореден път ще кажа, че нема такава държава. Може ли да бъде наречена държава територията, в която се случва това?

http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/10/21/127970/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%88%D0%BE%D1%84%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B9-%D0%B2-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +542/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #627 -: Четвъртък, 22 Октомври, 2015, 18:28:52 »
ОтговорОтговор

За пореден път ще кажа, че нема такава държава. Може ли да бъде наречена държава територията, в която се случва това?

http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/10/21/127970/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%88%D0%BE%D1%84%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B9-%D0%B2-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/
Не идваме ли пак до въпроса за Психотеста!?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
boby1444
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #628 -: Четвъртък, 22 Октомври, 2015, 22:50:03 »
ОтговорОтговор

За пореден път ще кажа, че нема такава държава. Може ли да бъде наречена държава територията, в която се случва това?

http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/10/21/127970/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%88%D0%BE%D1%84%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B9-%D0%B2-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/
Може,може и още как,всяка вечер има паркирали сумати лимузини и джипки по най-забавен начин който може да си представиш.Спират по средата,спират на островчето,а някои лекенца лекинко затапват и Шишман,а чичко полицай гледа я нагоре,я надолу "еми аз тея не мога да ги изгоня" съм го слушал 15г. откакто съм в тая работа,е те тва е тая държава.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
cigulkata
Гост
« Отговор #629 -: Петък, 15 Април, 2016, 13:47:40 »
ОтговорОтговор

КАТ -София днес не работи, казвам го на първо място, ако някой колега има работа там, да не се разкарва!
Нито бележка има, нито нищо-ей така. Разпитваш кисел милиционер защо не работи-смяна на софтуера!
Аз не съм софтуерен спец, но предполагам, че ако има нещо за смяна-ще сменяте Събота и Неделя. Ако пък е спешно-ще сменят вечерта, защото реално от вчера в 16:00 часа не работите. Разбирам, че замаскирането на издадени фалшиви книжки не търпи отлагане, ама поне през нощта го направете-като истински боклуци, измамници и далавераджии. Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!