Коронавирус
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 10:48:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 45462 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2285/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2139
Теми: 137



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #75 -: Сряда, 18 Ноември, 2020, 01:07:07 »
ОтговорОтговор

Дано се отървете по-бързо, колега и всичко до е ок. До нас в съседната къща цялото семейство се разболя и се оправиха за 15-20 дни.
Живи и здрави!

     Съвсем нормално е в едно семейство всички да са болни от вирус или грип! А от кой? Тя и овцата и дървото папая бяха с положителен тест. Много е удобно поданиците да са покорна рая. И каквото им кажат по телевизията - "това е", друга истина няма как да има!

     Не за първи път ще попитам: да разбирам ли, че тези които досега КРАДОХА, МНОГО ЯКО КРАДОХА, вече спряха и мислят за покорната рая?
     Да припомня на късопаметните, че беше ползван самолет за превоз на фурми, а официално - маски. Колекторските фирми се финансираха - ЯКО в началото (може би и сега)!
     Може да са загрижени за децата? Разбира се, прокараха се закони които с лекота да отнемат деца от родителите. Естествено не се отнасят за циганите, отново да ги похваля, че се държат доста по-адекватно от много "умници" които са и по-образовани и от "по-висша раса".

     Ще изпреваря тези които ще ми кажат: ако ти дойде друга песен ще пееш! От преди повече от 10 дни не ми е добре и не смея да ида на лекар (и по-зле съм бил). Да не стане и с мен като овцата и папаята. Все пак отидох когато започна да ми отминава. Личният ми изобщо не е от хората които засипват с антибиотици и изобщо не стана въпрос за тестване.
     Ще изненадам вероятно някои, но болни е имало и преди, и ще има и след. Дори има хора умират.
     Съобщиха по някакъв предстоящ закон няма да имаме право на отказ от тестване. Покорната рая вероятно се радва как ще се "получат" нещата?!



     Предният понеделник слушам си БГ Радио и някаква Искра Ангелова обяснява колко е голяма "умница" и спазва всички мерки и въпреки това се заразила и изкарала тежко. Предложи такива като мен например да ги изолират някъде.
     Тази доброволно би си сложила ваксина и после - изненада! Ако не се разболее от това за което я подготвя ваксината, ще бъде от друго.
     Много от възрастните италианци били ваксинирани последните години. Дали са имали такива очаквания? Всеки родител дори с едно дете обикновено се е "сблъсквал" с "ползите" на отдавна утвърдени ваксини.
     На тази с интелект на популярна американска птица й препоръчвам да се пази още повече, когато е сама в парка или вечер си ляга да натъпква хубаво няколко маски надълбоко в гърлото си! Ако не се получава, да увеличи усилията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Сряда, 18 Ноември, 2020, 01:07:07 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!