Разход на гориво
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 14:59:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разход на гориво  (Прочетена 181695 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #180 -: Вторник, 25 Юни, 2013, 16:20:42 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Смотан Абре не знам колко сме специалисти,ма че ме светнеш ли как пък на аутомат дръгел шоферо е виновен,че се е прехебал амбриажо.
Осветли неграмотниците като мен бре Лошио.
И да те светнем нешо,свали си акциите малко,че почна да не стъпваш на земята.
Относно разхода,тц не верим Лошио няма разход 30/100 по описаният от теб маршрут ,тва сигур си го сънувал.
И я ме светни кат толко реве гусин боса на Хидробетон за разходи от не си накупи и полуремаркета с бетон смесители накичени,само за инфо ти мъцнем,че един миксер му жули тамън нейде около 70-80/100  Намигване
Тва ,че си ръснал две легенчета с фракция на дадена фирма и си чукнал лафче с некой стръпнал колега като теб не означава,че знаете какво се случва в дадена фирма ,а и най-вече да даваш отзив относно експлоатацията на техниката.
С 1100 об/мин ако караш Тракторс е достатъчно показателно кви па инженери сте и ти и тез от Балканстар и акъло на шефо,но карайте ги Тракторса е дянлив,че Ви устиска на малоумието.
Па ние специалистите,че ви зяпаме и че гриземе нокти от яд.

П.П.Виж тая година как се подкарва ВОЛВО ФХ с новата муцуна и ела те изпитам какво си научил.
И оправдавания от сорта,че не си карал таквиз не минават оти никой не е карал ,сещаваш ли се,ма ние специалистите,че мъчиме некво да ги подкарваме,па за вас инженерите бем ли га как,че се оправяте.
П.П.П.Нешо ако ти требват схеми и чертежи,мъцай да ти дирим увреме
Неграмотността  се излива на големи порции.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #180 -: Вторник, 25 Юни, 2013, 16:20:42 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!