Разход на гориво
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 14:11:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разход на гориво  (Прочетена 181695 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #405 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 21:39:49 »
ОтговорОтговор

Същите заводи, които произвеждат акумулатори имат производствени мощности да произвеждат и тези кондензатори, но не знам колко от вас знаят, че в началото примерно осветителните лампи са били почти вечни и точно за този продукт е първото решение на производителите да му скапят качеството за да може да се купува продукцията им,,,, никой няма интерес от нещо вечно или от здраво Общество защото тогава фармацевтичната мафия ще фалира,,,, Ракът примерно се е лекувал още преди мнооого години с едни лампи създадени от Доктор Райф,,,,   Никола Тесла в продължение на дни е демонстрирал автомобил, който е черпел електричество от въздуха и петролните фамилии са тръгнали срещу него,,,  Стефан Маринов създава работещи прототипи на Тестатика  по модела на Пол Бауман и го самоубиват в Грац ,,,,   Стефан Найденов палеше водата от 20 години и докато умря преди 4 години до последно се надяваше на патент,,,,,,,   Та няма да има скоро суперкондензатори,,,  а нещата в които вярваме или не си съществуват въпреки нашата ограниченост.  Данчо по-нагоре из темата гледам, че се чудиш за някои неща та ще те подсетя за нещо,,,, преди да дойде Демокрацията пред нашия блок имаше 5 коли общо,,, ако помниш едно мръсно бяло Пежо 403 то беше мое, баща ми ми го подари още преди да бях взел книжка та на това Пежо му бяхме направили система да гори вода и бензин и една камара народ, които наистина разбират от автомобили за разлика от 90% от ползвателите на този сайт,, говоря за преподаватели във  ОТЕ "Вилхелм Пик" та гледаха го и се чудеха дали аджеба наистина е възможно,,,,, е възможно,, за жалост колата ми я откраднаха още 89та година и нямам познанията да репликирам системата въпреки, че този, който ми я направи тогава сега всеки ден се събира пред вашия блок с пияниците, но вече нищо не става от него,,,, същият този пич ми беше направил навремето една кутийка с батерия от 4,5 волта на която като щракнех копчето и половината коли в махалата им изгасваха двигателите,,,,  е сега примерно с една такава кутийка можеше да се вдигне оборота на сервиза ми,,, Аре стегайте се, че утре започва нова работна седмица,,, успех и безаварийно на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #405 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 21:39:49 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!