Разход на гориво
Форум на българските шофьори
Понеделник, 20 Май, 2024, 08:08:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разход на гориво  (Прочетена 181743 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #390 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:06:17 »
ОтговорОтговор

Пак се опитвате да ме въвличате в спорове и обяснения. Няма защо, а и как да знаете всичко. Ползвайте продукта и се радвайте, че изобщо имате тази възможност. .... Няма да обяснявам повече, не сте на необходимото ниво. Който иска, да ползва продукта. Това е. И не подбирайте само отрицателните постове от оня калпав форум - не е честно някак и е леко срамотно за вас.

Не Ви познавам, но оставам с впечатление, че се дразните от това, че ви задаваме въпроси. За да ползвам електроенергия не ми трябват доказателства за ефективността и много други, защото няма нужда - ползва се от всяко домакинство, в цял свят. Ако не съм фен, паля свещи. Но когато ми предлагат продукт, който няма равен на себе си и за когото знам само от публикациите в един или няколко форума и уеб сайт, в съдържанието на който няма нищо, което да ме накара да се доверя, задавам въпроси и това е най-нормалното нещо. Вие нали не си купувате оригинален ръчен часовник, който ще Ви надживее от уличен продавач, когото случайно сте срещнали?

Що се отнася до избирателното четене, не е мой приоритет - направих си труда да прочета всичко и равносметката не е във Ваша полза.

И не търсете под вола теле, щом предлагате продукт, трябва да сте готов да отговаряте на въпроси.

... Имам два патента отпреди 12 години в областта на турбореактивните двигатели с висока степен на двуконтурност /ползвани в Боинг 747, 777, големите транспортни самолети, както и няколко модела на Еърбъс/. Единият имаше икономически ефект от над 95 млн. долара на година...

Ако не Ви затруднява, ще Ви бъда безкрайно благодарна да ни ги покажете.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
Форум на българските шофьори
« Отговор #390 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:06:17 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #391 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:10:18 »
ОтговорОтговор

И точно такъв представител имаме: От Оргона- до Озона, от Бойнг -до АЕЦ.

МАЛИИИ Ама ти си сътворил "ПЕРПЕТУМ МОБИЛЕ"'!

  Хахахаха, поздравления! То па бива перчене, ама па толкова...Не сме му били на нивото, а? Ама парите не миришат, прибираш ги и от по-долни нива, нали? Има световен заговор срещу теб. И беззаконие и неефективност в патентните институции? А е достатъчно някой от големите да прежали 500лв., да ти разглоби произведението и да си го присвои, ако сметне за нужно. Но защо не го прави?
  Аз не мисля, че искам да разбирам от всичко. Но искам да знам за какво давам парите си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #391 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:10:18 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #392 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:15:49 »
ОтговорОтговор

  Хахахаха, поздравления! То па бива перчене, ама па толкова...Не сме му били на нивото, а? Ама парите не миришат, прибираш ги и от по-долни нива, нали? Има световен заговор срещу теб. И беззаконие и неефективност в патентните институции? А е достатъчно някой от големите да прежали 500лв., да ти разглоби произведението и да си го присвои, ако сметне за нужно. Но защо не го прави?
  Аз не мисля, че искам да разбирам от всичко. Но искам да знам за какво давам парите си.
Представям си "изобретението" монтирано с две свински опашки на горивопроводите на двигателя на Боинг.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
caduceus
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #393 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:21:19 »
ОтговорОтговор

ina
Специално за Вас ще си направя труда утре да отида до офиса, за да сканирам патентите си. Не че съм длъжен да обяснявам на някого нещо, а защото се държите културно. Не знам вече защо си губя времето да пиша тук, пускам скановете и си отивам - нямам намерение да се разправям с гумени глави.
Какво ви става бе хора - нали искате продукт да ви оставя пари в джоба от икономия на гориво, после пък трябва да знаете как работи, да видите патенти и т.н., а накрая да ме изкарате измамник... При това никой от вас не е виждал нито мен, нито продукта на живо. Искате мостра за тест - давам ви, после човекът не бил в България и не можел. Честно, не мога да ви разбера. Май не знаете какво и къде ви сърби

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #394 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:27:02 »
ОтговорОтговор

ina
Специално за Вас ще си направя труда утре да отида до офиса, за да сканирам патентите си. Не че съм длъжен да обяснявам на някого нещо, а защото се държите културно. Не знам вече защо си губя времето да пиша тук, пускам скановете и си отивам - нямам намерение да се разправям с гумени глави.

Благодаря Ви предварително!
С това всъщност ще помогнете на самия себе си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #395 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:37:24 »
ОтговорОтговор

Цитат
Какво ви става бе хора - нали искате продукт да ви оставя пари в джоба от икономия на гориво, после пък трябва да знаете как работи, да видите патенти и т.н., а накрая да ме изкарате измамник... При това никой от вас не е виждал нито мен, нито продукта на живо. Искате мостра за тест - давам ви, после човекът не бил в България и не можел. Честно, не мога да ви разбера. Май не знаете какво и къде ви сърби
Аз знам точно кога и къде ме сърби.
Само , че сърбежа си ти.
  С устройство, което има  електроника без захранване.....
 Та вникни в думата ЕЛЕКТРОника.... не ти ли напомня на насочено движение на електрони ... тоест да протича ток най общо казано... Та в твоето устройство ако е такова е просто Перпетум мобиле......
 Извинявай, но съм запознат с физиката до там където се казва, че това е невъзможно!
 След това слагам постулатите на оргонната наука с което сърбежа става нетърпим подобен на краста.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #396 -: Събота, 23 Ноември, 2013, 22:50:34 »
ОтговорОтговор

ina
... Май не знаете какво и къде ви сърби

   Аз знам къде ме сърби - сърби ме да ти отвинтя главата по шофьорски! Постовете ти са едно към едно с тези от другия форум, където пак се превземаш.
  Утре пък ще видим патентите от които се ползвал БОИНГ и ДЖЕНЕРАЛ ИЛЕКТРИК!? Смех! А дано, ама надали! Е нали нямало никакъв смисъл от патентоването? Сега нямаш ли авторско право за патентите си, които се ползват от такива реномирани компании?
  Не знам какво приемаш за културно и некултурно общуване, но ти е бедна фантазията за да си представиш какви думи ми идат на ум като те чета. Пък се удържам някак си. Засега!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #397 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 13:55:09 »
ОтговорОтговор

Бе някак си ми е жал да го нападате така човека. Хайде да му дадем възможност. И на мен не ми се вярва Райдера да се е прецакал и да ни зарибява, но има един вариант да играят "кумби" и да си делкат по едни пари. Грозно би било, ама е опция. Въпреки това много неща в науката са се случили въпреки недоверието. Да не изброяваме.
Аз понеже съм лакомия, признавам си, бих прежалил 500 лв, ама каква е гаранцията, че ако не ми хареса мога да го върна, пък макар и да не ме компенсира на 100 %, нека да остане някой лев за маркетинга.
Не знам, мисля си ги едни...
Кадуцуецус, че ти е трудно името за помнене и писане... прати ми на лично една оферта, на която да не мога да устоя.. ако искаш разбира се.. Както и гаранции, че ще мога да си взема обратно парите, ако не съм доволен след месец - два примерно. 15 дни тест ми се струват малко за такава джиджавка.
Имаш ли фирма? Как и е името? Вписан ли си в търговския регистър? Изобщо колко редовен си? 500 лв не ми е дават просто така. Договор подписваме ли? С кого?
С никнеймове по форуми бизнес не се прави.
С две думи - добра оферта и легитимен търговец, това ме интересува. Това че Райдъра те познава не ми помага много

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #398 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 14:13:53 »
ОтговорОтговор

Каква възможност искаш да му дадем , А или по друг начин казано едни 500лв.....Та той ти продава магнити облицовани с пластмаса  и алуминиево фолио.
 Та зачете ли поне малко от линковете, които съм дал. Та този човек трябва да бъде прибран за шарлатанство.
Или по-лошият случай освидетелстван.
 Та той, Ти говори за вечни двигатели, зареждане на метално тяло с положителна психична енергия, намагнетизирване на вода,   даже го е измервал.....Даже бил изобретил концентратор на тази оргонна енергия.
Е, Аз не се хващам и не си давам парите на шарлатани. Времената на Кашпировси , екстрасенси и човешки магнетизъм отдавна отминаха.
 Сега са на мода контактьори, феномени и медиуми.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
caduceus
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #399 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 17:54:26 »
ОтговорОтговор

ina
Имате ЛС със обещаните данни. За лично ползване.

Красимир Тодоров
Също имате ЛС. Очаквам да ми се обадите и да монтираме комплекта, когато имате възможност и ако камионът Ви е подходящ.

За останалите - поради последните няколко поста, които няма как да квалифицирам като нормални, напускам форума. Дал съм телефон и мейл за връзка, който иска да се обади. Няма да участвам в циркове. Вие губите - исках да ви дам нещо което да ви е полезно, но работата стана типично българска. Господ вижда.

Всичко хубаво и безавариен път

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1929
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #400 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 18:11:05 »
ОтговорОтговор

Направо падам от смех,,, "кумби" сме били с Кадуцеус,,,, с Човека съм си писал 5-6 пъти и един единствен път го видях на живо лятото, когато той идваше до София на зъболекар с дъщеря си,,, говорихме сигурно половин час и ми даде Оптимизаторите,,, знаех си, че не трябва и аз да пиша в тази тема щото ме изкараха търгаш,,,, ай със здраве младежи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #401 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 18:29:06 »
ОтговорОтговор

И на мен не ми се вярва Райдера да се е прецакал и да ни зарибява, но има един вариант да играят "кумби" и да си делкат по едни пари. Грозно би било, ама е опция.
В медицината има еднин феномен - Плацебо ефект.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%B1%D0%BE-%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82

Напълно възможно е тук да имаме разновидност на този ефект.
Давам личен пример:
Става въпрос за вечния спор газ-бензин. Та навремето като си монтирах газов инжекцион и много ми се искаше да стане "Еб@си икономията"... В следствие на стремежа към цитираната икономия коренно си промених начина на каране - кротко и спокойно. А преди това на бензин я пържех до червеното. Та икономията беше налице - повече от 2 пъти по-малки разходи за гориво. След първоначалната еуфория по "Еб@си икономията" стила ми на каране се върна към нормалния и разхода на газ се качи с 2-3 литра  Ухилен

Та и райдъра така - набутал се е с 500 кинта и трябва да реализира икономия.
Само че оптимизатора е на раменете  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #402 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 19:14:54 »
ОтговорОтговор

ina
Имате ЛС със обещаните данни. За лично ползване.

Красимир Тодоров
Също имате ЛС. Очаквам да ми се обадите и да монтираме комплекта, когато имате възможност и ако камионът Ви е подходящ.

За останалите - поради последните няколко поста, които няма как да квалифицирам като нормални, напускам форума. Дал съм телефон и мейл за връзка, който иска да се обади. Няма да участвам в циркове. Вие губите - исках да ви дам нещо което да ви е полезно, но работата стана типично българска. Господ вижда.

Всичко хубаво и безавариен път

   Хахахаха, фръцна се човека! За пореден път. Контактува си на лични. Ама с тези, които смята, че има вероятност да му вържат. Няма да е за дълго. Сега ще го видим да цъфне в друг форум да рекламира измишльотината си. Все някой може да се върже. Аман от анонимни мошеници.
   Апелирам към Ина и Красимир да споделят поне убедителни ли са били "доказателствата"? Не ги моля да ги публикуват тук, все пак са им дадени лично, но искам да знам тях успял ли е да убеди поне? С фирма ли си имаме работа, или с гаражен производител?
   На останалите ще препоръчам да бъдат особено внимателни с такива версии на вихрещите се из кабеларките шамани, предсказатели и врачки - този пък е намерил своята си ниша и произвежда Оптимизатори, Концентратори, Подобрители, Объркватели и Замайватели. Намагнитва горивата и пали въздуха!
    Толкова е свръхестествено, че ще си поръчам екзорсист за да ми чете Киприанови молитви...Препоръчвам го и на тези, които са му повярвали. Петстотинте лева са най-малкия им проблем.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #403 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 19:49:17 »
ОтговорОтговор

Колеги,
няма да ви копирам съобщението разбира се, но ви уверявам, че бе поднесено коректно и не анонимно.
Предложението е добро и смятам да се възползвам.
Това е.

Може да ме обвините в глупост, но преди повече от 15 години си направих слънчеви колектори и всички казваха че съм луд, после си направих електрически велосипед от елмотор на онези старите записващи у-ва дето приличат на магнитофони... и като се повозих из града с 3 него събрах погледите.
Сега всеки има колектор и всеки иска да си купи ел. скутер.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3013
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #404 -: Неделя, 24 Ноември, 2013, 20:46:27 »
ОтговорОтговор

Колеги,
няма да ви копирам съобщението разбира се, но ви уверявам, че бе поднесено коректно и не анонимно.
Предложението е добро и смятам да се възползвам.
Това е.

Може да ме обвините в глупост, но преди повече от 15 години си направих слънчеви колектори и всички казваха че съм луд, после си направих електрически велосипед от елмотор на онези старите записващи у-ва дето приличат на магнитофони... и като се повозих из града с 3 него събрах погледите.
Сега всеки има колектор и всеки иска да си купи ел. скутер.




         Жив и здрав! Когато почнеш да палиш въздуха и да впрягаш пламъците в работа, бъди сигурен, че ефекта сред околните ще е още по-впечатляващ.
      Примерите, които даде нямат нищо общо с конкретния случай, а и не отговори по начина по който очаквах, но вече няма значение, за мен случая е повече от ясен и вече е приключен.
      По горе прочетох мисъл, която ми хареса - Оптимизатора, всъщност, е в главата...
      Ако някой смята, че неговия не работи достатъчно добре, започва да търси откъде да си го купи. И неизбежно се появява някой, който иска да му го продаде. В случая - срещу 500лв.
     Успех! И на добър път!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!