Разход на гориво
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 18:40:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разход на гориво  (Прочетена 181188 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #315 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:01:57 »
ОтговорОтговор

Ооопа , направил съм грешка разхода е на 34,33литра на 100км а на споменатите 42 много ме е срам ама съм прост шофьорjavascript:void(0); и не ме бива със смятането.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #315 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:01:57 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2988
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #316 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:34:31 »
ОтговорОтговор

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ylb9ju2zGvs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ylb9ju2zGvs</a>  Toва е с 28 тона минерална вода ,,,,,,,,,,,,,,,

   Трябва главата много да е почнала да ти пречи за да допуснеш това, особено с Рено-Премиум, каквото и аз карам за нещастие в момента и знам за какво става дума.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #316 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:34:31 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2391/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #317 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:47:01 »
ОтговорОтговор

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ylb9ju2zGvs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ylb9ju2zGvs</a>  Toва е с 28 тона минерална вода ,,,,,,,,,,,,,,,

И според мен показаното е по-скоро липса на здрав разум, отколкото някакво геройство. Мисля, че за подобно провинение книжката трябва да се отнема до живот, а виновният никога повече да не се качва да управлява превозно средство, освен велосипед.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #318 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:55:07 »
ОтговорОтговор

9 от 10 колеги с които пътувам и караме сериозно изключват от скорост и гонят каране по инерция колкото се може повече (разбира се там където е възможно, щото вие решихте че това става постоянно)
Икономията не е майка на мизерията, майка на мизерията е преразхода, щото ти спират пари.
Абе да кара кой както ще, айде със здраве.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +529/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0.2%


« Отговор #319 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 12:59:13 »
ОтговорОтговор

С този оборотомир в "лютеницата" определено не е каране по инерция.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2988
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #320 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 13:04:49 »
ОтговорОтговор

С този оборотомир в "лютеницата" определено не е каране по инерция.

   Определено не е по инерция. По-скоро е каране без участие на мозъка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +671/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #321 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 13:18:13 »
ОтговорОтговор

9 от 10 колеги с които пътувам и караме сериозно изключват от скорост и гонят каране по инерция колкото се може повече (разбира се там където е възможно, щото вие решихте че това става постоянно)
Икономията не е майка на мизерията, майка на мизерията е преразхода, щото ти спират пари.
Абе да кара кой както ще, айде със здраве.

Да кара кой както ще ли? Има ли ден без катастрофи, без жертви? Не сме ли ние хората, от които зависи тая статистика черна ? Оправдаваш се с преразхода, не драги. Ако на някой шофьор му засичат горивото, защото шефът му е дървен философ- не там. Но ти си намерил начин да се облагодетелстваш от това. Не искам да прозвуча като лош пророк, но това няма да продължи дълго. Рано-късно всичко се плаща с лихвите. Карай как искаш. Успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #322 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 13:43:44 »
ОтговорОтговор

С този оборотомир в "лютеницата" определено не е каране по инерция.
Определено е при спускане , инак за тези работи са виновни измислените шефчета с измислените им норми за разход дето всъщност са много глупави ,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2391/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #323 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 13:50:55 »
ОтговорОтговор

И в рамките на шегата още нещо за каращите по инерция. Гасете двигателя, защото при работа на празен ход се харчи гориво. Ще спестите повече по този начин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2988
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #324 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 13:56:01 »
ОтговорОтговор

И в рамките на шегата още нещо за каращите по инерция. Гасете двигателя, защото при работа на празен ход се харчи гориво. Ще спестите повече по този начин.

   ...гасете и фаровете за да не върти електромера!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #325 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 15:36:39 »
ОтговорОтговор

Ей, даскаличката, на тема катастрофи и причините за това ставам леко раздразнителен.
Айде недей да обвиняваш за всичко международните шофьори. Де повози се с мъжа ти, а ако немаш намери си некой да те вози и виж какво правят и другите участници в движението. Де недейте за всичко да ви е крив тираджията, смешни станахте. Значи пътя не изчистен, тировете виновни, че карат с летни гуми (летни?!?!?)
Селяка излиза с каруцата на пътя, пак тираджията виновен
Ай недей се излага и впрочем какво търсиш ти тук да провокираш и дразниш, иди си в женския форум на мамите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #326 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 15:53:39 »
ОтговорОтговор

И в рамките на шегата още нещо за каращите по инерция. Гасете двигателя, защото при работа на празен ход се харчи гориво. Ще спестите повече по този начин.

Може да попиташ Ина какво прави волвото като поработи минута на място Ухилен абре измислили са го шведките.

Ааа да не говориш по време на движение , ако това имаш в предвид шегата е много черна.

ПП.Като го вземах от гаража новото волво шефа ми вика ...виж че няма гориво и ще угасне всеки момент..... аз си викам абре  колкото да поработи малко на място докато прехвърля багажа от мана и взема новите карти за зареждане ще има. Започнах да прехвърлям багажа и пущината угасна след 2 минути , аз настръхнах викам си леле още на първия час се изложих .Тръгнах да търся туби из гаража ама всички обедна почивка а й не мога да се разбера с австриеца посмъртно . След около 30 минути чудене и псуване на ум се сещам че имам маркуч за претакане на "зелето" в дисагите и тръгвам с бодра крачка да го търся изказвайки искрени благодарности към предишните си български работодатели за това което са ме принудили да науча и нося със себе си.Обаче тука шах , и двете машини с цедки и съвсем я закъсах.Срам не срам отивам при шефа и с леко навъсена физиономия  му обяснявам от де духа вятъра  , в следващия момент идва и шефа на гаража + главния механик и всички гледат едно строго на революция и  си говорят на немски.Аз вече си мислех как пътувам за Бг  уволнен поради некадърност и се ядосвам на себе си. В следващите секунди главния механик не издържа и почва да се хили/а аз си викам тоя ще ме подиграва ли ся /*?+"%=:/–№/ качи се той и от раз запали волвото , чаак след като ми обясниха за ко иде реч разбрах че тая пущина се гаси сама за икономия.Абре изобщо срам брах голям Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +671/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #327 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 17:09:12 »
ОтговорОтговор

Ей, даскаличката, на тема катастрофи и причините за това ставам леко раздразнителен.
Айде недей да обвиняваш за всичко международните шофьори. Де повози се с мъжа ти, а ако немаш намери си некой да те вози и виж какво правят и другите участници в движението. Де недейте за всичко да ви е крив тираджията, смешни станахте. Значи пътя не изчистен, тировете виновни, че карат с летни гуми (летни?!?!?)
Селяка излиза с каруцата на пътя, пак тираджията виновен
Ай недей се излага и впрочем какво търсиш ти тук да провокираш и дразниш, иди си в женския форум на мамите.

Не си ти човекът, който ще ми търси мястото и се моли да не се срещнем на някой паркинг, защото много смешен ще те оставя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #328 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 17:19:26 »
ОтговорОтговор

Предния ми камион гаснеше на неутрална (ДАФ), но само на място и то не на 1 минута. Тоест по инерция няма да ти угасне, дори и Волво да е.
Карането по инерция не е по опасно от карането с превишена скорост на предавка или на магнит със 115 по магистралата. Съвременните камиони не са като старите мазове кразове и прочие, при цялото ми уважение към марките и спират сериозно. Обърнете внимание: кара се по инерция за икономия на гориво, а не да катастрофираш. Иначе много ви здраве и както казах преди повтарям се, всеки да си кара както знае.
Роли_с, можеш да ме намериш най-често в неделя между 14 и 23 часа на Тополите на Артанд, там сме много колеги, уверявам те, че всички много ще се смеят, като ме правиш смешен с тия развеселяващи доводи.
Хе хе хе хе

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +671/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #329 -: Неделя, 13 Октомври, 2013, 17:33:19 »
ОтговорОтговор

Предния ми камион гаснеше на неутрална (ДАФ), но само на място и то не на 1 минута. Тоест по инерция няма да ти угасне, дори и Волво да е.
Карането по инерция не е по опасно от карането с превишена скорост на предавка или на магнит със 115 по магистралата. Съвременните камиони не са като старите мазове кразове и прочие, при цялото ми уважение към марките и спират сериозно. Обърнете внимание: кара се по инерция за икономия на гориво, а не да катастрофираш. Иначе много ви здраве и както казах преди повтарям се, всеки да си кара както знае.
Роли_с, можеш да ме намериш най-често в неделя между 14 и 23 часа на Тополите на Артанд, там сме много колеги, уверявам те, че всички много ще се смеят, като ме правиш смешен с тия развеселяващи доводи.
Хе хе хе хе

  На магнит не можеш да стигнеш дори скоростта, на която ти е ограничен камиона, господин Велик шофьоре!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
Етикети:
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!