Фирма "ФАНТИ-Г" измама, некоректност
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 06:19:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма "ФАНТИ-Г" измама, некоректност  (Прочетена 36636 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #30 -: Неделя, 06 Май, 2012, 18:36:48 »
ОтговорОтговор

Някой знае ли има ли някакъв Валери не знам точно какъв се явява във фирмата?Питам ако някой знае понеже още през февруари ми звъня да ме кани да работя там и след като му отказах ми каза да му намеря двама шофьори че има два натоварени камиона и нямало кой да ги кара.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 06 Май, 2012, 18:36:48 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #31 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 16:54:13 »
ОтговорОтговор

Шеф транспорт е г-н Йонов.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Понеделник, 07 Май, 2012, 16:54:13 »

 Активен
livain
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #32 -: Вторник, 15 Май, 2012, 18:40:27 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги...Искам да взема отношение по темата,от позицията на човек с 30 годишен стаж като шофьор интернационал....Въпреки опита си,направих грешката и за кратко време се запознах отблизо и с фирма Фанти-Гей и с администрацията и с някой от работещите шофьори и монтьори там...Бързо разбрах че чувството ми за мазохизъм не е на толкова високо ниво че да работя в нещо като пародия на ДАП,ТКЗС и лудница за валутно болни(последното се отнася за администрацията,която е от 30 човека)...Още пърият ден разбрах че цирка който се играе в Фанти-Гей е от висока класа,но нещо ми говореше че аз няма да бъда добър зрител на разиграващото се на манежа намиращ се на входа на Видин....За колегите няма какво да пиша,(в един тиган се пържиме),за това не искам да взимам отношение..повечето идват правят по един два курса,и бьрзо изтрезнели от еуфорията на новата работа,бьрзо бягат кой на където му видят очите само и само да са по далеч от жалкото подобие на транспортна фирма.....По ми се иска да взема отношение по начина на работа на администрацията....Там има толкова много началници,и зам.началници,и зам.началници на зам.началниците,че има само по трима монтьора в смяна,който имат да получават по 6-8000 лева....но иначе си имат и майстор смяна и механик и шеф на сервиза и шеф по стройтелството....(това някак си не ви ли кара да се почувствате в средата на 80 год.на миналия век)...Някак останах изненадан като разбрах че все още нямат партиен секретар и проф.председател,а така хубаво са се научили да се наяждат от трапезата на шофьорите и монтьорите...А как режат само....да ти е мило да ги гледаш....такива норми са измислили на горивото,че с електромобил не можеш да ги покриеш...а камионите са всичко друго но не и за предназначението си...вътре само боб не е никнал а технически са по зле гледани от цигански кон...а ако нещо се случи по пътя,некой от началниците по дългата верига от специалисти ти казва ....Абе виж там направи нещо...и те зарязват сам да се оправяш....за чакането за пари всички знаете,за чакането по паркинги за нафта също....По интересното обаче е когато отидеш да си направиш справка защо от това което си мислиш че имаж да взимаш,са ти изрязали почти половината че и повече.....Тогава започва шоуто Студио Х...Явява се една госпожа и като деветокласничка която е абортирала за трети път и е сърдита на всички батковци от по горните класове че не знае от кой е хванала....Та започва да ти обясняват колко си лош шофьор,колко икономий е давал предишният, а ти виждаш ли какъв преразход даваш,как тук е трябвало да минеш по този национал,а не по аутобана и това ти е отрязано,не трябва да минаваш  през тунел Монблан а там има едно пътче по което може да се мине....и т. н.За шефа няма какво да кажа,сами знаете че да се прави така  в това ТКЗС не е без негово знание....Рибата замирисва от към главата....Мисля че бях изчерпателен...Ако с нещо ще помогна някой човечец да не търпи униженито,мизерията и мъките по пътищата за нищо...ще бъда истински доволен....Успех по пътищата ви пшожелавам и Бог да ви пази.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #33 -: Вторник, 15 Май, 2012, 22:30:05 »
ОтговорОтговор

Благодарско, колега, за информацията-точно и подробно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
GT
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #34 -: Сряда, 16 Май, 2012, 13:32:43 »
ОтговорОтговор

И от мене Благодарско колега ( ако си такъв де ) , за общите приказки и плявата ...... Много ни помагаш ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Иво19667
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 11



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #35 -: Петък, 18 Май, 2012, 19:18:53 »
ОтговорОтговор

Мерси и от мен.  ::)И аз къде съм тръгнал, мани.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Чистотата на работното място, израз на порядък в невидимата технология.
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #36 -: Неделя, 20 Май, 2012, 14:43:41 »
ОтговорОтговор

Мерси и от мен.  ::)И аз къде съм тръгнал, мани.

Ти колега кажи някакви отзиви от срещата с началството на ФГ , как премина "интервюто".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Иво19667
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 11



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #37 -: Понеделник, 21 Май, 2012, 06:46:32 »
ОтговорОтговор

Здравейте, нещо се услушвам , до момента не съм ходил на среща. Като се разчетох, отзивите за ФГ. са доста лоши. Все още нямам твърда позиция, карам ADR и ще видя. А и картата за квалификация ще стане към края на месеца. Лек ден на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Чистотата на работното място, израз на порядък в невидимата технология.
koksimira
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #38 -: Събота, 14 Юли, 2012, 15:41:21 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги Ухилен. Много компетентни мнения четох Ухилен.към Георги87/тва с изпиването на мозъците от чавка беше мн. остро,съобразявай се малко.
В фг има доста шофьори които работят повече от 7год. Към Бороман-от теб разбирам че Валери е шеф транспорт, а работя там доста време .
Към Джигата-нещо не си разбрал за ремаркетата, не е защото не могат да минават кантарите. Бетц и той ли затова вози ремаркета с катамарани.
Ливайн, брато ти си объркал професията,трябвало е да станеш писател. За 30год поне 2 бестселъра щеше да имаш,понеже нямам дар да съм толко изразителен и обстоен в писмото като теб ще обобщя-малко ви е старо инфото.както някои писа всеки си знае и 2 и 200.
В момента в фг се връщат доста от старите шофьори,казвате има мълва че са ни купили тим,илия какво прави в фг.и колко фирми фалираха в тая рецесия.е към колегата които пише-тоя фантом не е ли фалирал-не е и няма скоро.
всичко в тоя форум е ешк. Ако сте шофьори знаете кво означава,както и 60 процента от разговорите които водиме по паркинзите.желая ви успех в търсенето на фирма в която шофьорите си правят квото искат и взимат 2000е.Айде и извинявайте ако има нещо. Ухилен

Има нещо  Ухилен - 6 не е Ш и 4 не е Ч

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 14 Юли, 2012, 16:09:49 от SEMPER » Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #39 -: Събота, 14 Юли, 2012, 16:14:43 »
ОтговорОтговор

Виждам, че си се регистрирал тук специално да осветлиш простолюдието относно "работодателя" си  Ухилен

За да стане ясно, обясни малко по подробно защо фирмата преди е била кенеф, и какви са причините поради която си работил там по него време.

И понеже трудно ще ти върже някой, за по сигурно сканирай няколко фишчета със заплатки, ако си толкова загрижен за реномето на "шефа".  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #40 -: Събота, 14 Юли, 2012, 16:32:25 »
ОтговорОтговор

Абе пич,  
  Ще ме сориш, ама си единствения който ни отвори очките по темата!
 Явно те влече мазохизмът и до такава степен, че си заслепен!
 Бачо ти Илия ще си седи там докато прехвърли всичко на новите собственици-доколкото и аз знам са ТИМ!
 Кога е дърпал „стинките" от банките, дали се е запитвал как ще се върнат? Ъ? Както излиза в последствие е, че е объркал местото. Смотан!
 Скоро очаквам да гепят четките и метлите. че много работа ги чака бат'Илия и сие Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ahil_73
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 198
Теми: 18



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #41 -: Събота, 14 Юли, 2012, 18:32:39 »
ОтговорОтговор

Тоя е баси и дивия чорбаджия Ядосан..Или е той самия или е накарал кандидат началник некакъв да плюе по колегите Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
biberon
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #42 -: Сряда, 18 Юли, 2012, 08:12:51 »
ОтговорОтговор

А, какво ще кажете, за записите на заповед, с които се манипулират шофьорите. Може би, затова са се върнали някои от старите. Защо не се обедините срещу това, а си мълчите.


шофиорите
варнали
малчите

     Не съм срещал скоро тук, така написан "шофьорите".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 18 Юли, 2012, 13:23:17 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
biberon
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #43 -: Сряда, 18 Юли, 2012, 15:08:49 »
ОтговорОтговор

Извинявам се за правописа, но обикновено пиша на латиница,а сега използвах фонетичния вариант и не ми се търсеха букви Ь и Ъ. Наистина е смешно и съжалявам за проявеното нехайство,но няма да се повтори.По важна е същността на въпроса .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1860/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Сряда, 18 Юли, 2012, 21:25:04 »
ОтговорОтговор

Опа кой съзира бацко.  Намигване

Не се тормози българският шофер обича да му е гадно,ако не е запис на заповед ще е нещо друго,но винаги се намират хора да си усложняват живота.
Ако имаше задруга сред бългериен драйвър ,нямаше да ги има такива теми,но факта,че ги има говори много.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!