Петко Ангелов БГ ЕООД - отключена.
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 09:23:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петко Ангелов БГ ЕООД - отключена.  (Прочетена 52872 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #30 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 19:31:49 »
ОтговорОтговор

Дали шоферчетата не хрантутят такива като тебе, как мислиш. Аз смятам, че е точно така. Я се замисли: ако в дадена фирма, занимаваща се само с транспорт, напуснат шоферчетата и не искат да постъпят нови....... ?
Добре де що не стане така,а?Къде е причината за това?Това ,ако почне да се случва,нема да има дадени фирми некоректни,нема да имат тва самочуствие чорбаджиите,нема да си правят терикатските номера Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 19:31:49 »

 Активен
DENINI
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +25/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 178
Теми: 9



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #31 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 22:19:50 »
ОтговорОтговор

Шоферите много са си повярвали.Само изискват.Като започват работа за да ги вземеш се съгласяват на всичко.После започват да правят сметка на шефа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 22:19:50 »

 Активен
dinko_ferrari
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-17
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 191
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #32 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 22:26:57 »
ОтговорОтговор

Шофери винаги ще има, а такива като тебе рано или късно ще изчезнат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
VALIO72
Начинаещ
*

Рейтинг: +17/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #33 -: Четвъртък, 22 Ноември, 2012, 06:54:48 »
ОтговорОтговор

Шоферите много са си повярвали.Само изискват.Като започват работа за да ги вземеш се съгласяват на всичко.После започват да правят сметка на шефа.
Не съм съгласен!Никой нормален човек няма да приеме работа,ако не са добри условията.Ако в дадена фирма идват
шофьори готови на всичко нещо не е наред и в двете страни.Мога да дам пример от собствен опит.Фирмата в ,която работя текучество е основно от новопостъпили.Обикновено се разминават очакванията за работата,защото повечето са бивши някои чули ,че международните шофьори вадят много пари. То за нашия стандарт си е така но и работата всеки знае каква е.В същото време има и колеги,които са там над 10 години.Следователно и от двете страни има КОРЕКТНОСТ. В същото време в другата голяма Пловдивска фирма проблема с намирането на шофьори е огромен.Там познавам колеги които работят от 8-10 години и са добре,но за новите е ад.Фирмена политика за новите заробващи условия и малко пари,но имат един хитър ход-взимат на работа и без грам опит.Макар,че последствията са ужасни.На пристанището в Тулон видях и не повярвах техен камион как проби лафета с царския болт и така тръгна.Късмет,че 24 тона си натягат и не стана беля,след десет минути колегата се върна с обяснението,че нещо му тропа ремаркето,а то цялото изместено надясно.Помогнахме на колегата да закачи правилно успокоихме го и всичко е наред,но той не е виновен.Човека направил един курс с старши и втория е сам.Та идеята е такава двупосочни добри отношения.Денини на грешната магистрала си.Шофьори винаги ще има но с това мислене при теб думата шофьор трябва да се изписва в кавички.А Динко е много прав такива фирми дори и да не изчезнат нямат никакво развитие.За две години камионите станаха от 180 на 350,а шофьорите сме 500,ако това не е правилно мислене здраве му кажи.Приятен ден на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #34 -: Четвъртък, 22 Ноември, 2012, 13:49:31 »
ОтговорОтговор

Колеги няма какво да се занимаваме с въздуха под налягане-denini,щом иска нека си пише глупостите,аз лично повече няма да го обсъждам и да се занимавам с него Усмивчица,каквото трябваше всичко разбрахме за неговата велика особа Ухилен Ухилен Ухилен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
amgsto
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #35 -: Вторник, 11 Декември, 2012, 19:08:43 »
ОтговорОтговор

Някой знае ли за условията, за работа на монтьорите във фирма "Петко Ангелов БГ" ЕООД - град Пловдив и за работата им в Испания?

Причина на редакция: Правопис!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 11 Декември, 2012, 22:01:23 от ИванТ » Активен
vaskris
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 25
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #36 -: Сряда, 12 Декември, 2012, 10:34:54 »
ОтговорОтговор

Аиде стига Бат Пиетковите момчета какво го защитавате тоя селски БЕК петко? По форумите го хвалите а уикендите по паркингите виете като вълци че ви е последен курс и другия тур пак сте на тръстиката. ТКЗС-то в Първомай съди Петко в Страсбург че взимал всички шофьори оттам и затова фалирали......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stanche
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 52
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #37 -: Петък, 15 Февруари, 2013, 23:26:54 »
ОтговорОтговор

Шоферчета,научете се на коректност!Тогава имайте изисквания.Добре,че сме ние да ви хрантутим,че иначе с тези "дипломи" дет ги нямате за къде сте?Пътя е ясен на гърба на данъкоплтеца на борсата.

Защо си мислиш, че всички шофьори са без образование не мога да разбера? Много ми е интересно твоето образование какво е? Не искам да се хваля, но по специалност съм инженер-мениджър, а това че карам камион е защото съм израснал с тях и обичам да пътувам! И не ми е ясно кой кого "хрантути", че ако не са шофьорите гладен ще си останеш!!! А за тази прословута корекност нали се сещаш "госин" началник, че трябва да е двустранна? Ти спиш ли си на бялото чаршавче до голата кълка в къщи на топличко, ония се блъска по пътищата и накрая като се прибере ... ами не са ми превели още парите и сега нямам, а той какво да каже на детето си и на жена си като се прибере след 3 месеца без пари в къщи?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не карам бързо - летя бавно Усмивчица !!!
doncho79
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +10/-9
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 100
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #38 -: Събота, 23 Февруари, 2013, 17:14:29 »
ОтговорОтговор

Слушай,сега г-н Valio72 с вероятност отново админа да ме санкционира ще ти намекна че за тебе (колега) няма място в този бранш.С голямо търпение изчетох всеки твой коментар в форума,и искам да ти кажа че останах много разочарован че има хора като тебе.Не те знам от къде си и от колко време си в този бранш но аз съм от момента когато Петко се опитваше да стане превозвач с Илиян,предполагам знаеш кой е,та аз съм и от Пловдив.В момента работя в една от фирмите които вие с ремаркетата на Марс разтоварвате,и понеже имаш добро мнение за Петко и държиш на твоето мнение те питам къде беше 25.12.2112г ако не знаеш какво се е случило тогава разгледай тук www.sbps.eu.И още нещо заинтересувай се колега какво ти се полага за тези дни престой които си извън страната и тогава предполагай какво твоят толкова обичан работодател те е резнал.И колега познавам доста от вас може да се окаже че познавам и тебе искам да ти кажа че един от вашите колеги които му беха солта......ците на Петко наскоро си напуснаха а преди и те като тебе ръсиха цветя и рози сега пеят друга песен.И накрая за капак ти на каква заплата си осигурен и защо караш 3 месеца а заплата вземаш след 4 в договора опоменато ли е някъде това и изобщо интересувал ли си се какви са ти правата......Айде малко км.и мноо кинти(1050евро) малиии много къде ги харчиш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #39 -: Събота, 23 Февруари, 2013, 17:19:14 »
ОтговорОтговор

Слушай,сега г-н Valio72 с вероятност отново админа да ме санкционира ще ти намекна че за тебе (колега) няма място в този бранш.С голямо търпение изчетох всеки твой коментар в форума,и искам да ти кажа че останах много разочарован че има хора като тебе.Не те знам от къде си и от колко време си в този бранш но аз съм от момента когато Петко се опитваше да стане превозвач с Илиян,предполагам знаеш кой е,та аз съм и от Пловдив.В момента работя в една от фирмите които вие с ремаркетата на Марс разтоварвате,и понеже имаш добро мнение за Петко и държиш на твоето мнение те питам къде беше 25.12.2112г ако не знаеш какво се е случило тогава разгледай тук www.sbps.eu.И още нещо заинтересувай се колега какво ти се полага за тези дни престой които си извън страната и тогава предполагай какво твоят толкова обичан работодател те е резнал.И колега познавам доста от вас може да се окаже че познавам и тебе искам да ти кажа че един от вашите колеги които му беха солта......ците на Петко наскоро си напуснаха а преди и те като тебе ръсиха цветя и рози сега пеят друга песен.И накрая за капак ти на каква заплата си осигурен и защо караш 3 месеца а заплата вземаш след 4 в договора опоменато ли е някъде това и изобщо интересувал ли си се какви са ти правата......Айде малко км.и мноо кинти(1050евро) малиии много къде ги харчиш.
Еваларка, брат, добре го изобличи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
VALIO72
Начинаещ
*

Рейтинг: +17/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #40 -: Неделя, 24 Февруари, 2013, 19:56:23 »
ОтговорОтговор

Драги ,,колега,, нямам намерение да споря с хора които познават работата само от форумите ,но само ми кажи колко фирми в БГ освен заплатата дават и по 500 евро коледни премии.А колкото до стажа по Европа съм от 92 година и мога да ти кажа , че в момента фирмата в която работя е една от малкото КОРЕКТНИ.Друг е въпроса,че много хора не разбират смисъла на тази дума.А да сравняваш Петко с Илиан е просто несериозно и говори за твоята неосведоменост по въпроса.А колкото до ,,колегата,, с епитетите нагледал съм се на велики хора ама само по сандъците ,а когато стане време за работа кръгла 0.Лека вечер на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #41 -: Понеделник, 25 Февруари, 2013, 00:45:01 »
ОтговорОтговор

Драги ,,колега,, нямам намерение да споря с хора които познават работата само от форумите ,но само ми кажи колко фирми в БГ освен заплатата дават и по 500 евро коледни премии.А колкото до стажа по Европа съм от 92 година и мога да ти кажа , че в момента фирмата в която работя е една от малкото КОРЕКТНИ.Друг е въпроса,че много хора не разбират смисъла на тази дума.А да сравняваш Петко с Илиан е просто несериозно и говори за твоята неосведоменост по въпроса.А колкото до ,,колегата,, с епитетите нагледал съм се на велики хора ама само по сандъците ,а когато стане време за работа кръгла 0.Лека вечер на всички.
Лека вечер.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #42 -: Понеделник, 25 Февруари, 2013, 12:25:13 »
ОтговорОтговор

но само ми кажи колко фирми в БГ освен заплатата дават и по 500 евро коледни премии
Лелеее леле ле леле леле.......каква миризлива селска и долнопробно евтина ЛЪЖА!!! ЛЪЖА!!!ЛЪЖА!!!
Тц тц тц тц , бях слушал лъжи обачеее .........еееее тази изби дивеча в Балкана и рибата в океана.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
doncho79
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +10/-9
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 100
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #43 -: Неделя, 10 Март, 2013, 18:07:59 »
ОтговорОтговор

Драги ,,колега,, нямам намерение да споря с хора които познават работата само от форумите ,но само ми кажи колко фирми в БГ освен заплатата дават и по 500 евро коледни премии.А колкото до стажа по Европа съм от 92 година и мога да ти кажа , че в момента фирмата в която работя е една от малкото КОРЕКТНИ.Друг е въпроса,че много хора не разбират смисъла на тази дума.А да сравняваш Петко с Илиан е просто несериозно и говори за твоята неосведоменост по въпроса.А колкото до ,,колегата,, с епитетите нагледал съм се на велики хора ама само по сандъците ,а когато стане време за работа кръгла 0.Лека вечер на всички.
Бреййй колега а да ходотайсваш и за мене че и я искам коледни надбавки ма за всите ли има или само за избраните..............

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3010
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #44 -: Неделя, 10 Март, 2013, 22:23:19 »
ОтговорОтговор

  Ша ма прощава колегата, ама по-голяма измислица от неговата тук май не бях чел! 500 евро коледна премия!!!??? Не се е родил работодател в нашия бранш, който ще раздаде, ей тъй, на добра воля такива пари. Това са глупости.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!