Свидетелство за правоуправление
Форум на българските шофьори
Вторник, 14 Май, 2024, 13:54:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свидетелство за правоуправление  (Прочетена 63289 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #45 -: Четвъртък, 29 Ноември, 2012, 21:52:49 »
ОтговорОтговор

Еее знам, че така не става. Просто в момента работя друга работа и категорията не ми трябва, но пък имам планове да изкарам и С+Е лятото, та мисълта ми е да сменям книжката веднъж.
Лятото няма да може да изкараш категорията. Ще можеш като мине една година от като си взел "С", а в темата споменаваш че си я вземал през септември. Това значи че едва като мине годината може да почнеш да караш курса.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Четвъртък, 29 Ноември, 2012, 21:52:49 »

 Активен
valentino_88
Начинаещ
*

Рейтинг: +15/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 43
Теми: 6



Активност
0%


« Отговор #46 -: Четвъртък, 29 Ноември, 2012, 22:17:46 »
ОтговорОтговор

Лятото няма да може да изкараш категорията. Ще можеш като мине една година от като си взел "С", а в темата споменаваш че си я вземал през септември. Това значи че едва като мине годината може да почнеш да караш курса.

Точната дата е на 30 август, за това казвам лято  Ухилен. Поздрави и лек път!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

I LOVE TRUCKS!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Четвъртък, 29 Ноември, 2012, 22:17:46 »

 Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #47 -: Понеделник, 10 Декември, 2012, 14:46:40 »
ОтговорОтговор

Новите книжки са една голяма пародия.Днес си взех първата от новите с добавена СЕ категория и о радост срещу С1Е пише датата на СЕ,но срещу С1 и Б1 нищо няма.Като се загледах така по-обстойно установих,че на СЕ и С картинката е еднаква-влекач с полуремарке,на С1 е камион,а на С1Е е камион с ремарке(хенгер).Значи кво излиза че като няма записано срещу С1 нищо камион не мога да карам  Ухилен  кат ЕООД е пълен смех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vasko_iq
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 11



Активност
0%


vasko.vakadinov
« Отговор #48 -: Петък, 24 Януари, 2014, 16:51:37 »
ОтговорОтговор

Мога ли да си подменя книжката (след придобиване на друга категория)без да си платя акт които имам?Дали има някакъв начин че нещо не останаха пари  Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gebaroff
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #49 -: Петък, 24 Януари, 2014, 17:23:44 »
ОтговорОтговор

Не опитвай да се е..ваш с държавата.  Намигване
Когато идеш да си вземеш дукиментя, задалжтлно ще проверят, и ако имаш нещо неплатено, няма да ти дадат книжлето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #50 -: Петък, 24 Януари, 2014, 23:51:39 »
ОтговорОтговор

Още при самото подаване няма да ти приемат документите преди да си платил всички актове и глоби. Друг е въпроса че след неплащане от един месец се прехвърлят към НАП и при получавене на книжката ти искат бележка от НАП че не дължиш глоби.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vasko_iq
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 11



Активност
0%


vasko.vakadinov
« Отговор #51 -: Сряда, 05 Март, 2014, 14:14:14 »
ОтговорОтговор

Преди време ви питах за глобите и подновяването на книжката.Днес отидох в КАТ да си сменя книжката защото изкарах Е-кат. и имам един акт с връчено наказателно постановление от 500 лв.и един фиш на неправилно паркиране от 20 лв,и като подадох документи в КАТ и на справката която ми направиха на гишето ми излезе само фиша 20 лв платих си го и ми взеха документите. Да кажа че синия талон си е в мене и при акта и при връчване на постановлението не ми са го търсили,и питането ми е дали после като отида да си я взема книжката ще ми излезе тогава, акта е от преди 7-8 месеца.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +538/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #52 -: Сряда, 05 Март, 2014, 16:58:32 »
ОтговорОтговор

Тези от НАП няма да дойдат с бухалки, да си искат парите. Просто ще си извадят необходимия документ, и ще започнат да ти прибират заплатата.
И обикновено прибират повече, от колкото трябва, та трябва да си ги търсиш обратно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Jack77
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-176
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 164
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #53 -: Вторник, 11 Март, 2014, 21:55:23 »
ОтговорОтговор

Момчаги бъга в системата явно е отстранен. Днес си взех новата книжка и на гърба, и отпред дори са изписани подкатегориите с датите. На С1Е е датата СЕ, а датата от В е на В1,датата от С е С1, М е станало на АМ. Отпред са изписани всичките АМ,В1,В,С1,С,ВЕ,С1Е,СЕ,Ткт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vasko_iq
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 11



Активност
0%


vasko.vakadinov
« Отговор #54 -: Вторник, 11 Март, 2014, 22:45:32 »
ОтговорОтговор

Момчаги бъга в системата явно е отстранен. Днес си взех новата книжка и на гърба, и отпред дори са изписани подкатегориите с датите. На С1Е е датата СЕ, а датата от В е на В1,датата от С е С1, М е станало на АМ. Отпред са изписани всичките АМ,В1,В,С1,С,ВЕ,С1Е,СЕ,Ткт.

И аз я взех моята книжка днес,и при мене са така категориите.Преди си беше само С и само В.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #55 -: Събота, 15 Март, 2014, 23:08:13 »
ОтговорОтговор

Новите книжки са една голяма пародия.Днес си взех първата от новите с добавена СЕ категория и о радост срещу С1Е пише датата на СЕ,но срещу С1 и Б1 нищо няма.Като се загледах така по-обстойно установих,че на СЕ и С картинката е еднаква-влекач с полуремарке,на С1 е камион,а на С1Е е камион с ремарке(хенгер).Значи кво излиза че като няма записано срещу С1 нищо камион не мога да карам  Ухилен  кат ЕООД е пълен смех.
Срещу С1Е пише дата,защото е по-ниска категория.
С1Е-състави от превозни средства с теглещо превозно средство/влекач от категория С1 и ремарке или полуремарке с допустима максимална маса на ремаркето или полуремаркето над 750 кг, при условие че допустимата максимална маса на състава не надвишава 12 000 кг.
С-са моторни превозни средства, различни от тези в категории D1 или D, чиято допустима максимална маса надвишава 3500 кг, които са проектирани и конструирани за превоз на не повече от 8 пътници плюс водача; моторните превозни средства от тази категория могат да образуват състав с ремарке с допустима максимална маса, която не надвишава 750 кг.
Срещу С1 трябва да имаш дата,аз имам.
А относно картинката не е еднаква погледни пак.Ако не откриваш разлика незнам кой очен лекар ти удари печат на медицинското.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #56 -: Сряда, 19 Март, 2014, 18:56:53 »
ОтговорОтговор

Добре де не е напълно еднаква.На камиона на CЕ кабината е по-дълга да има място за леглото.
Обаче срещу Б1 и C1 няма нищо като дати това вече е на 100%.
Питах ги като си я вадих защо няма датите от Б и C лелката ми каза защото нямаш категориите затова не си ги изкарал Ухилен.
Щях да припадна от смех.КАТ-Перник все пак знаеш как е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #57 -: Сряда, 19 Март, 2014, 21:46:00 »
ОтговорОтговор

Добре де не е напълно еднаква.На камиона на CЕ кабината е по-дълга да има място за леглото.
Обаче срещу Б1 и C1 няма нищо като дати това вече е на 100%.
Питах ги като си я вадих защо няма датите от Б и C лелката ми каза защото нямаш категориите затова не си ги изкарал Ухилен.
Щях да припадна от смех.КАТ-Перник все пак знаеш как е.
Сложно е в КАТ Перник спор нема.Обаче книжките не се правят там.Като изкараш С ти драскат и Ткт въпреки че не си се качвал на трактор.На мен ми надраскаха и С1 и В1 и С1Е , абе всичките тия нови измишльотини,които не съм ги карал като курс.Само, защото са по-ниски категории ти ги дават.Е не изключвам вреоятноста,за да лапат пари да са решили
,че щом не си ги карал,като курс да не ти ги пишат в книжлето.Въпреки ,че няма никаква логика в това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #58 -: Сряда, 19 Март, 2014, 22:12:15 »
ОтговорОтговор

Те постоянно измислят какви ли не глупости.Ама на едни ги вписват,на други не,на трети само C1Е (в моя случай).Пълна простотия.Щом ги има големите напишете датите и на другите и това е да се знае.
Тая даже сега се сетих ми вика "тука сме ти добавили още една категория"
Ма какво си ми добавила брее.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gvardeec
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #59 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 00:42:06 »
ОтговорОтговор

Обичам родината!!!Обаче да живееш в България е лукс който могат да си го позволят само най силните....Имам 2 акта от 2008 година като втория е от февруари месец отивам аз да видя един месец след като ми е писан и от там ми го удължават защото не е излязло нищо отивам втори път и ми връщат талона и ми казват че няма нищо излязло на 30,09,2008 година си вадя нова книжка и пак никакъв проблем...И о чудо отивам да си подавам за Ц категория и ония ми казват имаш актове викам давай да ги плащам и ония пак ми вадят само единия акт а другия го няма...Та на този дето го няма и ми висят и 10 точки които искат да ми ги вземат от новата книжка...Питам я аз онази вие знаете ли коя година сме и тя се смее....Минали са 6 години период във който съм ходил три пъти до кат и съм спиран стотици път и проверяван и никой не ми казва каквото и да било....Та и дори и минавам изпит пред ИААА което отново е един вид възстановяване на точки....Направо паднах.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!