SCHLUNDT TRANSPORT
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 11:04:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: SCHLUNDT TRANSPORT  (Прочетена 28090 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Schlundt Transport
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 16
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #30 -: Петък, 05 Май, 2017, 12:32:12 »
ОтговорОтговор

Чукча не читатель, Чукча — писатель.

Аз така и не разбрах за какво точно да се обзалагаме ? Че и за "колосалната" сума от 100€

За това:

Не се вързвайте на човека, в Германия няма работодател който да плаща нощен труд от 20:00.

Сумата не съм целял да е колосална, а да не съм си изгубил времето напразно, колкото е повече, толкова по-добре за мен.


Факт е, че има пропищели хора от тази фирма, факт е, че е в черния списък, насреща имаме маркетингови действия от управата - вече ситуацията се е променила и едва ли не фирмата вече е работодател-мечта.

Естествено е потребителите да са "леко" мнителни след приказки за 14 000 км и заплащане на нощен труд.

Не е нужно да си професор, за да се досетиш че 650-700 км на ден са твърде проблемни. Ако има товаро-разтоварни дейности - малко на ТОТО биха се получили нещата. Отделно споменаването на нощен труд дозасилва съмненията - трябва да си доста скаран с математиката за да не се замислиш като как ако почваш работа нормално сутринта ще го докараш законно до нощен труд.

Ако случайно напред във времето евентуално някак се потвърди, че това не са празни приказки на ангро от управата. - поемам ангажимент да преместя темата за фирма Шлунт в белия списък.


Факт, да, защо обаче няма някой да е описал с поне малко детайли защо е пропищял? Моето предположение е, че повечето, в никакъв случай всички, хора писали по темата не са написали пълната истина, защото ще трябва да кажат, че за да изхвърчат от фирмата (при предишния зам. директор това е точната дума, сега е по мек вариант, за да си търсят хората подходяща работа, а не да търсят причина за съд или мизерии) е имало причина, която е в тях. От качествените кадри фирмата печели, от некадърността и схемите - губи.

Да, ситуацията се променя за да сме конкурентоспособни, пак казвам условията смятам са над средното в бранша, за мечти и др. никой никъде не е споменавал.

Целта на постовете ми е да се вижда отговора, който даваме на тези обосновани и необосновани мнения, а хората сами си преценяват. Който иска, ще се радвам да опише с поне малко детайли +/–, а не "Едно приятелче ги осъди".





Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 05 Май, 2017, 12:32:12 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!