Вили Бетц
Форум на българските шофьори
Вторник, 07 Май, 2024, 01:30:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вили Бетц  (Прочетена 83329 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +400/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« -: Сряда, 05 Януари, 2011, 20:52:09 »
ОтговорОтговор

Колеги искам да попитам,знае ли някой от вас,как стоят нещата им в отдела за вътрешни превози в България?Дали търсят шофьори,необходим ли е пак да бъде каран ПУЦ при тях,заплащане и друга информация разбира се?Опитах се да намеря информация,звънях на телефони от сайта им,но без резултат,хората които ми вдигнаха,само ми казаха,че те не знаят нищо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 05 Януари, 2011, 20:52:09 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2396/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Четвъртък, 06 Януари, 2011, 00:42:46 »
ОтговорОтговор

Преди 2 години се обаждах и ми казаха, че се кара ПУЦ и е за сметка на шофьора. Ставаше дума за 3 седмици някъде и направо се отказах. След това не съм питал изобщо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 06 Януари, 2011, 00:42:46 »

 Активен
Илиян
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 65
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Четвъртък, 06 Януари, 2011, 11:57:38 »
ОтговорОтговор

Здрасти колега звъни на тоя номер:02/9356320-Валентин Христов се казва човека само тои може да ти каже как стоят нещата с назначаването и друго което те интересува Успех !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Музикант, Търговец, Курва и Шофьор не се става - раждат се такива!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +400/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #3 -: Четвъртък, 06 Януари, 2011, 14:03:02 »
ОтговорОтговор

Благодаря много колега Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +400/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Неделя, 09 Януари, 2011, 19:10:15 »
ОтговорОтговор

За информацията,която исках да получа.Получих я,за тези които ги интересува,нещата не са се променили,пак трябва да да се кара ПУЦ-при тях,в размер на 360 лева за сметка на кандидата,и е в продължение на 3 седмици,трябва да имате задграничен паспорт,АДР и евентуално дигитална карта.Релацийте са Афганистан и там наоколо Усмивчица,дано съм бил полезен на някой който иска да кандидатства Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Илиян
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 65
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Неделя, 09 Януари, 2011, 21:27:13 »
ОтговорОтговор

Колега кара се Рига (Латвия)-Термез (Узбекистан) границата с Авганистан .
Имам приятел които е на тая линия сега на 24-ти декември си доиде от линия в европа на 2-ри януари замина за Рига.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Музикант, Търговец, Курва и Шофьор не се става - раждат се такива!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +400/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Неделя, 09 Януари, 2011, 21:56:14 »
ОтговорОтговор

Аз така и не рабрах точно до къде,тъй като си търся работа в България,за това и за други подробности не питах :)И още веднъж ти благодаря колега за телефона Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 09 Януари, 2011, 22:04:16 от imter » Активен
Илиян
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 65
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Неделя, 09 Януари, 2011, 22:28:33 »
ОтговорОтговор

Радвам се че съм помогнал

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Музикант, Търговец, Курва и Шофьор не се става - раждат се такива!
Michael
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #8 -: Четвъртък, 10 Февруари, 2011, 14:58:47 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички,интересува ме дали някой знае колко пари дават за узбекистанската релация.Благодаря ви предварително Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2396/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Петък, 11 Февруари, 2011, 15:22:53 »
ОтговорОтговор

И ще пътуваш за Афганистан ли? Явно си падаш по интересните приключения. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
mintcho
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #10 -: Неделя, 24 Април, 2011, 19:56:23 »
ОтговорОтговор

ако искате да спонсорирате търтеите от високите етажи на властта  в СОМАТ/willi betz заповядайте.Чакат ви с нетърпение да ви оскубят на отчета. ; Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Петък, 22 Юли, 2011, 01:07:31 »
ОтговорОтговор

Положението е такова, вътрешна логистика вече няма в СоМат. Взимат и куцо и кьопаво, стига да има паспорт и да си плати пуца. Относно Афганистанската релация, пътува се с бус до Рига, там висиш 8-10 дни докато ти дойде камиона който трябва да получиш, получаваш го и веднага тръгваш. Маршрута е: Латвия-Литва-Беларус-Русия-Казакстан-Узбекистан, около 10000км. по най-лошите пътища които съществуват в света. Да не говорим за Жегата (+40-50 градуса лятото и -30 градуса зимата). Прахоляк и пясък ще се наядете на корем, водата е супер лукс, за бяна само си мечтаеш. Мога и още да пиша но не искам да ви плаша. С една дума Рига-Термез-Рига излиза около 1000-1100 евро за месец. При положение, че не даваш много бакшиши и не те мародерстват руските полицай, и си достатъчно умен за да си направиш разчет на разходите, за да не те осакатят на отчета в гаража. Сами преценете дали си струва. Аз бях и прецених, че не си струва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 22 Юли, 2011, 12:13:26 от ДеДо Ви » Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Петък, 22 Юли, 2011, 01:12:16 »
ОтговорОтговор

И ще пътуваш за Афганистан ли? Явно си падаш по интересните приключения. Усмивчица
Оооо, да приключение си е, но не от приятните. От тези за мазохисти е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #13 -: Четвъртък, 28 Юли, 2011, 13:01:57 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги.Аз съм оня дето по-нагоре Илиян ви писа че пътувам по релацията.На 12.04.2011 тръгнах за Рига с бус и на 23.07 2011 се прибрах от рига с бус през това време направих 3 курса от Рига до Термез и обратно.И сега г-н В.Христов (цара) иска мен и още двама колеги да ни уволни защото сме карали като костенурки бавно.

 Първия курс на отиване съм го направил за 12 дни а на връщане за 12 дни.Втория курс на отиване за 15 дни а на връщане за 12 дни. И третия курс на отиване за 14 дни а на връщане за 11 дни.Като се има предвид че от Рига тръгвам с 4 воалетен ТИР карнет и в гр.Могильов-BY имаме терминал и там на митницата го приключваме и задействаме 14 воалетен ТИР и след това продължаваме на долу по релацията а това чакане на митницата е всеки път различно дълго.Отделно на това като оставим LV-LT граница че тя е европейска и на нея само се спира да се купи LT винетка. На всички други граници LT-BY, BY-RUS, RUS-KZ, KZ-UZB и обратно независимо че на връщане сме празни чакането по границите UZB-KZ, KZ-RUS, RUS-LV си е същото.
Продължаваме надолу по релацията а това чакане на митницата е всеки път различно дълго.Оделно на това като оставим LV-LT граница че тя е европейска и на нея само се спира да се купи LT винетка. На всички други граници LT-BY, BY-RUS, RUS-KZ, KZ-UZB и обратно независимо че на връщане сме празни чакането по границите UZB-KZ, KZ-RUS, RUS-LV си е същото.

 Болшинството от Големите "СОМАТАДЖИИ" като сложат магнитите и забравят да ги махнат има ударници които за 5 дни отиват от Термез до Рига и после клепат на Цара как ние не караме и за това сега ни уволняват. Но ще ви кажа под секрет че 1 ударник миналата година в гр. Досор в KZ катастрофира и загина човек и все още като минат от там колеги по тъмно им чупят стъклата а сега май месц друг такъв в гр. Кулсары KZ удари и уби 2 камили. Изобщо KZ и UZB не са за нощно каране там излизат на пътя камили,коне,крави,хора и автомобили без светлини, то и Русия не е много за нощно каране но ако се е стъмнило може да се кара до първия паркинг Руските милиционери имат всичката апаратура която може да чете дигитални карти и са съвсем наясно с 561 и глобите им са добри аз KZ и UZB съм ги карал без карта защото е по-добре от колкото на магнит камиона си върви с 90 и няма опасност да строша скоростната кутия но Русия сме си я карали според правилата и смеси правили каквито  трябва паузи вкл и 24часа и сега за това искат да ни уволнят тримата.

 Сега натиснаха богопомазаните колеги да си дават паспортите за визи,много малко ги дадоха другите или напуснаха или си подадоха молбите за автовозаджий за да не ходят на долу.Сега се отваря нова релация за AFG през Кушка - Туркменистан наще почнаха да правят ПУЦ-ове с по-трима човека от които я почнал 1 я не . А ние искаме само Азия да работиме имаме годишни BY RUS KZ визи и сме съгласни и Туркменска виза да ни бият А те идиоти те ни уволняват понеже имат излишък от шофьори мераклии за Азия.

 Лошото е че при постъпване там като си пишеш молбата за назначаване те принуждават да пишеш и за напускане и те сега няма да ни уволнят а ще излезе така че напускаме сами и незнам дали ще си получа парите от трите курса.Аз сега съм болнични защото трябваше вчера да ида да оправяме документите дайте съвет кво да правя Или кажете ако знаете за коректна фирма която пътува Русия и републиките имам BY и RUS визи до февруари и KZ до ноември готов съм да пътувам и в други азиатски държави в които не съм бил стига да не се водят военни действия там.

 До мераклийте да бачкат там . Внимавайте какво говорите и пред кой го говорите. Това е 1 от фирмите с най-много буклуци и ушета работещи в нея  има и свестни хора там но са малко от повечето нищо не ставаи се пригответе да се скъсате нервите с тоя сателит и с това дето ви пишат по негои дано на първия ви курс да не се паднете с някой от магнитаджийте да ви води щото може да се откажете още на Термез от работата в тази хубава фирма.

 Най-лошото от цялата работа е че Бец е собственик на 92процента от Сомат а другите 8 са си държавни и много от парите които се дават от Германия за заплати и други неща остават в джобовете на ръководството в Горубляне и Видин ако има как Бец да купи и тия 8 процента и да уволни всички началници и да сложи немци ще е много добро но невярвам че това ще стане някога наще да изпуснат този голям кокал.м че това ще стане някога наще да изпуснат този голям кокал.

Причина за редакция: Няколко поредни публикации. Редактира се първата!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 28 Юли, 2011, 14:36:05 от admin » Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #14 -: Четвъртък, 28 Юли, 2011, 21:12:00 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги.Аз съм оня дето по-нагоре Илиян ви писа че пътувам по релацията.На 12.04.2011 тръгнах за Рига с бус и на 23.07 2011 се прибрах от рига с бус през това време направих 3 курса от Рига до Термез и обратно.И сега г-н В.Христов (цара) иска мен и още двама колеги да ни уволни защото сме карали като костенурки бавно.

 Първия курс на отиване съм го направил за 12 дни а на връщане за 12 дни.Втория курс на отиване за 15 дни а на връщане за 12 дни. И третия курс на отиване за 14 дни а на връщане за 11 дни.Като се има предвид че от Рига тръгвам с 4 воалетен ТИР карнет и в гр.Могильов-BY имаме терминал и там на митницата го приключваме и задействаме 14 воалетен ТИР и след това продължаваме на долу по релацията а това чакане на митницата е всеки път различно дълго.Отделно на това като оставим LV-LT граница че тя е европейска и на нея само се спира да се купи LT винетка. На всички други граници LT-BY, BY-RUS, RUS-KZ, KZ-UZB и обратно независимо че на връщане сме празни чакането по границите UZB-KZ, KZ-RUS, RUS-LV си е същото.
Продължаваме надолу по релацията а това чакане на митницата е всеки път различно дълго.Оделно на това като оставим LV-LT граница че тя е европейска и на нея само се спира да се купи LT винетка. На всички други граници LT-BY, BY-RUS, RUS-KZ, KZ-UZB и обратно независимо че на връщане сме празни чакането по границите UZB-KZ, KZ-RUS, RUS-LV си е същото.

 Болшинството от Големите "СОМАТАДЖИИ" като сложат магнитите и забравят да ги махнат има ударници които за 5 дни отиват от Термез до Рига и после клепат на Цара как ние не караме и за това сега ни уволняват. Но ще ви кажа под секрет че 1 ударник миналата година в гр. Досор в KZ катастрофира и загина човек и все още като минат от там колеги по тъмно им чупят стъклата а сега май месц друг такъв в гр. Кулсары KZ удари и уби 2 камили. Изобщо KZ и UZB не са за нощно каране там излизат на пътя камили,коне,крави,хора и автомобили без светлини, то и Русия не е много за нощно каране но ако се е стъмнило може да се кара до първия паркинг Руските милиционери имат всичката апаратура която може да чете дигитални карти и са съвсем наясно с 561 и глобите им са добри аз KZ и UZB съм ги карал без карта защото е по-добре от колкото на магнит камиона си върви с 90 и няма опасност да строша скоростната кутия но Русия сме си я карали според правилата и смеси правили каквито  трябва паузи вкл и 24часа и сега за това искат да ни уволнят тримата.

 Сега натиснаха богопомазаните колеги да си дават паспортите за визи,много малко ги дадоха другите или напуснаха или си подадоха молбите за автовозаджий за да не ходят на долу.Сега се отваря нова релация за AFG през Кушка - Туркменистан наще почнаха да правят ПУЦ-ове с по-трима човека от които я почнал 1 я не . А ние искаме само Азия да работиме имаме годишни BY RUS KZ визи и сме съгласни и Туркменска виза да ни бият А те идиоти те ни уволняват понеже имат излишък от шофьори мераклии за Азия.

 Лошото е че при постъпване там като си пишеш молбата за назначаване те принуждават да пишеш и за напускане и те сега няма да ни уволнят а ще излезе така че напускаме сами и незнам дали ще си получа парите от трите курса.Аз сега съм болнични защото трябваше вчера да ида да оправяме документите дайте съвет кво да правя Или кажете ако знаете за коректна фирма която пътува Русия и републиките имам BY и RUS визи до февруари и KZ до ноември готов съм да пътувам и в други азиатски държави в които не съм бил стига да не се водят военни действия там.

 До мераклийте да бачкат там . Внимавайте какво говорите и пред кой го говорите. Това е 1 от фирмите с най-много буклуци и ушета работещи в нея  има и свестни хора там но са малко от повечето нищо не ставаи се пригответе да се скъсате нервите с тоя сателит и с това дето ви пишат по негои дано на първия ви курс да не се паднете с някой от магнитаджийте да ви води щото може да се откажете още на Термез от работата в тази хубава фирма.

 Най-лошото от цялата работа е че Бец е собственик на 92процента от Сомат а другите 8 са си държавни и много от парите които се дават от Германия за заплати и други неща остават в джобовете на ръководството в Горубляне и Видин ако има как Бец да купи и тия 8 процента и да уволни всички началници и да сложи немци ще е много добро но невярвам че това ще стане някога наще да изпуснат този голям кокал.м че това ще стане някога наще да изпуснат този голям кокал.

Причина за редакция: Няколко поредни публикации. Редактира се първата!
Жоре, как не те мързя да изпишеш всичко това Усмивчица Майтапа на страна, Жоро е описал всичко много точно и подробно. Евала Жоре, само дето не мога да се сетя кой си? Ама няма значение, важното е че даваш точна и вярна информация. М/у другото аз съм този който удари камилите при град Кулсари.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!