Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Неделя, 05 Май, 2024, 14:17:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 87897 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« -: Вторник, 20 Септември, 2016, 11:45:30 »
ОтговорОтговор

Здравейте, тази фирма е от 5 месеца в България. Аз работя от 4 там млад шофьор съм но съм много доволен. Това което ми казаха в началото като пари всичко спазват хората, няма типични схеми. Работата е малко интензивна, обаче пък щом се прибереш след 2 дни ти изчистват всички парици и си свиркаш. Екипа също им е добър, някои още навлизат в нещата обаче си личи, че фирмата има пари. Камионите са им супер, а подръжката просто нема какво да се коментира, сервизи, мобилни екипи, а бе да благодаря на Господ. Всичко до момента е на ниво! На мен ми организираха курс за обучение, понеже нямах много опит,  1 месец със ментор и вече си джиткам сам.

Успех на всички!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 20 Септември, 2016, 11:45:30 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +518/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #1 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 16:34:14 »
ОтговорОтговор

Здравейте, тази фирма е от 5 месеца в България. Аз работя от 4 там млад шофьор съм но съм много доволен. Това което ми казаха в началото като пари всичко спазват хората, няма типични схеми. Работата е малко интензивна, обаче пък щом се прибереш след 2 дни ти изчистват всички парици и си свиркаш. Екипа също им е добър, някои още навлизат в нещата обаче си личи, че фирмата има пари. Камионите са им супер, а подръжката просто нема какво да се коментира, сервизи, мобилни екипи, а бе да благодаря на Господ. Всичко до момента е на ниво! На мен ми организираха курс за обучение, понеже нямах много опит,  1 месец със ментор и вече си джиткам сам.

Успех на всички!
Абе само аз ли съм такъв Тома неверни, ама все се замислям някой като почне от раз с фАлбата  Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 16:34:14 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 17:08:21 »
ОтговорОтговор

Абе само аз ли съм такъв Тома неверни, ама все се замислям някой като почне от раз с фАлбата  Нерешителен

И аз така, проучих им обявите за работа, като за нов без опит не звучи зле, предлагат 40 евро + основна / колко е?/ Текста на обявите е подобен, като хвалбата на колегата/?/ .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +195/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 834
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #3 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 17:11:22 »
ОтговорОтговор

В първия момент помислих че е AIR каргото, а то после се оказа CARE
 Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #4 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 19:59:45 »
ОтговорОтговор

Имам някакво шесто чувство, че текста е писан от жена.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1907
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #5 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 20:18:59 »
ОтговорОтговор

Работливко,,, кАжи кви пари слагаш под дюшека всеки месец !!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1841/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 20:33:43 »
ОтговорОтговор

Работливко,,, кАжи кви пари слагаш под дюшека всеки месец !!!!!!
Къв дюшек бре Райдер,ората парата я палетизират и с багеро се копва и с фадромето се ьарива.

Дюшек два декара нема ош

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


djingov
Младши потребител
**

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 78
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 21:46:24 »
ОтговорОтговор

Пари под дюшека,джиткаш си по Европа за 4-ри месеца асистенции сервизи....много нещо.Всичко ми изглежда като реклама писана от студент по журналистика.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #8 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 22:36:40 »
ОтговорОтговор

Така са събирали народ за работа:
Евалс Карго Кеър ЕООД, подразделение на транспортно-логистичната фирма Ewals Group, търси да назначи на работа професионални шофьори (кат.С+Е). Имате ли желание да работите за голяма европейска компания, предлагаща перфектни работни условия? Защо да изберете Ewals Cargo Care? Заплащане: 45 Евро на ден за първи период (8 седмици), 47,5 Евро за втори период и 50 Евро за трети период на каране плюс основна заплата,плюс допълнителни бонуси (за икономична езда и работа по Коледа) Автомобили Euro VI ( автоматични скорости, голяма кабина, хладилник и т.н.) 24 часа 7 дни техническо обслужване организирано от Евалс ( от водача не се изисква никаква техническа помощ) Комуникация с водачите чрез борд компютър Дизел и тол карти обезпечени от Евалс Периоди на каране 8 на 2 седмици.За всяка допълнителна седмица каране се доплащат 50 евро Обучение за водачите ( по техниката и бизнес обучение) Обезпечени Пътни застраховки за водачите Придвижване до терминалите на фирмата в NL/BE чрез самолет или бус Спринтер Държави на работа BЕ,NL,DE,GB,FR (основно Бенелюкс) Възможност за кариерно развитие Модерен парк от камиони и ремаркета 24 часа, 7 дни седмично оперативно планиране на Вашия език. Работа в екипажи също се приветства. Препоръчително е наличие на стаж мин.6 месеца.
andrianangelov@abv.bg

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1907
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #9 -: Вторник, 20 Септември, 2016, 23:25:44 »
ОтговорОтговор

Кариерно развитие :-))))))))))))))))))))))))))))  Ако някой път ти се случи да направиш пауза в базата най-много да се развиеш в пиянството :-)))))))))))))))))

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #10 -: Четвъртък, 22 Септември, 2016, 23:18:55 »
ОтговорОтговор

Здрасти баце, след 2 периода на каране ме каччиха на 50евра на ден + 260 евро основната. По 2 месеца бачкам прибера се в Българията за 2 седмици и пак обратно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #11 -: Четвъртък, 22 Септември, 2016, 23:22:42 »
ОтговорОтговор

Цецо аз само споделам мнение. Много ясно че не сичко е идеално ама това което ми обещаха ми се дава, верно работата си е работа, има дни не ги усещам друг пат закачам по 2 ремаркета но щом се върна всичко ми се плаща.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #12 -: Петък, 23 Септември, 2016, 22:18:11 »
ОтговорОтговор

Цецо аз само споделам мнение. Много ясно че не сичко е идеално ама това което ми обещаха ми се дава, верно работата си е работа, има дни не ги усещам друг пат закачам по 2 ремаркета но щом се върна всичко ми се плаща.

И как така се регистрира и веднага 3 мнения само хвалби? Как пък нещо свързано с работата не написа? Някой коментар по другите теми как не написа? Странна работа. Или те шоферските теми не те вълнуват. Друго май те вълнува. Дерзай

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 24 Септември, 2016, 06:30:46 »
ОтговорОтговор

Цецо аз само споделам мнение. Много ясно че не сичко е идеално ама това което ми обещаха ми се дава, верно работата си е работа, има дни не ги усещам друг пат закачам по 2 ремаркета но щом се върна всичко ми се плаща.
Опа,тука май някой пак ще лобира за плащане след прибиране?Какъв малоумник требва да си да се опитваш да ловиш шарани на гола кука,след всички приказки които се изприказваха за тоя начин на плащане.Я питай великия си шеф дали ще иска да ми предплати за два месеца,имам опит,документи и започвам веднага,след като ми светнат паричките в сметката

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #14 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 17:33:20 »
ОтговорОтговор

Въпреки,че съм нов в професията или по точно в дърпането на ремарке и аз ходих известно време по различни работодатели да търся И....в една от фирмите ми се предлага следното:каране по двойка на 7 цента на километър почти само национали без основна заплата,3 на 1 месец,всяка седмица се превеждат 300 лв.,а останалите след като се прибереш и отчетеш до една седмица.Казах има добре станах и си заминах,а онези после два пъти ми звънят да ме викат.Не мога да разбера защо българския работодател продължава да иска да те пори като шаран за без пари при положение,че вече има много евро фирми,които започнаха да се съревновават да предлагат добри условия само и само да си намерят шофьори.И тук искам да кажа на всички работодатели,че както един термит в друга тема многократно споменава 2007-2008 пак дойде и това не е само за нашия бранш

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!