Коректност? - Не и в България!!!
Форум на българските шофьори
Сряда, 15 Май, 2024, 21:28:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коректност? - Не и в България!!!  (Прочетена 13126 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ДАНИ
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 1



Активност
0%

« -: Вторник, 04 Януари, 2011, 21:08:05 »
ОтговорОтговор

ДЕМИРОВ ТРАНС - гр. Пловдив. Здравейте колеги. Изключително не коректна фирма на новозабогатели "бизнесменчета". Фирмата е управлявана от двама братя, в последствие от некомпетентната съпруга на единия брат. Тази жена дори си мисли, че сте шофьор на самолет и няма представа за какво става въпрос. Командва с замах и незнанието им граничи с глупост. Дано не ви се налага да работите за тях, но ако стане вземете си парите предварително. Сега се съдим, но на тези няма да им се размине. Както казах компетентността в тази фирма липсва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 04 Януари, 2011, 21:08:05 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +413/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Вторник, 04 Януари, 2011, 21:16:02 »
ОтговорОтговор

Разкажи колега по конкретно за фирмата,къде се намира,къде пътуват?Сигурен съм,че на много колеги ще им бъде интересно,за да се предпазим за в бъдеще от такива, като тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Вторник, 04 Януари, 2011, 21:16:02 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Вторник, 04 Януари, 2011, 21:30:07 »
ОтговорОтговор

Командва със замах, казва колегата. Обаче не ми е ясно как точно ще си вземеш от такава фирма парите предварително.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ДАНИ
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #3 -: Вторник, 04 Януари, 2011, 22:58:04 »
ОтговорОтговор

Фирмата се намира в гр. Пловдив. Пътува се в Европа и се прибираш на 3-4 месеца. Ако имаш късмет, ще ти подхвърлят 500-600 лева, а за другите ще чакаш. Когато тръгнеш на следващия курс, те изпращат със 100 евро, за да разбереш, че са в затруднение и да не си и помисляш да си искаш остатъка от командировката. Ще подпишеш няколко празни бланки, заплата не взимаш, няма трудови книжки/те просто не знаят за какво служат/ и т.н.  Всичко е като в 90% от нашенските фирми. Обещават много, но накрая е все същото. Започват да те заплашват, а дори не са запознати с законовите разпоредби. Двамата собственици са братя- Димитър Демиров и Костадин Демиров. Имат си хората и строителна фирма и хотелче. Естествено и двете се финансират най-вече зимата от транспортната фирма. А най-добри са, когато започнат да лъжат за шофьорите във сайтове "само" за превозвачи, където другата страна няма право на отговор. Но нас шофьорите кой ли ни пита.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Вторник, 04 Януари, 2011, 23:50:44 »
ОтговорОтговор

Колега, аз все пак съм озаглавил този сайт "Форум на българските шофьори" и тук са добре дошли всички такива. Което обаче не означава, че не са добре дошли и работодателите. Този форум е място за всякакви дискусии и стига да се спазва добрия тон, приемаме абсолютно всякакви мнения и теми. А онези сайтове да си ги гледат колкото искат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ДАНИ
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #5 -: Сряда, 05 Януари, 2011, 19:38:14 »
ОтговорОтговор

Радвам се, че тук може да се води диалог и да се чуят мненията и на двете страни. Но в моя случай фирма "ДЕМИРОВ ТРАНС" - гр. Пловдив нямат никакво мнение. На тях просто не им липсва умствения потенциал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +413/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Сряда, 05 Януари, 2011, 19:56:20 »
ОтговорОтговор

Колега,въпросната фирма нова ли е,нямаше ли от къде да получиш информация ,преди да започнеш,защото всички фирми на теория(думи)са много велики,а когато дойде време за пари са по бедни и жалки от всеки друг.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Четвъртък, 06 Януари, 2011, 00:39:34 »
ОтговорОтговор

Радвам се, че тук може да се води диалог и да се чуят мненията и на двете страни. Но в моя случай фирма "ДЕМИРОВ ТРАНС" - гр. Пловдив нямат никакво мнение. На тях просто не им липсва умствения потенциал.

Ако случайно братя Демирови искат да напишат своята позиция, аз лично нямам нищо против. Нали все пак в един спор трябва да се чуят и двете страни?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Димитър Демиров
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 20 Януари, 2011, 14:23:34 »
ОтговорОтговор

Здравейте,

Казвам се Димитър Демиров и благодаря на admin, че и работодатели могат да вземат отношение в този форум. Не ме е страх, нито срам да публикувам името си, както моето така и на фирмата, защото имаме репутация на една от най-коректните фирми не само в Пловдив, а и в цялата страна.

Интересно е защо лицето "ДАНИ" не изпише трите си имена, а се крие под никнейм. Дали под същия никнейм крадеше гориво в промишлени количества и се опитваше да събори мостове с камиона, които са под 4м височина? Името на шофьора ще го публикувам не само в сайтове за работодатели, но и във всички възможни справочници. Не се съдя с никого, но нека въпросното лице бъде сигурно, че много скоро ще получи хабер от мен, както и от прокуратурата.

Кражбата на гориво не е само лично облагодетелстване, но и престъпление, което няма да остане безнаказано.

Интересно ми е защо господин "ДАНИ" работи две години във фирмата, след като не е получавал пари, и защо се върна втори път след като вече беше напуснал? Също така защо не пишеше в рубриките за шофьори, когато получаваше пари в аванс и постоянно повтаряше, че никога не е работил в толкова коректна фирма?

Винаги си задавахме въпроса защо от толкова далече идваш да работиш в Пловдив, след като във вашия регион има толкова транспортни фирми.... но в последствие се разбра - целия регион е пропищял от теб.

Най-малко се притесняваме от твоята публикация, защото при нас хората идват само с препоръки и вече не се взимат на работа гастрольори като теб.

Още веднъж повтарям, че кражбата, както и измамата, са престъпление! Много бих искал да изпишеш трите си имена тук, но знам, че няма да го направиш, защото си страхливец щом се криеш под никнейм "ДАНИ"!?

Между другото - колко фирми смени за два месеца, откакто напусна нашата фирма?

До скоро...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 03 Октомври, 2011, 10:43:02 от Димитър Демиров » Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Четвъртък, 20 Януари, 2011, 15:18:15 »
ОтговорОтговор

Радвам се, че г-н Демиров е тук във форума и изразява позицията на представляваната от него фирма. Аз лично не желая да бъда адвокат на никого и се надявам да разрешите спора с бившия ви работник по най-добрия възможен начин. Никога обаче не съм гледал еднозначно на нещата и съм абсолютно убеден, че както има некоректни фирми, така има и некоректни шофьори.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ДАНИ
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #10 -: Вторник, 25 Януари, 2011, 11:02:17 »
ОтговорОтговор

    Здравейте и от мен Бранимир Маринов от гр. Троян или просто Бранко

Първо да споделя с Митето, че тази репутация за която говори, може би е само в мечтите му.Но за това после!

     1. Името на никнейма имам право да избера по мое лично усмотрение, живеем в демократична държава.
     2. Радвам се, че в този форум има шофьори, които могат да предценят при 25тонен товар 32.4л/100 работа в Европа дали е преразход на гориво или кражба? Ухилен Интересно, къде точно в Европа мислиш, че се продава гориво, което дори не си зареждал???
     3.Мостът на който обрах пепелта и само скъсах малка част от брезента не беше под 4м. А вие "господа" Демирови не знаехте какво ремарке сте си купили. Установихте го малко късно, но и за това си платих. Който не кара - той не допуска грешки и не ме е срам да си го призная.
     4.Започнах работа във вашата фирма, защото наистина ми беше препоръчана и преди вече 3г. имаше толерантност в тази фирма. За съжаление с нарастването на броя на камионите на вас почна да ви спада ....... След като ви напуснах, вие лично ме търсихте по телефона повече от два месеца и успяхте да ме подлъжете да се върна при вас с гръмки обещания/или и това ви е срам да споделите/.
     5. Да продължим с парите в аванс. Според вас при 30 дни в Европа и 12 000км. - 500лв. аванс ли са или шофьора иска много. А защо не кажете след три месеца вътрешни курсове как ни хвърляхте по 200-300лв. и ни обяснявахте, че едва ли не ще фалирате ако си платите дължимото на служителите. Получавахме парите си на порции и никой не знаеше кога ще му се изплатите.
     6. Гастролирането - е това вече ми харесва! Та вашата фирма няма нито един шофьор от Пловдив. Вие лично със собствения си автомобил вземахте Жоро от София за да има кой да ви кара камиона. Защо не кажете и за момчетата от Асеновградското село Болярци, Пазарджик и т.н. И там останаха пари за взимане, използвахте момчето оставихте го да гладува без каквито и да е средства а след това, когато той заряза камиона в Австрия станахте много коректни?
Опитахте се да ми навредите като звъняхте по няколко наши фирми, но защо не споделите отговорите им.
     Разправяте, че съм откраднал лиценз от камиона - всички тук знаят какви са последствията за една фирма, ако дори един лиценз се изгуби. Интересно вашата фирма не е спирала да работи, как става това и кого се опитвате да заблудите? Шофьорите отдавна са мислещи и образовани същества, но на вас ви предстой да го осъзнаете!
     Нека отговоря и на следващите ваши въпроси!
     Нямам за цел да ви притесня с тази публикация, а само да предпазя колегите си от вас. При вас хора отдавна не идват, но това си е ваш проблем.
    Два дена след като напуснах фирмата ви с не изрядни документи, за което вие не сте виновни - вие просто не знаете какво се прави с документите, започнах работа с препоръките си и още не съм я сменял. Вашите" добронамерени"  обаждания до новите ми работодатели  не са ми повлияли, защото все още има мислещи хора и истински професионалисти работиш - плащат, само мога да съжалявам,че изгубих толкова време във вашата фирма. Когато видят отчета и всичко останало, няма нужда да им се говори. На практика виждат как работя и нямат нужда от вашите наставления,но вие дерзайте,  продължавайте да развивате собствените си теории - може някой да ви повярва.
 Та вие дори на тях признахте, че не сте ми изплатили дължимите суми. 3000лв., който рано или късно ще получа - обещавам ви.
  Не ви се сърдя, сигурно още не можете да се отърсите от товара на старата си професия на зидаро-мазачи и кофражисти/моите уважение към тази професия/ ,но  тази среда още ви заобикаля и това дава отражение. Не се става лесно ПРЕВОЗВАЧ - там трябва да работиш с главата а не с ръцете,така че имате избор. Винаги можете да се върнете към старото си поприще. И никога не можете да ми отнемете професията - тя е в моите ръце.
   Вие продължавайте да публикувате лъжи, така само ме улеснявате.
В България братя ДЕМИРОВИ все още има законодателство, така че с нетърпение очаквам "ХАБЕР" от вас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +413/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Вторник, 25 Януари, 2011, 21:12:48 »
ОтговорОтговор

Интересен спор се получава Усмивчица,дано се разбере кой крив и кой прав.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #12 -: Вторник, 25 Януари, 2011, 22:07:45 »
ОтговорОтговор

Истината винаги има едно лице,но е като монетата,а самата монета е двулицева,та дано излезе правдата Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Вторник, 25 Януари, 2011, 22:55:09 »
ОтговорОтговор

Тука стана малко като турски сериял с неочакван край! Запознаване,сплотяване,раздели после пак събиране и сега съдилища. И на мен ще ми е любопитна рзвръскато от развоя на субитията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vero
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Събота, 05 Март, 2011, 14:41:34 »
ОтговорОтговор

???И досега май Демиров не е отговорил....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 06 Март, 2011, 22:33:15 от р... » Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!