Психологическа годност
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 11:23:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Психологическа годност  (Прочетена 137745 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #135 -: Понеделник, 02 Февруари, 2015, 19:14:01 »
ОтговорОтговор

Днес си поднових психото в клиниката към транспортна болница в София. Малко са променили формулярите с въпросите в сравнение с 2012г.. Много се забавлявах на някакъв нов тест за агресия - по 15 възможни начина те питат би ли ударил някой с щанга по зурлата. Има и нов формуляр - нещо като собствен психопрофил. На задачата да довърша изречението ,,Срам ме е от" аз написах - от ДПС.  Намигване
На въпроса,, Аз съм", написах - гладен Смотан Много се смяхме с докторчетата, но за 1,30 -,1,40h приключихме, 55лв излезе всичко. Като цяло е много по-добре, ония лелки в ДАИ бяха егати комунистическите сухари. Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #135 -: Понеделник, 02 Февруари, 2015, 19:14:01 »

 Активен
martinis
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 1



Активност
0%


WWW Ел. поща
« Отговор #136 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 19:28:22 »
ОтговорОтговор

Искам да попитам примерно изтича ми психото след 3 месеца. Трябва ли да се ходи задължително малко преди да е изтекло или, примерно мога да ида да си го извадя на ново да речем 5 месеца след като е изтекло вече?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #136 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 19:28:22 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #137 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:03:10 »
ОтговорОтговор

Искам да попитам примерно изтича ми психото след 3 месеца. Трябва ли да се ходи задължително малко преди да е изтекло или, примерно мога да ида да си го извадя на ново да речем 5 месеца след като е изтекло вече?

Ако не ти трябва, след като му изтече срока, не е задължително веднага да си вадиш ново.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
martinis
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 1



Активност
0%


WWW Ел. поща
« Отговор #138 -: Четвъртък, 19 Март, 2015, 21:25:27 »
ОтговорОтговор

Ако не ти трябва, след като му изтече срока, не е задължително веднага да си вадиш ново.

Благодаря, това ме устройва!  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
martinpopov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #139 -: Четвъртък, 07 Май, 2015, 18:11:04 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички.Имам въпрос към вас,  днес бях на психо тест за C категория в него вписаха C1 и C а превоз на пътници и товари не ми го вписаха  ще мога ли да почна работа с това психо или ще трябва да ходя допълнително за превоз на пътници и товари.Мерси.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #140 -: Четвъртък, 07 Май, 2015, 20:44:02 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички.Имам въпрос към вас,  днес бях на психо тест за C категория в него вписаха C1 и C а превоз на пътници и товари не ми го вписаха  ще мога ли да почна работа с това психо или ще трябва да ходя допълнително за превоз на пътници и товари.Мерси.

     По-точно нямаш отметка? Беше редно да се разберете преди изпита и не само "Превоз на пътници и товари" и всичко възможно в рамките на 3 години напред, като "С+Е". Не вярвам да е добре без него и можеше да го придобиеш и него, за тази цена.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
martinpopov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #141 -: Четвъртък, 07 Май, 2015, 23:29:21 »
ОтговорОтговор

Да, отметка няма, не мога да возя товари, така ли да го разбирам? Не съм в час.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #142 -: Петък, 08 Май, 2015, 07:59:58 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички.Имам въпрос към вас,  днес бях на психо тест за C категория в него вписаха C1 и C а превоз на пътници и товари не ми го вписаха  ще мога ли да почна работа с това психо или ще трябва да ходя допълнително за превоз на пътници и товари.Мерси.
Можеш спокойно да превозваш товари, щом Ц е отметнато. Просто всяка лаборатория си вписва каквото си иска. По принцип отметката на ,, превоз на пътници и товари" е задължителна, а вече отметките на всяка категория са допълнително указание, дали за товари, дали за пътници или за товари и пътници си психологически годен. Както виждаш на талона, или си се явявал за проф. шофьор, или за бакшиш, или за председател на изпитна комисия. Други опции няма, така че просто са си оставили ръцете, когато са ти правили талончето. Споко, карай си, за товари си ок.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
martinpopov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #143 -: Петък, 08 Май, 2015, 11:32:41 »
ОтговорОтговор

съмнява ме малко дали няма да ми направят проблем при започване на работа или пък даяджи да се заядат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +535/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #144 -: Неделя, 18 Октомври, 2015, 12:10:31 »
ОтговорОтговор

Здравейте,искам да попитам в Италия изисква ли се това психо ? Моето изтече ,но мисля да заминавам да търся работа в Италия та там ще ми трябва ли . Доколкото се запознах с изискванията там задължително държат на професионална компетентност и е много желателно да имаш ADR но за дигитална карта и психо никъде не видях нищо !
Не тетакава глупост тук няма! Има задължителен ДРОГА тест всяка година “ плаща фирмата“ Между другото това не е ли вид дискриминация Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +656/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 318
Теми: 7



Активност
0.2%

Ел. поща
« Отговор #145 -: Неделя, 18 Октомври, 2015, 16:16:27 »
ОтговорОтговор

Колеги, джедаите проверяват психото, не си мислете, че са го забравили. Преди седмица ни спираха на Гурково, искаха на колегата психо и компетентност товари и ни пуснаха.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
omega_1964
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #146 -: Сряда, 27 Юли, 2016, 16:07:16 »
ОтговорОтговор

Психо теста е задължителен само за България и валидноста му е упомената от закона,след изтичане се подменя с нов(явявате се на тест).Тези който работят вътрешно в Европа не е необходимо да носят талончето ,освен ако не се прибират с камините в БГ.Също не необходимо да носят талона на шофьоската книжка,освен ако не се прибират с камините в БГ. (и двата дукомента са на български език което ги прави нелегетимни за ЕС и страните извън ЕС!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Slavi__86
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #147 -: Събота, 20 Август, 2016, 22:40:38 »
ОтговорОтговор

Здравейте.Имам 1 въпрос на който търся отговор.Значи миналата година изкарах C категория  имам валидно психо та въпроса ми е  сега съм решил да карам C+E това психо ще ми свърши ли работа или пак трябва да се явявам на курс.Предварително благодаря.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #148 -: Събота, 20 Август, 2016, 23:46:53 »
ОтговорОтговор

Здравейте.Имам 1 въпрос на който търся отговор.Значи миналата година изкарах C категория  имам валидно психо та въпроса ми е  сега съм решил да карам C+E това психо ще ми свърши ли работа или пак трябва да се явявам на курс.Предварително благодаря.
Не, не трябва. Психото е едно и също за Ц и за Ц+Е. Ти имаш редовен документ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Devin811
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #149 -: Неделя, 21 Август, 2016, 18:51:01 »
ОтговорОтговор

Психо се изисква когато ще караш курс за категория "С" или кат."Д". За кат."Е" дори да нямаш валидно психо няма никой да ти го търси, защото не се изисква.   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!