Психологическа годност
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 12:38:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Психологическа годност  (Прочетена 137749 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #165 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 18:28:44 »
ОтговорОтговор

Мерси, не съм се консултирал с адвокат. Написано е на лаптопчето и после претърпя няколко промяни от жена ми, заради правописа. Имаше повдигната тема тук и отговор от АЕБТРИ, ама умрях от скука събота и неделя/в момента не практикувам/ и след две туби бира..... та до днес с входящ номер. Наистна трябва гласност, първо ще изчакам отговора. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #165 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 18:28:44 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #166 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 18:52:39 »
ОтговорОтговор

Моето лично мнение, е че никой няма да те отрази, поне не и следващите 2-3  години. Трябва да се преработят една торба закони, много работа има. Но един ден сигурно ще изчезне този архаизъм, макар че психото е нещо правилно, стига да е за сметка на работодателя. Поздравления за труда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #166 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 18:52:39 »

 Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #167 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 19:36:48 »
ОтговорОтговор

Документа е подаден към КЗД. 
hunter, годината започва да тече след като си взел новата книжка, как ще направи стаж за С категория щом не ти е въведена в книжката?
По тоя въпрос се обърни към ДАИ,те са го измислили,не аз

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #168 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 19:43:56 »
ОтговорОтговор

Длъжни са да отговорят в едномесечен срок, дали ще образуват производство, след това ако отговора е отрицателен ще се входира в европейската подобна комисия. Усмивчица Най - тъпото е, че не трябва да се променят закони, а една най-обикновена наредба на м. на траспорта.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #169 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 22:19:18 »
ОтговорОтговор

Длъжни са да отговорят в едномесечен срок, дали ще образуват производство, след това ако отговора е отрицателен ще се входира в европейската подобна комисия. Усмивчица Най - тъпото е, че не трябва да се променят закони, а една най-обикновена наредба на м. на траспорта.
Действай и пиши всяка стъпка в развитието по темата.
Гласност колеги трябва ,а не коментари като на  naum4o (нищо лично).
Понеже нямам фейсбук вече ,хубаво е и там да публикуваш темата(има група межд.шофьори или нещо подобно беше).
Аз също ще се опитам да вдигна "пушилка" тук/там.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #170 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 22:28:53 »
ОтговорОтговор

Нямам фейс за сега.  Най голямата простотия е написана в закона... Чужденците имат право да управляват 3 месеца в Б-я без психо, а ние българите НЕ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #171 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 22:32:14 »
ОтговорОтговор

Нямам фейс за сега.  Най голямата простотия е написана в закона... Чужденците имат право да управляват 3 месеца в Б-я без психо, а ние българите НЕ!


ами това трябва да се атакува!
Ще трябва и адвокат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #172 -: Понеделник, 06 Февруари, 2017, 22:53:26 »
ОтговорОтговор

Пуснал съм вече жалбата, трябва отговор от комисията и ако се налага пак ще задействаме системата Усмивчица приемам съвети и помощ.
Днес Мая Манолова е казала да се монтират хим. тоалетни преди Кап. Андреево.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #173 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 02:07:56 »
ОтговорОтговор

Начинанието е хубаво. За правилно -  не знам.
Само споменавам, че в развитие, борбата със системата ще е бавна. А ще е бавна, защото хората, които  взимат решенията, печелят индиректно от  талончетата на психото и едва ли скоро ще се самоощетят. Въпреки позивите за въпиюща сегрегация, неравнопоставеност и неглижиране правата на българския професионален водач.
Слагам 100лв, че до 2 години нищо няма да се промени. Аз съм песимистът в цялата история, въпреки, че един ден, убеден съм, психото ще падне. Има ли желаещи?


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #174 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 08:09:09 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Ако се стигне до комисия за решаване на проблема с представители на Мин. на транспорта и в този момент си в България ще дойдеш ли да ме подкрепиш в залата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #175 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 08:15:41 »
ОтговорОтговор

Начинанието е хубаво. За правилно -  не знам.
Само споменавам, че в развитие, борбата със системата ще е бавна. А ще е бавна, защото хората, които  взимат решенията, печелят индиректно от  талончетата на психото и едва ли скоро ще се самоощетят. Въпреки позивите за въпиюща сегрегация, неравнопоставеност и неглижиране правата на българския професионален водач.
Слагам 100лв, че до 2 години нищо няма да се промени. Аз съм песимистът в цялата история, въпреки, че един ден, убеден съм, психото ще падне. Има ли желаещи?



naum4o,знаеш ли защо няма да се оправите никога? Защото повечето хорица мислят като тебе. Чакат някой да направи нещо,с две думи някой да Ви оправи.Обаче за сега оправянето е само с " " "  

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #176 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 10:28:46 »
ОтговорОтговор

Цецодебел от Италия липсва в темата. Преди време бяхме писали тук разни мнения.
Райдера и той нищо не казва, даже и няколко запетайки не е драснал, все пак е шофьор и после шеф. Общо взето е пълна тишина, не ми пречи, ама е по добре като има повече мнения, били те положителни или отрицателни с аргументи Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #177 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 16:37:04 »
ОтговорОтговор

Да разбирам, че ти си се оправил, а ние индианците не. Е, не може всички да са просветени. Аз лично по-скоро съм против премахването на психото. Но адмирирам идеята да изискваме от институциите да работят за този, който плаща заплатата. Суверенът.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #178 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 17:11:04 »
ОтговорОтговор

Да разбирам, че ти си се оправил, а ние индианците не. Е, не може всички да са просветени. Аз лично по-скоро съм против премахването на психото. Но адмирирам идеята да изискваме от институциите да работят за този, който плаща заплатата. Суверенът.
Защо си прорив отпадането на психото? В ЕС няма ли психологически неподходящи хора за професията водач на ...... и как там се справят с този казус, след като нямат задължителни такива изследвания, според теб?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
никола
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #179 -: Сряда, 08 Февруари, 2017, 18:16:56 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги . Поздравления за начинанието . Аз вече съм бил в залата . От едната страна на масата сяда лицето подало жалбата или негов представител ( адвокат изрично упоменат че ще представлява някого) , срещу него сядат юристите на засегнатото ведомство , а по средата тричленен състав юристи .Може би тук е мястото да ударят едно рамо господата от съюза на ...... с юридическа подкрепа . Най -добре е и те да подадат такава жалба така случая ще се разглежда заедно - ние срещу ведомството . За мен проблема е решим ,но трябва някой да плати на добър юрист познаващ проблема детайлно .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!