Хайстеркамп ( Heisterkamp ) Травемунде. Oldenzaal
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 03:13:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайстеркамп ( Heisterkamp ) Травемунде. Oldenzaal  (Прочетена 8892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
martin stanev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +315/-28
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 171
Теми: 3



Активност
0.2%


« -: Понеделник, 12 Август, 2019, 23:07:14 »
ОтговорОтговор

Той и занаята си стана вече за в коша......Нашите изедници ни дерат как им е угодно, фашагите и разни белгийско-холандски леви китки ни най малко ще ни прощават. Спиш на тръни...къде ли ще те упоят, смукнат нафтата и т.н.... Близо три години работих при едни проклети белгийци Sitra Group и се отвратих от отношението към нас. След,  като заспах за 2ри път зад волана и си казах на простата тиква, че работа повече при тия нямам. Миналата есен, като си търсих работа се сетих, за едно поляче от Heisterkamp. С него правихме пауза във френско и бяхме камион до камион, видя ми се свестен пич, не беше пияница. Нахвали ми ги много, график хубав, пари навреме, нарушения няма дрън, дрън.....големи хвалби бяха, обаче ми каза, че немски и английски задължително разговорен. Та взех и им пуснах едно cv миналата есен, макар че 2та езика не ги владея разговорно, но си викам каквото стане. На другия ден ми звънка е тоя Markus Leipert, той първо ми е отговорил на емейла и след това ми звъни. Аз в cv-то му бях написал, че немски и английски не ги владея разговорно, но той все пак звънна може би да ме чуе какво разбирам. Звъни и ме пита на английски-кой от 2та езика говоря по добре..-казах му и 2та еднакво слабо..-каза, че не било достатъчно, че комуникацията с офиса зад офиса и планинга бил на английски или немски и разни други глупости и моя език на работно шофьорско ниво не бил достатъчен и това беше разговора. Стоиле, сега като ти прочетох поста си викам добре че така стана тоя нацист да не ме одобри.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 12 Август, 2019, 23:07:14 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!