МУЛБУЛ ТРАНС
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 03:45:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МУЛБУЛ ТРАНС  (Прочетена 25007 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivankemilev
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #30 -: Петък, 04 Ноември, 2016, 00:20:14 »
ОтговорОтговор

В крайна сметка,аз сьм обиколил доста фирми,много пари загубих,бях в тази фирма почти в началото напуснах и след време пак се вьрнах.Отношението се променя,но ние сме си виновни.В крайна сметка сме тук за пари и си ги получаваме!!!
Е Иване,за жалост трияя са работи,ако си в некое предприятие мислиш ли,че ще си излизаш когато си поискаш.А тоя дето готви е твоя колега,вие карахте заедно.УЙКО УРДЮ!!!! и ти си ял от тея манджи.
И не разбрах,кое е некоректното  Ъ? Ъ? Ъ?

Говорех по принцип за спиранията, а не само да пикаеш или вие от тази фирма спирате само по тази причина. Хляб, цигари и тн. Или сте от богопомазаните и се прибирате почти всяка вечер в базата и си ходите до магазина? Е аз не бях от тях.
"Готвача" на снимката ми беше колега за малко (въпреки моето недоволство). И не съм ял от неговите манджи, но забравих че вие всичко знаете.
Та за историята на тази снимка: Harwich, UK на пристанището. Лягам да спя след обяд (след работно време, някои да не каже пък защо спиш по време на работа) и се събуждам от страшна миризма в кабината. При въпроса ми към колегата защо готви в кабината? Отговор: Защото вън вали а на мен ми се яде манджа (картофи със саздърма) При този отговор манджата излетя през вратата. После мих и паркинга, но това няма значение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 04 Ноември, 2016, 00:20:14 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!