Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Събота, 25 Май, 2024, 22:06:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юроспийд ООД  (Прочетена 38357 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
radkoe1
Гост
« Отговор #15 -: Събота, 08 Юни, 2013, 12:02:42 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги казвам се Радослав Димитров и работих във Юроспийд 3 месеца и половина,за толкова имах нерви.Правят те на маймуна.Работих точно преди да сменят автопарка.Плащаха на твърдо със старите бараки 1100лв до Англия и обратно.Веднъж получих за курс България,Франция,Англия,Холандия,България-9000км 1100лв.Попитах Савко Илиев-недорасъл дребосък управителя,как може толкова малко пари,като съм имал разтов. и тов. адрес във Франция и Холандия,като плащат прав курс до Англия на тези пари,а той ми каза че това било "попът" хаха,изсмях се и приключих със спора.Малко след това докараха първите нови камиони и аз поисках Scania евро 5 без adbluе,дадоха защото бях сигурен,че ще постигна висок резултат на оценката на шофьора на камиона.Условията сами ще видите в обявата в www.jobs.bg, е да ама не.Километри няма да направите,висиш по паркинги докато се организират групажите на  DSV.За 1 месец направих 10000км, нормата е 23(празен) и 350мл(за тон).Дават ти маршрути да минаваш по национали във Франция а сами можете да направите сметка какъв ще  е разхода с 25тона товар с 420 конски сили.Удържат всяка стотинка за преразход,удържат за мръсна кабина и ред други глупости.Не се подлъгвайте,попитайте работещите там.Още когато започнах единия от собствениците Димитър Ражков каза,че "шофьора във фирмата е най-дребния болт и може да бъде завъртян навсякъде".Платих и глоба заради другия недорасляк спедитора Калоян-300 евро за претоварени оси на ремаркето.Калоян-зла гад,която мисли,че е много умен и реди групажите,е да ама нъц-2тона на диференциала над 26,500 на ремаркето при разрешен максимум в Унгария(25,000) доколкото си спомням.Колеги работите във фирмата за да изплащате камионите им.Мога да напиша и още,но ще ми отнеме цял ден.Успех на всички които си мислят че ще изкарат накой лев там,пари там получават само тихите стари послушни шоферчета.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 08 Юни, 2013, 15:30:14 от SOLAR » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 08 Юни, 2013, 12:02:42 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!