Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Неделя, 05 Май, 2024, 21:16:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юроспийд ООД  (Прочетена 38000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pafel
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #45 -: Сряда, 03 Септември, 2014, 21:13:33 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги (като за първи пост)! Искам да Ви пожелая безаварийно придвижване и много здраве. Другото само ще си дойде.
Сега искам да помоля колегата pafel ако е получил някаква информация да я сподели, защото в началото на м. август попаднах на обявата им в jobs.bg,  където набираха шофьори без опит и дори само със "С" (като моя милост). Благодаря.


Здравей колега.. за съжаление нямам и аз още никакво инфо. Тва само със "C" съм го изтървал...  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Сряда, 03 Септември, 2014, 21:13:33 »

 Активен
bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #46 -: Четвъртък, 04 Септември, 2014, 09:40:39 »
ОтговорОтговор

Доколкото си спомням, набираха и със "С", като на 13 август организираха курс за "Е". Спане и храна от тях, но после подписваш договор с тях. Заплатата мисля беше 1600 лв.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Четвъртък, 04 Септември, 2014, 09:40:39 »

 Активен
pafel
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #47 -: Сряда, 10 Септември, 2014, 07:19:52 »
ОтговорОтговор

Лично за мен като за без опит са добри пари. То хубаво ги обещават тия пари а дали се изплащат... с карта ли се плаща нафтата , таксите те ли си ги поемат (логично е те , но всякакви има..)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #48 -: Петък, 12 Септември, 2014, 15:34:11 »
ОтговорОтговор


Здравей колега.. за съжаление нямам и аз още никакво инфо. Тва само със "C" съм го изтървал...  Ухилен
Гледам пак подобна оферта.
http://www.jobspartner.bg/showjob.html?id=42610

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1908
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #49 -: Събота, 13 Септември, 2014, 00:38:40 »
ОтговорОтговор

Юроспийд ООД
hr@eu-speed.com
   

Лице за контакти:
Ваня Иванова

Телефон:
0889308233
   
 Показвания:    1027
 Дата:    31 Август
 Валидна до:    19 Септември
 Длъжност:    МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ БЕЗ ОПИТ и с КАТЕГОРИЯ
 Описание:    ИМАШ КАТЕГОРИЯ С, НО ЗА ДА СТАНЕШ ТИРАДЖИЯ ТИ ТРЯБВА С+Е, ОПИТ, КАКТО И УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ADR + ПРОФ. КОМПЕТЕНТНОСТ, ПСИХО - НИЕ ЩЕ ТИ ГИ ОСИГУРИМ! ЩЕ ИЗКАРАШ Е КАТЕГОРИЯ И ЩЕ СЕ СДОБИЕШ С ОСТАНАЛИТЕ ДОКУМЕНТИ.
„ЮРОСПИЙД” ООД ОТКРИ СВОЯТА ШКОЛА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ. ПО ВРЕМЕ НА ОБУЧЕНИЕТО НИЕ ТИ ЗАПЛАЩАМЕ ВСИЧКО, А И ЗАПЛАЩАМЕ ХРАНА И КВАРТИРА.
СЛЕД ОБУЧЕНИЕТО, ЗАПОЧВАШ РАБОТА С ТРУДОВ ДОГОВОР И АТРАКТИВНО ЗАПЛАЩАНЕ.

СТАНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТ НА ПЪТЯ. ОЧАКВАМЕ ТЕ!

ЗА КОНТАКТИ:

0882 73 20 10 – Mobile
02 402 42 10 – Office
 Тип:    Постоянна работа
 Местоположение:    България, с.Петърч
 Заплащане:    1500 EUR (Нето)
 Кандидатствайте онлайн
 Виж всички обяви за работа на тази компания
 Назад  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Пичове ако не сте родени за това, по-добре си пасете овцете и си стойте Зидаро-Мазачи, както досега, че от тези ,,,,,,,, абе ако искате да сте като този пич от клипа карайте курсовете,,,,, може и да стане нещо от Вас,,,,,,,,,, http://vbox7.com/play:c432ca88b0

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #50 -: Събота, 13 Септември, 2014, 10:11:47 »
ОтговорОтговор

Употребата на думата "тираджия" говори много за обявата. Но, погледнато от друга страна, спестяваш едно 1.5 К лв.
Като P.S. да отбележа, че не всички трябва да се слагат под общ знаменател. Някои просто искат да избягат от светската злоба и завист. Монах не е удачен вариянт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1908
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #51 -: Събота, 13 Септември, 2014, 12:29:44 »
ОтговорОтговор

Светската злоба и завист е повсеместна,,,,, като се качиш в камиона не можеш да избягаш от нея ,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #52 -: Събота, 13 Септември, 2014, 14:14:12 »
ОтговорОтговор

Поне си сам! Нали колега. Както са казали хората. Сам, за да не те е срам.
П.С. Сега прочетох и другите теми, свързани с юроспийд. Май съм прекалено наивен, за да повярвам в обявата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
abator
Потребител герой
*****

Рейтинг: +492/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 811
Теми: 51



Активност
0%


WWW
« Отговор #53 -: Събота, 13 Септември, 2014, 14:25:29 »
ОтговорОтговор

По принцип избора си е твой, но ... колкото повече колеги се прецакват сами, толкова повече се прецаква целия бранш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #54 -: Събота, 13 Септември, 2014, 16:37:21 »
ОтговорОтговор

Употребата на думата "тираджия" говори много за обявата. Но, погледнато от друга страна, спестяваш едно 1.5 К лв.
Като P.S. да отбележа, че не всички трябва да се слагат под общ знаменател. Някои просто искат да избягат от светската злоба и завист. Монах не е удачен вариянт.
Спестяваш?1500 лева?Ти как си помисли,че някой ще ти ги спести :)Както казват,нема безплатно хапване ;)Колегата Абатор го каза много точно,набивайки се на "готини"места за работа,прецакваме всичко Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pafel
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #55 -: Събота, 13 Септември, 2014, 17:16:03 »
ОтговорОтговор

Пичове ако не сте родени за това, по-добре си пасете овцете и си стойте Зидаро-Мазачи, както досега, че от тези ,,,,,,,, абе ако искате да сте като този пич от клипа карайте курсовете,,,,, може и да стане нещо от Вас,,,,,,,,,, http://vbox7.com/play:c432ca88b0

// Малко оффтопик //
Честно казано не мога да схвана логиката ти "да си пасем овцете". Всеки тръгва от някъде. Аз лично за да си изкарам Ц висях 8 месеца като охрана. Това ми се бачка .. това ме влече. Нищо че цялата ми рода са жичкаджии и строителни работници. Не забравяй че някои са нямали чуждия късмет тате бивш(настоящ) тираджия и да го учи на занаят синчето.

Обратно по темата.. като си изкарам категорията и документите (не ги карам при техния ПУЦ) ще се пробвам при тях и ще кажа дали има развитие някво.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #56 -: Събота, 13 Септември, 2014, 19:25:31 »
ОтговорОтговор

// Малко оффтопик //
Честно казано не мога да схвана логиката ти "да си пасем овцете". Всеки тръгва от някъде. Аз лично за да си изкарам Ц висях 8 месеца като охрана. Това ми се бачка .. това ме влече. Нищо че цялата ми рода са жичкаджии и строителни работници. Не забравяй че някои са нямали чуждия късмет тате бивш(настоящ) тираджия и да го учи на занаят синчето.

Обратно по темата.. като си изкарам категорията и документите (не ги карам при техния ПУЦ) ще се пробвам при тях и ще кажа дали има развитие някво.
Пробвай, колега,дано всичко е както трябва...и очакваш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1908
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #57 -: Събота, 13 Септември, 2014, 21:41:10 »
ОтговорОтговор

В цялата ми рода само аз съм шофер,,, едно време като им казах на нашите, че искам да уча Вилхелм Пик за да стана шофер и те се поболяха,,, баща ми ми разказваше за един негов братовчед, който след третото си висше образование решил да стане шофер и направил точно един курс с камион нейде из България и повече не искал да погледне камион,,,,,,,    а тези дето имат бащи "ТИРаджии" и са отраснали с мисълта, че това е техният Живот нека си го бачкат,,,, трябва да го чувстваш отвътре камиона,,, ако го бачкаш насила не става,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #58 -: Събота, 13 Септември, 2014, 21:49:20 »
ОтговорОтговор

В цялата ми рода само аз съм шофер,,, едно време като им казах на нашите, че искам да уча Вилхелм Пик за да стана шофер и те се поболяха,,, баща ми ми разказваше за един негов братовчед, който след третото си висше образование решил да стане шофер и направил точно един курс с камион нейде из България и повече не искал да погледне камион,,,,,,,    а тези дето имат бащи "ТИРаджии" и са отраснали с мисълта, че това е техният Живот нека си го бачкат,,,, трябва да го чувстваш отвътре камиона,,, ако го бачкаш насила не става,,,,,,,,
Да и ако може и пари да не искат,да им е отвътре камиона,и да са вътре с бюджета,така е най готино за гоуемите Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #59 -: Неделя, 14 Септември, 2014, 00:01:41 »
ОтговорОтговор

Аз пък искам да избягам и от семейството си  Ухилен.
П.С.  А също така обичам и да пътувам. И "тираджия" ми беше детската мечта. Не случайно изкарах "С" още на 17 г.  Ухилен
П.С.2 Пафел, очаквам резултат от теб относно фирмата. Мерси.
П.С.3 Дядо ми, лека му пръст, като бивш камионджия и рейсаджия все ми повтаряше да уча, защото магарето избира къде да легне на пътя, но шофьора не. Отчасти го послушах. Не вярвам на днешно време да е като едно впеме.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!