Роман
Форум на българските шофьори
Неделя, 12 Май, 2024, 15:40:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роман  (Прочетена 12834 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Димитър Янчев
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 0



Активност
0%

224286647
Ел. поща
« -: Петък, 09 Септември, 2011, 14:04:53 »
ОтговорОтговор

Буха ха ха ха,имах "удовоствието" да карам Роман дизел 19.215 -1989 година.Това е пародия на камион,балканчето при камионите.Два дни караш,5 стягаш.Не върви,не спира,не завива...Гори като ламя,в кабина винаги е 70 градуса,зимата е минус 40.По надолнище се пускаш на втора,моторна и спирачки....Абе тва е мега кошмарен камион.Незнам има ли нещо в него,което да не съм отварял за ремонт или да има нещо дето да не се е строшило.Обръща се за щяло и нещяло,пали когато си иска,зимата му палим лагерни огньове около него за да го подкарам.Шефа ми купуваше етер в промишлени количества  Ухилен   Гори повече масло отколкото нафта.С него откъдето минех,комар и муха не кацаше с дни.Умирах си от срам като минех покрай спирка.Ама пък поне що емоций съм имал с тоя трошляк,толкова смях,толкова премеждия.Счупи ми се конзолата на съединителя,докато давах на зад да товаря едни кравешки лайна.Хубаво че не бутнах багера,ами само аз се кламбуцнах в гомната Усмивчица Между другото,същия този екземпляр още се движи из Пловдив,червено "гранд при" с лепенки като на МАН 372.

Та същите тия нови Романи ги виждам по пътя за Сибиу (те там и ги правят),смея да кажа че продължават да подържат имиджа на камион-тахтаба Усмивчица Да не говорим че с тия пластмасарий,по ромънските дароги стават на гуджуци за нула време.А някой забелязал ли е що парчетий от коли има по магистралата Букурещ - Питещи?Последния път видях амортисьора с носача и гумата!!!! в тревата до магистралата.След 100-на метра видях калник,подкалник...... Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 09 Септември, 2011, 14:04:53 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!