Разход на гориво
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 10:13:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разход на гориво  (Прочетена 181688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #60 -: Петък, 03 Юни, 2011, 23:52:26 »
ОтговорОтговор

 Да се повторя: Влагаш 1 лев, печелиш близо 30.
  Аз, за такъв бизнес си мечтая. Вложеното да се връща трийсет кратно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 04 Юни, 2011, 19:14:14 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Петък, 03 Юни, 2011, 23:52:26 »

 Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #61 -: Петък, 03 Юни, 2011, 23:54:03 »
ОтговорОтговор

Шокиран Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Петък, 03 Юни, 2011, 23:54:03 »

 Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #62 -: Петък, 03 Юни, 2011, 23:55:38 »
ОтговорОтговор

  Да се повторя: Влагаш 1 лев, печелиш близо 30.
  Аз, за такъв бизнес си мечтая. Вложеното да се връща трийсет кратно.
Което по други сметки е купуваш 10тона нафта продаваш 300тона баце ......стегни се  Намигване Намигване Намигване Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #63 -: Събота, 04 Юни, 2011, 15:57:06 »
ОтговорОтговор

 Да се повторя: Влагаш 1 лев, печелиш близо 30.
  Аз, за такъв бизнес си мечтая. Вложеното да се връща трийсет кратно.
Което по други сметки е купуваш 10тона нафта продаваш 300тона баце ......стегни се  Намигване Намигване Намигване Намигване


  Много ми е интересно, къде съм писал, намекнал, че горивото ще го увеличим 30 пъти. Въпроса беше, има ли смисъл да се затопля нафтата. Според моите сметки има. Специално ще подчертая за колегата НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ: " Влагаш един лев за ток, получаваш 30 лева от увеличение на обема"

  
Цитат
10тона нафта продаваш 300тона

  Ако някой, може да каже как можем от 1 кг да получим 1,001 кг, ще е открил нова наука. Вероятно, поговорката: "За кокошка няма прошка, за милион няма закон". Предполагам според НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ, физичните закони не важат. И можеш масата, да я увеличиш 30 пъти или не знае, че нафта, бензин се продават на обем (литър е мярка за обем, иначе казано кубичен дециметър), а тон е мярка за маса. Пропан-бутана се продава и на обем и на маса, природния газ (метан), който се използва в колите, задължително по маса, на други места се продава и на обем, но при газовете е много разтегливо понятие.
  За тези сметки, се трудих близо час. И да дам някакъв обоснован отговор. На някой хора с голям подпис, мога да предложа да го допълнят със:
  СПАМ = Само Пиша, А не Мисля

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 04 Юни, 2011, 19:24:57 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #64 -: Събота, 04 Юни, 2011, 18:06:56 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Усмивчица Усмивчица Баце ма аз по природа си немам с какво да мисля бре и като е спам се чуда ко ми дремете санкции му е майката. Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #65 -: Събота, 04 Юни, 2011, 18:59:48 »
ОтговорОтговор

  Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 04 Юни, 2011, 19:07:24 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #66 -: Събота, 04 Юни, 2011, 19:10:14 »
ОтговорОтговор





 Много ми е интересно, къде съм писал, намекнал, че горивото ще го увеличим 30 пъти. Въпроса беше, има ли смисъл да се затопля нафтата. Според моите сметки има. Специално ще подчертая за колегата НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ: " Влагаш един лев за ток, получаваш 30 лева от увеличение на обема"

  
Цитат
10тона нафта продаваш 300тона

  Ако някой, може да каже как можем от 1 кг да получим 1,001 кг, ще е открил нова наука. Вероятно, поговорката: "За кокошка няма прошка, за милион няма закон". Предполагам според НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ, физичните закони не важат. И можеш масата, да я увеличиш 30 пъти или не знае, че нафта, бензин се продават на обем (литър е мярка за обем, иначе казано кубичен дециметър), а тон е мярка за маса. Пропан-бутана се продава и на обем и на маса, природния газ (метан), който се използва в колите, задължително по маса, на други места се продава и на обем, но при газовете е много разтегливо понятие.
  За тези сметки, се трудих близо час. И да дам някакъв обоснован отговор. На някой хора с голям подпис, мога да предложа да го допълнят със:
  СПАМ = Само Пиша, А не Мисля



Sorry  I,m not understand what do  you mean.
My English is little and bad,but i think you understand all.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #67 -: Събота, 04 Юни, 2011, 19:44:17 »
ОтговорОтговор

За сведение,горивото от бензиностанциите се купува на кг,а се продава на литър.Преценете дали няма сметка

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #68 -: Събота, 04 Юни, 2011, 21:23:20 »
ОтговорОтговор

Абе що требва да греят и да студят нафтата?Една далаверка с брояча на колонката и разхода на камиона скочи до небето.Казвам от собствен опит.След като угаснах за гориво и сипах тубичка 10л добрах се до бензиностанцията и за най-голямо мое учудване в 175л резервоар налях 205л нафта.А кажете как става това.Управителя не можа да ми обясни но след луд скандал предпочете да платя по мойте сметки а не по брояч.Що ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #69 -: Неделя, 14 Август, 2011, 12:32:23 »
ОтговорОтговор

Момци и моми четем Ви из темите и туко-нема завъртите темата към разхода,само Ви светнем,че пичовете чорбаджии де сънуват кошмари се натам ги влече лафа  Намигване,то друго ко де ги тресе они си го знаат.Обръщам Ви внимание,че един дръгел,който имаше славата на горач ,почвате да го вадите от затвърденото мнение като такъв на българскио онбашия,мен ми дреме аз нафталин не пием,но има орица де с това си купуват лебец и аз ги подкрепям,не е грях да откраднеш от крадец,който се опитва да остави твоето семейство гладно.Тъй че щом 2-те марки горели малко,що ви требва да бутате третата оставете нещата както си са,щом онбашиите се терикатеят и умнеят оставете ги да пасат бре,ко им отваряте очите.

П.П. Опитвам се да ви не спамя,ма изтрещевате бре,дайте го с поече акъл.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #70 -: Неделя, 14 Август, 2011, 12:42:04 »
ОтговорОтговор

Момци и моми четем Ви из темите и туко-нема завъртите темата към разхода,само Ви светнем,че пичовете чорбаджии де сънуват кошмари се натам ги влече лафа  Намигване,то друго ко де ги тресе они си го знаат...

Е, как няма все натам да ги влече, като разхода за гориво съставлява 25-30% от общите им разходи.

...не е грях да откраднеш от крадец,който се опитва да остави твоето семейство гладно...

При цялото ми уважение към теб, тук няма да се съглася.
Кражбата си е кражба. Без значение дали е от светец или от дявол.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #71 -: Неделя, 14 Август, 2011, 12:50:41 »
ОтговорОтговор

Момци и моми четем Ви из темите и туко-нема завъртите темата към разхода,само Ви светнем,че пичовете чорбаджии де сънуват кошмари се натам ги влече лафа  Намигване,то друго ко де ги тресе они си го знаат...

Е, как няма все натам да ги влече, като разхода за гориво съставлява 25-30% от общите им разходи.

...не е грях да откраднеш от крадец,който се опитва да остави твоето семейство гладно...

При цялото ми уважение към теб, тук няма да се съглася.
Кражбата си е кражба. Без значение дали е от светец или от дявол.
Усмивчица Аз не търся някой да е съгласен с мен,казвам и помагам ако требва как ще е в една объркана държава ,щом требва да се краде за да се оцелее не да се забогатее,вервай ми кражбата и от 10 божи заповеди ще я извадим.
Относно разхода ,да те питам нещо колко требва да им е разхода процентно та да си платят на служителите заплатите без да ги режат по забележи точки ,който не фигурират в нито един писан закон и са 100% незаконни ,та да забогатяват колко те искат и всички да са доволни.
Тва,че българският работодател в 90% е ненаситен и алчен мисля си е негов проблем.
Няма бизнес(законен) де е само приход,всичко има и разход въпроса е колко ще им стигне като % прихода на наще убавци ,аз мислим колкото и да е,па  че им е малко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #72 -: Неделя, 14 Август, 2011, 12:59:09 »
ОтговорОтговор

Трактористе, вЕрвай ми, повече от всичко искам да имам едно кристално кълбо, за да ти отговоря на въпросите.
Ама нямам. Мога да отговарям само на тези, които касаят мен и моята работа. И да опитвам от време на време да получавам отговори на другите, за да стигнем донякъде.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #73 -: Неделя, 14 Август, 2011, 13:04:31 »
ОтговорОтговор

Според един дървен философ и професор,дарака му може да гори повече само кога бил на висока надморска височина Шокиран Шокиран Шокиран,всички други фактори,като зима,минусови температури,печка и климатик или 40-45гр жега не влияат на разхода.Е с такъв може ли да се разбереш или па да му работиш,и 12/100 да му харчи па му е много,а за работа на место да и не говорим,а пример мойта кола харчи на ас сега по 1,2л на ас а зимата и по 2л,толко требвало и камиона да му арчи на час.Е това си е чист малоумник и мазохист за шофьорето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #74 -: Неделя, 14 Август, 2011, 13:07:05 »
ОтговорОтговор

Трактористе, вЕрвай ми, повече от всичко искам да имам едно кристално кълбо, за да ти отговоря на въпросите.
Ама нямам. Мога да отговарям само на тези, които касаят мен и моята работа. И да опитвам от време на време да получавам отговори на другите, за да стигнем донякъде.



 Усмивчица Не търся отговор и те поздравявам,че въобще си се поинтересувала от тематиката.В момента забележи,че пишем аз и ти.Аз норма нямам и ми дреме,Ти па ептен не требва да те вълнува.Е кви отговори  да чакаш и да търсиш,щом засегнатите си траят и търпят ,трябва да уважим техното право.
Просто апелирах към масовото войнство разход на гориво=колкото съм му сипал нищо не е върнал или нещо от сорта не се изтъквайте,че знаете кое колко гори,страдат ора,те това е сори,че па Ви овапцах форума и темите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!