Лидери и примери за подражание!
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 12:38:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лидери и примери за подражание!  (Прочетена 9348 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Събота, 05 Октомври, 2013, 11:54:36 »
ОтговорОтговор

     Често се смята, че подражанието е нещо лошо. Обаче, малките деца, подражават на родители за да проходят, да проговорят. Най-общо изобщо не е лошо и се напредва по-бързо, без да осмисляш точно. С едно голямо условие, да намерим правилния човек за подражание!
      Пример: Малкото дете гледа, майка му или баща му спират, като видят един осмоъгълен знак и се оглеждат, като има написано някакво число на един кръгъл знак, обикновено онази стрелка която показва бързината, стига до това число! Вероятно не лош пример!

     За мен, от участниците във Форума, искам да имам част от знанията на loshdancho. Не можеш да се справяш и да не знаеш приблизително как работи нещо (кола, камион, тролей). На жените, вероятно час от проблема е, че нямат идея и не искат да знаят. Измислили някакво глупаво правило, преди да включиш на скорост, един педал да натискаш с левия крак! Защо са го усложнили?! За да ни объркват и да могат после да разправят, че жените не можели да карат?!
      Да мога да пиша, така грамотно като, няколко човека са, които за мен пишат практически перфектно. Един от последните е drago_pavlov. Пише много грамотно и... И май няма друго, не знам дали съществува?! Може дори да е КОМПЮТЪРЕН ВИРУС!!! На какво да подражавам? На компютърна програма?!

     Предполагам, че за 80% от хората, Слънцето не изгрява от правилната посока. Ако не са прочели нещо от Бриги Бичкията, Бригадира или НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ. А, той е един и същ. Аз много трудно го разбирам, какво пише. Инак гаранция, щях да искам да съм първи почитател! Поне знам, че съществува и дори е шофьор! Което не е често срещана комбинация!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 05 Октомври, 2013, 11:54:36 »

 Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +681/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #1 -: Събота, 05 Октомври, 2013, 12:28:20 »
ОтговорОтговор

     Често се смята, че подражанието е нещо лошо. Обаче, малките деца, подражават на родители за да проходят, да проговорят. Най-общо изобщо не е лошо и се напредва по-бързо, без да осмисляш точно. С едно голямо условие, да намерим правилния човек за подражание!
      Пример: Малкото дете гледа, майка му или баща му спират, като видят един осмоъгълен знак и се оглеждат, като има написано някакво число на един кръгъл знак, обикновено онази стрелка която показва бързината, стига до това число! Вероятно не лош пример!

     За мен, от участниците във Форума, искам да имам част от знанията на loshdancho. Не можеш да се справяш и да не знаеш приблизително как работи нещо (кола, камион, тролей). На жените, вероятно час от проблема е, че нямат идея и не искат да знаят. Измислили някакво глупаво правило, преди да включиш на скорост, един педал да натискаш с левия крак! Защо са го усложнили?! За да ни объркват и да могат после да разправят, че жените не можели да карат?!
      Да мога да пиша, така грамотно като, няколко човека са, които за мен пишат практически перфектно. Един от последните е drago_pavlov. Пише много грамотно и... И май няма друго, не знам дали съществува?! Може дори да е КОМПЮТЪРЕН ВИРУС!!! На какво да подражавам? На компютърна програма?!

     Предполагам, че за 80% от хората, Слънцето не изгрява от правилната посока. Ако не са прочели нещо от Бриги Бичкията, Бригадира или НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ. А, той е един и същ. Аз много трудно го разбирам, какво пише. Инак гаранция, щях да искам да съм първи почитател! Поне знам, че съществува и дори е шофьор! Което не е често срещана комбинация!
Всеки сам избира своите идоли за подражание, а има хора, коѝто нямат нужда от такива. Психиатрите го наричат нарцисизъм. Но причината да се включа в дискусията е, че отново „жените“(и то доста снисходително) намериха място в тая тема.  На жените, вероятно час от проблема е, че нямат идея и не искат да знаят. Измислили някакво глупаво правило, преди да включиш на скорост, един педал да натискаш с левия крак! Защо са го усложнили?! За да ни объркват и да могат после да разправят, че жените не можели да карат?! И понеже не забелязвам често други женски същества във вашия форум, се чувствам длъжна да ви оборя. За ваше сведение, зная как работи съединителя, зная устройството му и не харесвам автомобили с автоматична скоростна кутия. Пак за да ви информирам- сама си сменям колело,когато се наложи. И отново по същата причина ще ви запозная с факта, че безпроблемно боравя с дрелка, ъглошлайф, чукове, отвертки и всички любими вам инструменти. И като видя един гаечен ключ- знам какъв размер е. А, и още нещо- половината плочки в банята  ми са лепени от мен, това вече не ми е призвание, но ми се наложи. И занапред ви моля следното: не слагайте етикет, рамки по пол. Не искам да споря, но мога да дам много примери за некадърни мъже. Ама жестоко некадърни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 05 Октомври, 2013, 12:28:20 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Събота, 05 Октомври, 2013, 18:51:07 »
ОтговорОтговор

Всеки сам избира своите идоли за подражание, а има хора, които нямат нужда от такива. Психиатрите го наричат нарцисизъм. Но причината да се включа в дискусията е, че отново „жените“(и то доста снизходително) намериха място в тая тема.  

     Добре, слагам в рамка, но само поне 80-90% от жените, всичко друго е изключение. Никъде, не казвам че няма изключения!
     Не е ставало на дума за мъжете, инак въобще не ми е добро мнението за не малка част от мъжете! Трудно е да преценя каква част, но са поне 20-30%, може и 40%. Техните пари си ги използват само и единствено за себе си. Децата, разходите и други неща, са задължение на жената. Дори има жени, освен всичко това дават и пари на мъжа си, предимно пиене и цигари! Тези "мъже" могат да се дават себе си за пример: "Деца, не ставайте като мен!!!". И все пак е необходимо да има някаква "здрава" мисъл!
     Това са примери от наблюденията ми, не на някаква глупава минала ми мисъл. Както и "Жени и шофиране?!"
     И има едно за мен необяснимо, на такива "мъже" не им се мърмори постоянно!!! Тези които дават пари, обикновено в "очите" на жените са много грешни. Да не се отклонявам в тази посока, че са за поне десет теми, този вид "феномен"!



 И понеже не забелязвам често други женски същества във вашия форум, се чувствам длъжна да ви оборя. За ваше сведение, зная как работи съединителя, зная устройството му и не харесвам автомобили с автоматична скоростна кутия...

     Така е няма много, не че не са "минавали". Ако действаш на принципа: "По малко и с хляб". Имаш шансове да се "задържиш".
     Смесения колектив е в пъти за предпочитане, пред еднополовия!



    ... И занапред ви моля следното: не слагайте етикет, рамки по пол.

     Ще ти дам дам пример за мъжете "слагаш" ги в рамка и едва ли можеш да го отречеш. Поне 90% от мъжете, харесват на пръв поглед, по големината на балкона!!! За мен е неразбираемо?! Въпрос на вкус в рамка!



    Не искам да споря, но мога да дам много примери за некадърни мъже. Ама жестоко некадърни.

     Примерите ги виждат всички. И някой не са толкова зле като са трезви... Но не се случва!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #3 -: Събота, 05 Октомври, 2013, 19:34:12 »
ОтговорОтговор

Илчев, Илчев, как успя да слънчасаш в това студено време...  Ухилен
Относно моята особа - далеч съм от перфектно писане... Просто не много хора във форума могат да ми открият грешките. А и те са незначителни, предимно пунктуационни. Правописни рядко правя.

П.П.: По образование съм "инж.", а не филолог - грамотното писане е въпрос на себеуважение  Намигване
П.П.1: Защо реши, че съм бот? И как очакваш да ми подражаваш, като дори не ме познаваш??? Пиша (повече чета) тук от половин година - рядко се изявявам по темите на шофьорите, тъй като не съм такъв и не обичам да се изкавам неподготвен. И в тая връзка една сентенция: "По-добре да мъчиш и да те мислят за глупак, отколкото да кажеш нещо и да разсееш всички съмнения."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 15:28:25 »
ОтговорОтговор

Илчев, Илчев, как успя да слънчасаш в това студено време... 

     Много просто, ти го гледаш Света, от друга гледна точка. При мен е топло, зад стъклата на кабината съм по къси гащи!

...рядко се изявявам по темите на шофьорите, тъй като не съм такъв и не обичам да се изкаЗвам неподготвен. И в тая връзка една сентенция: "По-добре да мъчиш и да те мислят за глупак, отколкото да кажеш нещо и да разсееш всички съмнения."

     Ето знаеш я! В коя по-точно страна на професионалното шофиране можеш да си полезен, изобщо в този Форум? Например с празнословие?!
     Не се изявяваш по шофьорски теми? А?! А по какви, тролейни? Отиде в Плевен да оправяш тролеите! Толкова ли ти е интелекта, че след като се прави нещо и не от твоята специалност (инж точка)! ИМА НЕ МАЛКА ВЕРОЯТНОСТ ДА НЕ РАЗБИРАШ?!


П.П.: По образование съм "инж.", а не филолог - грамотното писане е въпрос на себеуважение  Намигване

     Това с образованието не го разбрах? Какво е това "инж."? На нашата врата (сменихме я) пишеше пред имената на майка ми и баща ми "инж."! Не ти стигна място ли?


     Ще се повторя! Тези хора които, в шофьорските сайтове, се кефят на такива хора като теб! Т.е. без покритие, много често са автори после в "Черния списък"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #5 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 15:55:25 »
ОтговорОтговор

         Ето знаеш я! В коя по-точно страна на професионалното шофиране можеш да си полезен, изобщо в този Форум? Например с празнословие?!
     Не се изявяваш по шофьорски теми? А?! А по какви, тролейни?
Еми като искате само шофьори да си пишете тук направете регистрацията срещу трудов договор.
Аз съм от другата страна и неведнъж съм бил полезен на такива дето са решили сами да са си шеф и са си купили камион, ама им куцат познанията по административната част от процеса "Транспортна фирма".
Та в тоя ред на мисли - "всяка жаба да си знае гьола". Който разбира от шофиране се изявява в шофьорските теми, който разбира от бумаги - в другите.
А ти в коя страна на професионалното шофиране можеш да си полезен??? Виждам, че според колегите ти не си много "професионален"... Или ти си към професионалните редактори на правописни грешки?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ziladjiata
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-188
Неактивен Неактивен

England England

Публикации: 73
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 16:17:03 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Може да бъде много полезен особено да обясни нещо за лулите въздусите и т.н. Целувчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 16:32:23 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Може да бъде много полезен особено да обясни нещо за лулите въздусите и т.н. Целувчица

За днес преброих две твои публикации, които не са по темата. При следваща подобна публикация няма да имаш възможност да напишеш четвърта поне в продължение на 15 дни!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +681/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #8 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 17:04:28 »
ОтговорОтговор

За днес преброих две твои публикации, които не са по темата. При следваща подобна публикация няма да имаш възможност да напишеш четвърта поне в продължение на 15 дни!
След две не следва ли три? Или аз съм малоумна?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #9 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 17:05:47 »
ОтговорОтговор


А ти в коя страна на професионалното шофиране можеш да си полезен??? Виждам, че според колегите ти не си много "професионален"... Или ти си към професионалните редактори на правописни грешки?

      Ако искаш да кажеш нещо го кажи. Не като жените нещо да намекваш и да чакаш да се сетя!



Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Може да бъде много полезен особено да обясни нещо за лулите въздусите и т.н. Целувчица

     Нямам спомени да съм обяснявал! Питах, не знаех, май 80% от тези които карат камион не знаят. Е, вече съм от другите!

     Още един нещо протестираше по тази тема, така че обясни, ако искаш!


П.П.: "накой момичета" се пише някоИ момичета  Намигване

     Като цитирам и на много думи от твоите публикации се подчертават в червено! Да, вероятно ги няма в речника на браузъра, а и на БАН!
     Ако не си запомнил, имал съм 3 по граматика. Щом от това време само една грешка откри напредвам, откакто ме "наблюдаваш". Не е грешно да не знаеш да сбъркаш, но е лошо да се повтаряш. Ще разгледам множественото число на "някой"! И вероятно "някой" и "нАкой" (както го предложи) е неправилно!

     Единствено можеш да ме засегнеш, с училищната Физика, не университетската. Ама защо я споменавал Университета, сигурно защото всеки ден гледах, по няколко пъти, някоИ от Факултетите и Ректората на СУ. Инак отвътре са го гледат само хора като инж точка Виртуален Професор!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #10 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 18:59:56 »
ОтговорОтговор

     Ако искаш да кажеш нещо го кажи. Не като жените нещо да намекваш и да чакаш да се сетя!
Нищо не намеквам. Като казвам "виждам", това значи точно това - виждам. Тоест чета мнения на потребители - забелязал съм, че не си от най-уважаваните и нерядко ти опонират по технически теми.

Останалите ти брътвежи няма да ги коментирам - не виждам смисъл  Завърти очи

След две не следва ли три? Или аз съм малоумна?
Admin-чето има предвид, че досега е направил две и след като направи 3-та няма да има 4-та. Тоест зиладжията има право на още 1 изстрел преди да получи банан Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #11 -: Понеделник, 07 Октомври, 2013, 20:10:40 »
ОтговорОтговор

Аз лично нищо не разбрах от пуснатата тема ама това е сигурно защото съм си тъпо копеле,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #12 -: Вторник, 08 Октомври, 2013, 01:49:03 »
ОтговорОтговор

Нищо не намеквам. Като казвам "виждам", това значи точно това - виждам. Тоест чета мнения на потребители - забелязал съм, че не си от най-уважаваните и нерядко ти опонират по технически теми.

     Така по е ясно. Доколкото разбирам, четеш опониращите слагаш някакъв коефициент на "тежест" пресмяташ и се получава този резултат. Да! Че защо е нужно да задействаш цялата "инж точка" машина! Да ти кажа, с хора които смятат, че скоростта се мери в километри е възможно първите за последния, да имат разминаване за техническата част. Както и обратно!
     Имам въпрос, за един уред който го гледам по цял ден. Как се нарича този уред, който измерва честотата на въртене на двигателя?
     Като и почти всичките ти мнения, са упражняване на литературните ти способности. Ако граматика мога да я науча, литературата е ТЕХНИЧЕСКИ невъзможно. Сещаш ли се, че не мога да се сетя, хайде помогни. "Нахвърляй" няколко примера: Често срещани технически грешки

     Какво те притеснява? Ако съм технически неграмотен, какво от това?! И ти си далече от шофьорската професия, а вече има почитатели!

Останалите ти брътвежи няма да ги коментирам - не виждам смисъл  Завърти очи

     Па коментирай ги, явно по-интересно няма какво да правиш! Това се му разправям на Администратора, че е много либерален. Та давай докато може! Вероятно си емоционален вампир, та имаш нужда дори!


     Да кажем и нещо по темата. Всички начинаещи в тази професия, очакват след като са дали не малко пари (порядъка на хиляди левове), след изчакване единствено на издаване на документите. Да започнат работа, със заплати от 3 000 - 4 000 лв! Никой ли не иска да мине по моя път? Никъде не съм срещал затруднение в започването и почти всичко са ми плащали навсякъде! За който иска, рецептата е следната шест години тролей, седем градски автобус. После където искаш - тролей, автобус, камион. Съвсем е просто! 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #13 -: Вторник, 08 Октомври, 2013, 07:58:42 »
ОтговорОтговор

          Имам въпрос, за един уред който го гледам по цял ден. Как се нарича този уред, който измерва честотата на въртене на двигателя?
Тахометър ли е отговора, който искаш да чуеш? Сега ще питаш каква е разликата между тахометър и тахограф  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +681/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #14 -: Вторник, 08 Октомври, 2013, 08:22:01 »
ОтговорОтговор

Тахометър ли е отговора, който искаш да чуеш? Сега ще питаш каква е разликата между тахометър и тахограф  Завърти очи
Ужас- оборотомер

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!