Призив: Свалете бана на driver1!!!
Форум на българските шофьори
Петък, 03 Май, 2024, 12:39:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Призив: Свалете бана на driver1!!!  (Прочетена 13551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #30 -: Събота, 23 Май, 2015, 21:46:46 »
ОтговорОтговор

Да, ясно
Само дето и ти не правиш разлика между дома ти и публичното пространство.
Форума да не би да се казва "Семейство Кацарски" случайно?
Ами айде и аз да си ходя тогава, щом това е семеен форум.. Не си падам много по ходене на гости. Той Динко знае.

Минко, купи си 12 лв. име и 42 лева хостинг, и ще ти направя подарък - форум: www.vatman.bg
Ти админ, а батко ти ЕМинчев за главен модератор. Извинявай, БГ домейните са по-скъпи от 12 лв, може да си вземеш като админа, EU на промоция, два за лев
Това за дето викаш, че е мноООго сложно да направиш форум.
И на тебе админе, дето май не ти увира главата от СЕО, като ти казвам, че ние неколкото тука ти направихме форума.
На градската пръчка мога да кажа само едно - Можеш да изкараш селянина от селото, но селото от селянина-никога!
Тва по повод дето си мери пишката с мен, типиченя провинциалист. Ма на крива ракета и космоса пречи.

Админ, ако те не е страх, покажи това, което и на мен показа. Нека другите решат.

Май ще си взимаме довиждане с вас.


Абе селтик,Красимиров,ти излезна егати смешника,много си лек,бате...марш,не у англия,отивай на Марс,там поне мое и да не те снимат къв дърводелец си!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 23 Май, 2015, 21:46:46 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:02:33 »
ОтговорОтговор

Да, ясно
Само дето и ти не правиш разлика между дома ти и публичното пространство.
Форума да не би да се казва "Семейство Кацарски" случайно?
Ами айде и аз да си ходя тогава, щом това е семеен форум.. Не си падам много по ходене на гости. Той Динко знае.

Минко, купи си 12 лв. име и 42 лева хостинг, и ще ти направя подарък - форум: www.vatman.bg
Ти админ, а батко ти ЕМинчев за главен модератор. Извинявай, БГ домейните са по-скъпи от 12 лв, може да си вземеш като админа, EU на промоция, два за лев
Това за дето викаш, че е мноООго сложно да направиш форум.
И на тебе админе, дето май не ти увира главата от СЕО, като ти казвам, че ние неколкото тука ти направихме форума.
На градската пръчка мога да кажа само едно - Можеш да изкараш селянина от селото, но селото от селянина-никога!
Тва по повод дето си мери пишката с мен, типиченя провинциалист. Ма на крива ракета и космоса пречи.

Админ, ако те не е страх, покажи това, което и на мен показа. Нека другите решат.

Май ще си взимаме довиждане с вас.



Домейни по 12 лева няма. След трайното поскъпване на щатския долар пък изобщо няма да те огрее да се уредиш с евтин домейн. Усмивчица

Кои сте тези няколко, дето сте ми направили форума?

От какво да ме е страх? Ето, показвам. Държа да подчертая, че има още доста "материали", но не мисля да правя увеселения на публиката. Нека всеки сам прецени дали подобно поведение и изрази подхождат на зрели хора, всеки от които има своите претенции.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 1.png (67.99 KB, 1918x938 - видяно 299 пъти.)

* 2.png (75.18 KB, 1919x940 - видяно 279 пъти.)

* 3.png (84.48 KB, 1918x941 - видяно 268 пъти.)
Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:02:33 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #32 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:07:21 »
ОтговорОтговор

Абе селтик,Красимиров,ти излезна егати смешника,много си лек,бате...марш,не у англия,отивай на Марс,там поне мое и да не те снимат къв дърводелец си!
Абе пич,що така години наред викаше на някой,че е пич,а сега го обърна на обидни реплики...знаеш към кого е ;)Лека си Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +765/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #33 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:09:44 »
ОтговорОтговор

Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:15:18 »
ОтговорОтговор

Още малко по темата...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 4.png (110.56 KB, 1918x941 - видяно 286 пъти.)
Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #35 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:20:44 »
ОтговорОтговор

Да, ясно
Само дето и ти не правиш разлика между дома ти и публичното пространство.
Форума да не би да се казва "Семейство Кацарски" случайно?
Ами айде и аз да си ходя тогава, щом това е семеен форум.. Не си падам много по ходене на гости. Той Динко знае.

Минко, купи си 12 лв. име и 42 лева хостинг, и ще ти направя подарък - форум: www.vatman.bg
Ти админ, а батко ти ЕМинчев за главен модератор. Извинявай, БГ домейните са по-скъпи от 12 лв, може да си вземеш като админа, EU на промоция, два за лев
Това за дето викаш, че е мноООго сложно да направиш форум.
И на тебе админе, дето май не ти увира главата от СЕО, като ти казвам, че ние неколкото тука ти направихме форума.
На градската пръчка мога да кажа само едно - Можеш да изкараш селянина от селото, но селото от селянина-никога!
Тва по повод дето си мери пишката с мен, типиченя провинциалист. Ма на крива ракета и космоса пречи.

Админ, ако те не е страх, покажи това, което и на мен показа. Нека другите решат.

Май ще си взимаме довиждане с вас.


Що така говориш на човека,който се беше пич за тебе да си купи нещо за 12 лева?Как така изведнъж си преобръщаш каузите?Евала...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #36 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:28:17 »
ОтговорОтговор

Мале, админе, много си ламав, можеше да дадеш линк, както и на мен, на лични. ...  Хората могат и сами да си видят... ооо, забравих, сигурно това са скриншотовете дето драйвъра говори за тях. Ма друго е да си спамнеш форума, нали? И не ми говори за домейни, натам, където отиваш, аз от там се връщам.

Ай сега ако обичаш ми премахни профила, че няма опция само да го изтрия. Не си прави труд да банваш, директно ме премахни. И не си помисляй да се моткаш, иначе току виж оня рикошет каже, че това е опит за отвличане.
За последно само... много е лошо да говориш с простак, тегаво, трудно. Хитрец, тарикат, да.. но простака е като черна дупка, ти му говориш, то минава през него. Загуба на време. Имам други радости вече.

А вие си ближете дисагите за сол, гольовци. Да ви изреждам ли поименно или се разпознахте?
Кой се е хванал с мене, яде хлеб.. кой се хване с вас... яде псувни...







Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #37 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:29:28 »
ОтговорОтговор

Призовавам да се свалят бановете на всички,които имат какво да кажат тук.Да  кажат нещо ако имат да казват,да го обсъдиме Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #38 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:33:57 »
ОтговорОтговор

Мале, админе, много си ламав, можеше да дадеш линк, както и на мен, на лични. ...  Хората могат и сами да си видят... ооо, забравих, сигурно това са скриншотовете дето драйвъра говори за тях. Ма друго е да си спамнеш форума, нали? И не ми говори за домейни, натам, където отиваш, аз от там се връщам.

Ай сега ако обичаш ми премахни профила, че няма опция само да го изтрия. Не си прави труд да банваш, директно ме премахни. И не си помисляй да се моткаш, иначе току виж оня рикошет каже, че това е опит за отвличане.
За последно само... много е лошо да говориш с простак, тегаво, трудно. Хитрец, тарикат, да.. но простака е като черна дупка, ти му говориш, то минава през него. Загуба на време. Имам други радости вече.

А вие си ближете дисагите за сол, гольовци. Да ви изреждам ли поименно или се разпознахте?
Кой се е хванал с мене, яде хлеб.. кой се хване с вас... яде псувни...








Егати сълзливите слова от некъв гол охлюв,разрида ме чак...Лелеее кой го е хванал за пиш.ето щел и хлеб да яде...Е сега поне се виде кво струва тоя гоуем патриот,къде помагал хаха,Хлеб че се яде от тоа,малееее

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #39 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:38:41 »
ОтговорОтговор

Мале, админе, много си ламав, можеше да дадеш линк, както и на мен, на лични. ...  Хората могат и сами да си видят... ооо, забравих, сигурно това са скриншотовете дето драйвъра говори за тях. Ма друго е да си спамнеш форума, нали? И не ми говори за домейни, натам, където отиваш, аз от там се връщам.

Ай сега ако обичаш ми премахни профила, че няма опция само да го изтрия. Не си прави труд да банваш, директно ме премахни. И не си помисляй да се моткаш, иначе току виж оня рикошет каже, че това е опит за отвличане.
За последно само... много е лошо да говориш с простак, тегаво, трудно. Хитрец, тарикат, да.. но простака е като черна дупка, ти му говориш, то минава през него. Загуба на време. Имам други радости вече.

А вие си ближете дисагите за сол, гольовци. Да ви изреждам ли поименно или се разпознахте?
Кой се е хванал с мене, яде хлеб.. кой се хване с вас... яде псувни...

С удоволствие ще ти изтрия профила.

Радвай се на новите си радости. Жалко, че се захвана да защитаваш точно този, който най-малко заслужава това. Можеше да си спестиш обидната пледоария, но явно ти е в кръвта да се правиш на бабаит.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #40 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:47:07 »
ОтговорОтговор

Хм нещата не отиват на добре,а и не трябва да има банове на никой,нека да казва секи ,квото му е на сърце и уста,така поне постепенно се разкрива кво представлява.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: Събота, 23 Май, 2015, 22:56:25 »
ОтговорОтговор

Хм нещата не отиват на добре,а и не трябва да има банове на никой,нека да казва секи ,квото му е на сърце и уста,така поне постепенно се разкрива кво представлява.

Принципно си прав до някаква степен. Ето, тази вечер разбрахме, че съм ламав, каквото и да означава това, простак и гольо. Не е малко някой да те просветли, пък и да разбереш, че си изпуснал да ядеш хляб от него.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
diyodi
Гост
« Отговор #42 -: Неделя, 24 Май, 2015, 03:23:18 »
ОтговорОтговор

    Ако смяташ, че си първият не си! Публикациите няма как да се изтрият. Другото не мога по никакъв друг начин да го сравня  с действие на разглезено дете. Можеш да не пишеш, да не влизаш и т.н. Освен това, смятам че не знаеш разликата между цензура и да не ти изпълнят желанието. При теб и другите няма цензура, а не са ти изпълнени всички желания. И аз харесвам 18-19 годишни девойки, а ма те мен... И къде да "бия тъпана" и да правя панаири за тази ЯВНА НЕСПРАВЕДЛИВОСТ?!!!


Дума   Описание
цензура   мн. цензури, ж. 1. Само ед. Преглед на произведения, предназначени за публикуване, или на кореспонденция с цел упражняване на контрол. 2. Институция, която извършва такъв контрол. // прил. цензурен.

   Та Илчев, как да тълкувам факта че не давате право на човек да изкаже мнение във ВАШИЯТ форум, понеже Ви обиждал в ДРУГ форум??? Аз не говоря за мен и другите, а по принцип!!! И как така на Красимир го махнахте, а моя седи? И не ми казвай че не можете да триете публикации, защото сте го правили!!!

   Казват че некадърните футболисти, ставали коментатори. Във Вашия случай- администратори, модератори и т.н. Явно сте решили да избивате комплекси и да се правите на мъже във виртуалното пространство!

   Другарю J_L,
   Разбирам че искаш да защитиш комсомолските си братя, но примера ти е неуместен. Защото най-забавния не е повърнал на масата на собственика, а на друго гости. На това гости се държи прилично и се старае да спазва реда, колкото и да не му е приятно. Така че...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #43 -: Неделя, 24 Май, 2015, 07:52:45 »
ОтговорОтговор


Дума   Описание
цензура   мн. цензури, ж. 1. Само ед. Преглед на произведения, предназначени за публикуване, или на кореспонденция с цел упражняване на контрол. 2. Институция, която извършва такъв контрол. // прил. цензурен.

   Та Илчев, как да тълкувам факта че не давате право на човек да изкаже мнение във ВАШИЯТ форум, понеже Ви обиждал в ДРУГ форум??? Аз не говоря за мен и другите, а по принцип!!! И как така на Красимир го махнахте, а моя седи? И не ми казвай че не можете да триете публикации, защото сте го правили!!!

   Казват че некадърните футболисти, ставали коментатори. Във Вашия случай- администратори, модератори и т.н. Явно сте решили да избивате комплекси и да се правите на мъже във виртуалното пространство!

   Другарю J_L,
   Разбирам че искаш да защитиш комсомолските си братя, но примера ти е неуместен. Защото най-забавния не е повърнал на масата на собственика, а на друго гости. На това гости се държи прилично и се старае да спазва реда, колкото и да не му е приятно. Така че...

Извинявай, съвсем те забравих да ти изтрия профила.

Наистина съжалявам, че не проумяваш що за казус имаме в случая. Не манипулирай аудиторията, че на "това гости се държи прилично", защото постоянно използва обидни думи по отношение на останалите потребители там. Което пък се толерира от тамошната администрация, а пък тук подобни неща са недопустими. Хайде, остани си със здраве и не се занимавай повече с нас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #44 -: Неделя, 24 Май, 2015, 14:58:36 »
ОтговорОтговор

Това замязало на Размисли и страсти на проф.Вучков. Все пак не мога да разбера защо беше цялата тази дъндания?
Солидарноста в случая ми се струва глупава, но всеки си шета на акъла. Поне съм радостен че познавам Краси и Митко в реалния живот и се надявам че тези щуротии тука няма да повлиаят на нашата си приказка. Иначе пак казвам че всичко това е напълно излишно!
И все пак поставяки се на мястото на админа, ами честно казано много го е изтърпял. Поне съдейки по себе си не бих търпял някой който да ми сере отгоре, където и да е! Така че напълно разбрам защо са му наложили бан на driver1 и продължават да не го допускат в къщата си.
Краси наистина е(бе) полезен в темата за Англия, а и не само. Интересен опонент в темата за Русия, за който съжалявам че напусна, но това си е негово желание.
За Митко какво да кажа, колкото и малко да е участвал в дискусиите, рейтинга му доказва че е бил полезен, все плюсове с нула минуси
Наистина жалко за тях двамата и не им пожелавам нищо защото както казах, аз мога да ги видя и дискутирам с тях каквото си поискам и разни пожелания от рода на попътен вятър и три фута под кила ще звучат доста лицемерно според мен.
Мисля че много хора бъркат виртуалното пространство с реалния живот, а е хубаво да се прави разлика, но всичко си има и мярка все пак.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!