Русия
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 11:36:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Русия  (Прочетена 135082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zufahrer
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #180 -: Събота, 21 Март, 2015, 17:06:09 »
ОтговорОтговор

Според мен можеш много повече. Дерзай!
   Правописната грешка е от това че много ми дебели пръстите. Занапред ще проверявам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #180 -: Събота, 21 Март, 2015, 17:06:09 »

 Активен
Mr.V
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Russian Federation Russian Federation

Публикации: 6
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #181 -: Събота, 21 Март, 2015, 21:50:24 »
ОтговорОтговор

15 години, аз се опитах да се запази транспортния бизнес в Руската федерация. Моята родина предаден и ограбен. Под заплахата от живота ми, бях принуден да мигрират. Опитвайки се да се науча нов език в нова страна, стигна до шофьорите на форума.
И това, което мога да видя?
Същите, които са трансформирани живота на много хора в родината в пъкъла, обиждат мен, и тук, въпреки че те не живеят в Русия, като проклятие на запад.

Администрация, можете са политики, които подкрепят узурпатора и наказателна диск или форум за професионалисти в областта на транспорта? Имах транспортна фирма, бих искал да споделя опита си, да научат нещо тук.
Аз не обиждам никого тук, не се обади, за да убие, само е дал линк към публично достъпни данни.

Моля, не се обиждайте или смените знака на форума.

Надявам се на разбиране и здравия разум.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #181 -: Събота, 21 Март, 2015, 21:50:24 »

 Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #182 -: Събота, 21 Март, 2015, 23:50:40 »
ОтговорОтговор

Значи, сега и да те съжалявме че не си се справил в живота си ли? Случилото се с теб си е твой проблем,пък и  с какво живота ти и въобще съществуването ти е важно за нас?
Дребна душица си ти, Г-н В, всички са против теб, а ти като един ангел,изгонен от рая..........Сатанаил.
Предателите на Родината си са презрени навсякъде, факта че си плюл на народа си е достатъчен....Та ти дори не можеш да си достоен враг, за какъв здрав разум говориш? Ами кокото и да расте една вагина, няма как да стане фалос(еректирал пенис), все ще си е ...

Причина за редакция: Премахната нецензурна дума!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Март, 2015, 00:04:25 от admin » Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +777/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #183 -: Събота, 21 Март, 2015, 23:55:54 »
ОтговорОтговор

Разбира се, заповядай. Форумът е на и за професионални водачи. Тук има достатъчно опитни хора, които ще отговорят на твоите въпроси, а нищо чудно и ти да добавиш нещо ново и любопитно по професионалните теми.
Но в интерес на истината стартира не с професионален наратив, а с чисто политическа тема, по която нещата от мен за теб, бяха казани с истинските им имена. Също така цитираш силно манипулирани данни. Чета непрекъснато статистика, руска и западна(главно немска и английска), следя Левада непрекъснато и на три пъти те хванах, че се опитваш да извърташ и да манипулираш темата.
Желая ти професионален успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
zufahrer
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #184 -: Понеделник, 23 Март, 2015, 22:04:58 »
ОтговорОтговор

Според мен можеш много повече. Дерзай!
    Идеята не е моя, откраднах я от виц.
   Та замразили 3-ма мъже от елитните нации на планетата. Българин, американец и руснак. След 100-тина години ги размразили и им дали по един вестник на майчин език за да се ориентират в обстановката. Американеца чете и припада. Руснака чете и също припада. Българина чете и мърмори, - че аз това го знам. Кой, какво е прочел?
   Американеца: На социалистическото съревнование в щат Мисисипи за победител беше обявен колхозника Робърт Мейсън.
   Руснака: На полско-китайската бе открит нов КПП.
   Българина: На 549-тия конгрес на БКП, другаря Тодор Живков беше единодушно преизбран.

   И още един. Господ решил да затрие земята. Решил да предупреди само трите важни нации за бъдещето и привикал Бойко, Обама и Путин.
   - Съсипахте природата, отровихте водата, въздуха не е прозчачен вече, всеки ден някъде избухва война. Ще унищажа този свят и ще построя нов след три дни. Извикал съм ви да предупредите нациите си, който може да се спасява.
   На другия държавните глави правят  обръщения в националния ефир към нациите си.
   Обама:  Народе мой, имам добра и лоша новина за вас. Лошата е че ни остават три дни живот, добрата е че има Господ на когото да се помолите за спасение.
   Путин: Граждани на велика Русия, имам две лоши новини, едната е че имало Господ. Другата е че след три дни настъпва края на света.
   Бойко: Драги съотечественици, имам две прекрасни новини за всички нас. Първата е че Господ ме покани на вечеря. Втората е че ГЕРБ ще управлявя до края на света.

П.С. Не е спам, щото се споменава Русия. Ухилен 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #185 -: Понеделник, 23 Март, 2015, 22:52:13 »
ОтговорОтговор

Стари вицеве, за стари времена със реалните персонажи: Рейгън,Брежнев и наш Тоше.
Що се отнася до Русия, то там отдавна вече знаят че има Бог, а и църквата набира мощ.
Ето малко снимки на Путин в църква.

https://www.google.co.uk/search?q=%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD+%D0%B2+%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=O20QVfvhGYGpOuDUgZgD&ved=0CCEQsAQ&biw=1440&bih=785

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #186 -: Вторник, 24 Март, 2015, 00:28:29 »
ОтговорОтговор

Добре де баце... днеска лично ми каза, че не харесваш Русия! Усмивчица
Сега па Путин на църква! Мани ги тия руснаци, они са си самодостатъчни. Като не са, пукат по комшиите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #187 -: Вторник, 24 Март, 2015, 01:13:14 »
ОтговорОтговор

Това че не ги харесвам, значи ли че трябва да ги подценявам? Фактите са важни. Например,СССР се готви за война от 1927г. Войната е щяла да бъде за завладяване на Европа и на по-късен етап Америките и Азия. Обаче Хитлер след една крупна грешка спасява Европа като напада СССР, а напада защото трябва да си одължи малко живота. Та така знаейки това, не ми дава основание да си затварям очите и да твърдя всичките днешни глупотевини по адрес на Русия. Просто Русия не е агресор в случая(сега) Натрапва ни се да вярваме че е, но в действителност, тя има най-малък интерес от това което се случва в момента.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #188 -: Вторник, 24 Март, 2015, 09:05:36 »
ОтговорОтговор

Публикуването на тъпи вицове вреди на Вашето здраве!

Не мога да разбера що за национална черта е винаги в тези тъпи вицове американците да са най-най, руснаците някъде по средата, а българите все в тинята?
Сякаш не виждаме, че разрушаваме държавата си със собствени ръце в угода на тази или онази велика сила.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #189 -: Вторник, 24 Март, 2015, 12:21:13 »
ОтговорОтговор

Фактите са важни. Например,СССР се готви за война от 1927г. Войната е щяла да бъде за завладяване на Европа и на по-късен етап Америките и Азия.
Мога ли да знам, откъде го знаеш, ако имаш линк или име на книга и автор, моля те да споделиш, понеже имам претенцията да чета доста история, ама тва не го знам! Все има някой документ, който си видял, нека да го видим и ние Усмивчица
Как така Русия се е готвела за война, като по едва са успели да си преоборудват заводите за производство на танкове. Как така една страна която се готви за война и да завладее света (буквално) не може да даде отпор и допуска Хитлер чак до Сталинград? Как страна която се готви за война няма пушки и патрони? Или е било за заблуда на врага?!?
Фактите са важни и го подчертавам и аз, за това - факти моля!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #190 -: Вторник, 24 Март, 2015, 16:18:03 »
ОтговорОтговор

Няма да мине само с една книга, и няма да стане само с един пост. Но поне си на лесно и мога да ти пращам книги(от около 2400 налични на лаптопа). По това което си написал става ясно че си учил грешната история на ВСВ.
Само за лъжата по една пушка на двама и пет патрона.....идва от Хрушчов, след едно "секретно" заседние на ЦК....уж секретно пък всички знаят и разгласяват, и това къде 1954. Иначе по статистични данни има около 9 милиона единици леко стрелково към 21-06-1941 г.
Но, искаш да ти покажа защо 1927г е началото на подготовката на СССР за война. Какво се случва тогава?
Ами, започва индустриализацията на СССР....Свръх индустриализация. СССР влиза в първата петилетка с 92 танка, а излиза с над 4000(повече от броя немски танкове нападнали СССР през 41-ва)
Това за преобурудването на заводите пък не знам от къде ти дойде на ум.....Просто си една от милионите жертви на пропаганда за слабия СССР(мирен и орящ) и лошата коварна Германия.
За твое инфо през Декември 1941, Хитлер прави отчет пред Райхстага, та ще цитирам по памет какво отчита той като загуби за СССР за периода юни-декември:
жива сила-3.8 милиона войници и офицери
танкове 25000, самолети 17000, оръдия 34000 и т.н.
.....въпроса е: Кои заводи са произвели тези невъобразими количества и за какъв период?
Днес в тел.разговор ти споменах за Тухачевски, маршал елиминиран от Сталин през 1939, и то напълно основателно..........А и Жуков, неграмотен фатмак, садист. През 1946 Сталин иска да го затрие за престъпления към народа и мародерство с няколко ЖП композиции(Жуков е имал размах в кражбите), но са го защитили другите генерали и то не защото са го харесвали, а ги е било страх да не се обърне след това кривака към тях.
След което Сталин умира, а Хрушчов започва да гради култа към Жуков...........дълго за разправяне

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #191 -: Вторник, 24 Март, 2015, 18:01:54 »
ОтговорОтговор

Е не доказва ли това всичко онова което изговорихме особено аз. Русия винаги е имала завоевателски интереси. Само че не го знаех с такива чак подробности. Без да искаш доказа това което аз и Валери пеем тука вече един месец Усмивчица Ако това доказателство е истина де.


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #192 -: Вторник, 24 Март, 2015, 20:36:05 »
ОтговорОтговор

Не, не го доказва. Това че е била със, не я прави автоматично към настоящето, агресор. На този етап Русия няма интерес да завладява територии или ресурси, тя си ги има в излишък. Така че и липсват предпоставките за агресия. Плюс не е необходимо да наложи комуннизма в целия свят, Русия отдавна се е отърсила от тази утопия. В момента агресор се явява САЩ, просто това е страната която губи позициите си на "лидер" и войната и е жизнено важна и нужна. Та и затова се опита да подведе Европа със санкции и война които на Европа пък хептен не и трябват. И то се усети напоследък разнобоя между партньорите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #193 -: Вторник, 24 Март, 2015, 21:31:43 »
ОтговорОтговор

Искам да ми кажеш една държава в която Америка е влязла и е забравила да излезе. Срещу това мога да ти кажа поне дузина (или колко бяха републиките) в които именно така е станало. И не в името на комунизма, а в името на ресурсите, както човешки, така и природни.
И стига с Америка, не иде за нея приказка.
Повече няма да пиша в тая тема, оставям последната дума на разбирающите, аз не съм от тях изглежда. Не мога да споря повече и да соча очевидното.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #194 -: Вторник, 24 Март, 2015, 22:44:57 »
ОтговорОтговор

Искам да ми кажеш една държава в която Америка е влязла и е забравила да излезе. Срещу това мога да ти кажа поне дузина (или колко бяха републиките) в които именно така е станало. И не в името на комунизма, а в името на ресурсите, както човешки, така и природни.
И стига с Америка, не иде за нея приказка.
Повече няма да пиша в тая тема, оставям последната дума на разбирающите, аз не съм от тях изглежда. Не мога да споря повече и да соча очевидното.


Ирак например. През 1990 влязоха, после излязоха и през 2003 пак се върнаха. Афганистан от 2001 и до днес. Още да ти посочвам ли? Откриха ли "оръжията за масово поразяване" на Саддам Хюсеин? Появи ли се демокрация в Либия? А в Сирия? Имаш ли представа какво означават 200 000 жертви на гражданската война там и то през 21 век, когато би трябвало хората на тази планета да са се навоювали достатъчно през столетията?

http://www.otbrana.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8_3925

Какво за 14-те републики на бившия СССР? Гледа ли клипа за руските окупанти?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T65SwzHAbes" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T65SwzHAbes</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!