Русия
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 11:36:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Русия  (Прочетена 135083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
morskia86
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 227
Теми: 13



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #435 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:12:34 »
ОтговорОтговор

И в какво ни просвещаваш в правата ви "вяра" комунизъм? Аре не всички имаме нужда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #435 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:12:34 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #436 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:17:43 »
ОтговорОтговор

И в какво ни просвещаваш в правата ви "вяра" комунизъм? Аре не всички имаме нужда.

Комунизъм? Какъв комунизъм ти се привижда? Дай малко по-сериозно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #436 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:17:43 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #437 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:38:30 »
ОтговорОтговор

Той искаше да каже социализъм, но ти добре го разбра. Разбира се, комунизмът като социален строй така и не настъпи.
Впрочем, и Гьобелс би се засрамил от майсторската про-руска пропаганда в тая тема. А Гьобелс е бил майстор на шантажа. Но пред вас е пълен аматьор Усмивчица
Успяхте да ме убедите, че Русия има военно превъзходство. Да речем и донякъде.
Но не успявате да ме убедите, че Русия е добра за живеене страна (кой как го разбира) и защо аджеба никой не емигрира там? Заплати ли са малки, какво ли.. едва ли е езикова бариера.

Я и един коментар, за златната рокада на Путин. Това демократично ли е? Избирателите дали разбраха врътката?! Или нема врътка, просто московска реалност?

Не, сериозно... дай по-сериозно. Четене му е майката. Ама не на фейсбук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
morskia86
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 227
Теми: 13



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #438 -: Сряда, 20 Май, 2015, 22:45:06 »
ОтговорОтговор

Много добре си  разбирам какво искате. Ама като толкова ви харесва тая Русия идете и живейте там. Защо всеки дърпа за Англия , Германия, Холандия и т.н. тези покварени държави , а не заминете за Русия?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #439 -: Сряда, 20 Май, 2015, 23:57:35 »
ОтговорОтговор

Е, няма такава тема....мине се не минат и два поста и се пръква някой дето ни гони да ходим в Русия, е да ама аз не искам в Магадан, както пее Висоцки. От кога обективизъм е синоним на русофилия обаче се питам. Някой да помогне в лутаницата ми?После като им се казва че са като папагали с по един рерфрен в устата, не им се вярва и се бият в гърдите че са внесли разнообразие в трактовката на болшевизма и са ни разобличили нас скритите гадни кУмУняГи, дето хем възхваляваме Сталин и Путин пък хем берем плодовете на ПАЗАРНАТА икономика.И то не в Русия, а в Англия,Германия,Франция..........все стари демокрации(коя от тях е демокрация обаче не се знае) Абе що ли не се ритнем в задника та да се спрем в един нагъл комунистически Китай......дето имаше наглоста да задмине САЩ(бащицата наш, да се слави името му) като водеща икономика в света. Та въпроса ми беше, Що един не се сети да ни изпрати в Китай...........Поднебесната страна на ..........комунизма Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
morskia86
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 227
Теми: 13



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #440 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 06:18:16 »
ОтговорОтговор

Като само ревете колко е xубаво в Русия къде да те пращам? Щом някой пише нещо което не ви xаресва е папагал или нищо не разбира.  Аре живи и здрави кой където иска да живее , че стана баси досадната тема.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #441 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 07:10:06 »
ОтговорОтговор

Всъщност вторият човек в Русия (Рамзан Кадиров) и актуален лидер на Чечения напълно подкрепя многоженството и педофилията. Това е отразената новина, подкрепена и с видеоклип. Това нещо се случва в Русия и на територията на Европа! И докато основната тема в руските медии и проруските медии в България са правата на хомосексуалните, всъщност истинската содомия и извращения се формират и простират именно в самата федерация.

И още по темата... Струва ми се, че търсиш под вола теле с твърденията си.

http://youtu.be/gJZLRQlY0Tw


Той искаше да каже социализъм, но ти добре го разбра. Разбира се, комунизмът като социален строй така и не настъпи.
Впрочем, и Гьобелс би се засрамил от майсторската про-руска пропаганда в тая тема. А Гьобелс е бил майстор на шантажа. Но пред вас е пълен аматьор Усмивчица
Успяхте да ме убедите, че Русия има военно превъзходство. Да речем и донякъде.
Но не успявате да ме убедите, че Русия е добра за живеене страна (кой как го разбира) и защо аджеба никой не емигрира там? Заплати ли са малки, какво ли.. едва ли е езикова бариера.

Я и един коментар, за златната рокада на Путин. Това демократично ли е? Избирателите дали разбраха врътката?! Или нема врътка, просто московска реалност?

Не, сериозно... дай по-сериозно. Четене му е майката. Ама не на фейсбук.

Сигурно изобщо не знаеш, че в Русия живеят и работят 3 милиона украинци, както и незнайно още колко хора от бившия СССР. А напоследък чета и за голям брой китайци, които се намират в Русия.

Демократично ли беше избран Джордж Уокър Буш за президент на САЩ или имаше ръчно броене на бюлетини? Съдът ли му помогна или просто вашингтонска реалност? Или всичко това се случи защото е син на баща си и най-вече внук на дядо си?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #442 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 13:48:19 »
ОтговорОтговор

Абе що ли не се ритнем в задника та да се спрем в един нагъл комунистически Китай......дето имаше наглоста да задмине САЩ(бащицата наш, да се слави името му) като водеща икономика в света.
Много ми става весело като някой започне да ми обяснява какви велики икономики са Китай, Бразилия и други подобни балони, плод на евро-американските инвестиции...
Сигурно изобщо не знаеш, че в Русия живеят и работят 3 милиона украинци, както и незнайно още колко хора от бившия СССР. А напоследък чета и за голям брой китайци, които се намират в Русия.
Живеят и работят в Русия, защото не могат да емигрират на запад...
Голям прогрес е да избягаш от заплата $100 в Украйна и да отидеш в Русия за $300...
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage

Но не успявате да ме убедите, че Русия е добра за живеене страна (кой как го разбира) и защо аджеба никой не емигрира там? Заплати ли са малки, какво ли.. едва ли е езикова бариера.
Горният линк е ключа от мазето  Намигване
Русия е всичко друго, но не и добра страна за живеене...
Москва, Санкт Петербург и Калининград може би, но всичко останало е тотална кочина и мизерия...

П.П.: Колко от коментиращите са живяли или поне веднъж били в Русия?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #443 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 16:58:29 »
ОтговорОтговор

Еее.. най накрая подкрепа, най-накрая някой да има правилни възгледи по въпроса.

Викаш немаш нищо общо с троленето, не ти плащат... склонен съм да го приема, след като го казваш...
Обаче това е още по-лошо, поне да помпаше за Русия срещу некви пари.

Аз си признавам, може и аз да троля в един аспект, но не е редно някои работи да се пишат и да няма отговор и те така да си увисват в интернет. Принципно аз не чета и не вярвам на хора с псевдоними, но вас двамата по изключение и в някаква степен познавам, та не сте ми съвсем анонимни. Което ми дава задължение (не просто право) да ви опонирам, а и защото не всички като мен игнорират анонимните изцепки. Все некое шиле безмозъчно ще им повярва.
Абстрахирайте се, не сте вие безмозъчните.. но се опасявам, че все ще се намери някой глупак ще ви повярва и да повтаря това, което вие самите повтаряте.
Та това са ми страховете... че един се превъзнася по съветската армия освободителка, друг за милите соц времена, а ние трябва да вярваме, че е било така и е било по-добро.

Аз съм уверен, че това говорене не е подходящо за точно тоя форум, при всичките тези колеги международни шофьори, които могат да ви затворят устите  на секундата...
Но разбира се трябва да си международен, не просто някакъв шофьор, за да си виждал малко западен свят, норми, ред и култура. На изток има само култура, нищо друго... и дори и тя ми е в повече.

И двамата-тримата най-спорещи силно се съмнявам да сте видели и най-вече оценили западното общество, към което слава Богу в момента вървим криво ляво. Ама докато има такива като вас, руски балалайки, просто сме обречени

Впрочем Админ, ти беше много активен в една друга тема, "Няма такава държава" в която дори аз те помолих по едно време да спреш, че прекаляваш с тона срещу България. Сега пък си за Русия... Незнам какво да си мисля, наистина...
Ако смяташ, че България не се развива по правилния начин - образувай група, поведи ги и работете за различни политики.. но така отстрани, да цъкаш семки и да викаш "Глей ги тия"... типично е, бъди по-модерен и различен!








Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
3df
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 4



Активност
0%


« Отговор #444 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 17:25:53 »
ОтговорОтговор

Москва, Санкт Петербург и Калининград може би, но всичко останало е тотална кочина и мизерия...

В щатите не съм бил но хора, които са били там казват:

- Такава мизерия, като в САЩ и в Русия няма.
Друг пък вика:

- Бедна ти е фаантазията, каква мизерия има там
-Ама?  викам -Манхатън, Ню Йорк .....LA.....
- Абе мани остави.

Не съм бил там не знам. Но знам, че мизерия има и там и тук. И в Русия и в Англия и САЩ.

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #445 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 17:38:45 »
ОтговорОтговор

Еее.. най накрая подкрепа, най-накрая някой да има правилни възгледи по въпроса.

Викаш немаш нищо общо с троленето, не ти плащат... склонен съм да го приема, след като го казваш...
Обаче това е още по-лошо, поне да помпаше за Русия срещу некви пари.

Аз си признавам, може и аз да троля в един аспект, но не е редно някои работи да се пишат и да няма отговор и те така да си увисват в интернет. Принципно аз не чета и не вярвам на хора с псевдоними, но вас двамата по изключение и в някаква степен познавам, та не сте ми съвсем анонимни. Което ми дава задължение (не просто право) да ви опонирам, а и защото не всички като мен игнорират анонимните изцепки. Все некое шиле безмозъчно ще им повярва.
Абстрахирайте се, не сте вие безмозъчните.. но се опасявам, че все ще се намери някой глупак ще ви повярва и да повтаря това, което вие самите повтаряте.
Та това са ми страховете... че един се превъзнася по съветската армия освободителка, друг за милите соц времена, а ние трябва да вярваме, че е било така и е било по-добро.

Аз съм уверен, че това говорене не е подходящо за точно тоя форум, при всичките тези колеги международни шофьори, които могат да ви затворят устите  на секундата...
Но разбира се трябва да си международен, не просто някакъв шофьор, за да си виждал малко западен свят, норми, ред и култура. На изток има само култура, нищо друго... и дори и тя ми е в повече.

И двамата-тримата най-спорещи силно се съмнявам да сте видели и най-вече оценили западното общество, към което слава Богу в момента вървим криво ляво. Ама докато има такива като вас, руски балалайки, просто сме обречени

Впрочем Админ, ти беше много активен в една друга тема, "Няма такава държава" в която дори аз те помолих по едно време да спреш, че прекаляваш с тона срещу България. Сега пък си за Русия... Незнам какво да си мисля, наистина...
Ако смяташ, че България не се развива по правилния начин - образувай група, поведи ги и работете за различни политики.. но така отстрани, да цъкаш семки и да викаш "Глей ги тия"... типично е, бъди по-модерен и различен!

Викам немам нищо общо с троленето. Пари за подобни неща не съм вземал, не вземам и няма и да взема.

Голяма част от "тези международни шофьори", които визираш, със сигурност са пътували до Русия и могат да разкажат впечатленията си.

Не се съмнявай, че не съм виждал "западното общество". Имал съм възможност да пътувам в доста западноевропейски държави и имам поглед върху нещата.

Съмнявам се обаче, че вървим към тях предвид действителността, с която се сблъсквам всеки ден в България.

И накрая, защо реши, че не вземам участие по някакъв начин в подобряване на ситуацията у нас? Не мисля, че стоя безучастен. Намирам си начини да въздействам за решаването на различни неща, които считам за неправилни. Проблемът е, че мнозинството българи не са свършили и една десета от това, което съм направил аз.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #446 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 18:50:50 »
ОтговорОтговор

Е кво ще кажат, че в Германия ги сцепват от рушвети и карат по лоши пътища, а в Русия всичко е коректно и прекрасно.
Виждал съм само един руски камион МАЗ за международен транспорт, беше отдавна, аз почти нова Еуро3-ка Скания, а Руснака с почти нов Еуро3 МАЗ... изяден от ръжда и със силно преуморен вид.
Всички останали руснаци карат по европа (па и из Русия) предимно западни камиони. Защо ли?
Защото всеки клип сборка с катастрофи е почти изцяло с руски и китайски катастрофи и видеорегистраторите са най-разпростанени там. Щото има ред и правила? Или щото е анархия?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #447 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 19:37:30 »
ОтговорОтговор

Е кво ще кажат, че в Германия ги сцепват от рушвети и карат по лоши пътища, а в Русия всичко е коректно и прекрасно.
Виждал съм само един руски камион МАЗ за международен транспорт, беше отдавна, аз почти нова Еуро3-ка Скания, а Руснака с почти нов Еуро3 МАЗ... изяден от ръжда и със силно преуморен вид.
Всички останали руснаци карат по европа (па и из Русия) предимно западни камиони. Защо ли?
Защото всеки клип сборка с катастрофи е почти изцяло с руски и китайски катастрофи и видеорегистраторите са най-разпростанени там. Щото има ред и правила? Или щото е анархия?

Наивно е да сравняваш няма и 400 000 квадратни километра площ на Германия със 17 милиона на Русия, макар и част от последните да са "бели полета" на географската карта. Вероятно разбираш и че част от благосъстоянието на западните държави се дължи на придобити богатства от други части на света, както и благодарение на кредити, доста голяма част от които теоретично невъзвръщаеми.

Като говориш за катастрофи, редно е да се позовеш на някаква статистика. В противен случай изказваш някакви необосновани предположения. Да, съгласен съм, че в интернет е пълно с изпълнения на руснаци и китайци, но както и по-горе написах, имал съм възможността да посетя доста държави и произшествията не липсват никъде.

Говориш също така за ред и правила. Би ли ми казал какво мислиш за това, че не можеш свободно да си караш в Обединеното кралство собствената кола, която си регистрирал в България?



Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
dinko_ferrari
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-17
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 191
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #448 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 20:30:16 »
ОтговорОтговор



Говориш също така за ред и правила. Би ли ми казал какво мислиш за това, че не можеш свободно да си караш в Обединеното кралство собствената кола, която си регистрирал в България?




Айде преди да плюеш по Англия да се осведомиш защо така се получава.
Аз ще ти кажа-защото нашите застрахователи, типично по нашенски,проявяват тарикатлък и не изплащат щети на английски коли ударени от български такива(когато е на острова).Англичаните обаче не са тъпи и естествено взеха ответни мерки и обвързаха роуд таксата с водача ,а не с автомобила.Т.е.,ако нямаш платен пътен данък колата няма право да се движи по пътищата, а за да имаш платен пътен данък трябва да имаш застраховка която се прави на кола с британска регистрация.
Така, че хетърството към западната цивилизация удари този път на камък.Нашите се направиха на тарикати ама им го върнаха.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #449 -: Четвъртък, 21 Май, 2015, 20:33:34 »
ОтговорОтговор

Наивно е да сравняваш няма и 400 000 квадратни километра площ на Германия със 17 милиона на Русия, макар и част от последните да са "бели полета" на географската карта. Вероятно разбираш и че част от благосъстоянието на западните държави се дължи на придобити богатства от други части на света, както и благодарение на кредити, доста голяма част от които теоретично невъзвръщаеми.
Да сравним тогава горедолу сходни по размер - Германия и Пакистан
Като говориш за катастрофи, редно е да се позовеш на някаква статистика. В противен случай изказваш някакви необосновани предположения. Да, съгласен съм, че в интернет е пълно с изпълнения на руснаци и китайци, но както и по-горе написах, имал съм възможността да посетя доста държави и произшествията не липсват никъде.
Ама какви необосновани предположения бе човек Усмивчица И последно от всичко съм наивен. Какво да търся статистика, де намери ми един клип в тубата дето западноевропейци се бият като перашки на Великден?! Статистика колко щеш, само да гледаш смехотии...
Мога да дам статистика за Англия:
Road deaths in 2013 decreased by 2 per cent compared to 2012, to
1,713. This is the lowest figure since national records began in 1926. - 1713 човека и 2 процента по малко от предната година. Само да вметна и населението - почти 100 000 000 или 3.4 милиарда мили или 32 милиона автомобила
Чакай, че се разрових:
Сега Русия: до 08 / 2012 година загинали на пътя 14000. За 2011 - 28000. Числата са груби. Брой коли- 43 000 000 към 2010
1713 от 32 милиона коли и 28000 от малко повече.. та това е ако сравним колите 1714 къмто 21000
или 1:12 в полза на Англия за кой не му се смята


Още статистика??? България 3 200 000 возила, жертви - не ми се говори...


И накрая за колата - тоя закон го има и в България, 1:1.Само че 1-во, до оня ден англичаните не се заяждаха, ама станахме много и покрай поляците изгоряхме и ние. 2-ро, Англия за разлика от Италия например не е транзитна държава. Тоест нема как да кажеш прибирам се в България като те спрат. И 3-то, нашия БГ полицай е в пълно неведение относно въпросния закон, но ако знаеше, като се прибера с англииската си кола ще трябва да му докажа, че живея повече тук, отколкото в България. Иначе на паркинга.

Ето така ще коментирам Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!