“Не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря.” - поговорка
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 11:36:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: “Не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря.” - поговорка  (Прочетена 507 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Понеделник, 27 Ноември, 2023, 00:03:32 »
ОтговорОтговор

    Това съобщение се чудя къде да го сложа? Дали в "Теория на относителността...",? Дали в темата с "ефективните мерките" срещу пияни и каращи? Дали в темата "За абсолютно "доброволната" ваксинация" (леко преработено заглавие)? Или респективно в "Коронавирус"?
     Направо си е за тук. В раздел Политика..., тоест професионалните лъжици. Вероятно ще има много недогледали прочели само "професионални". Ще гракнат: и аз съм професионалист. Но пък е вярно, политици и шофьори залагат повече на приказките и лъжите от реалните възможности и действия.

     Ивайло Нойзи Цветков, не се сещах кой е той. Ама споменаха, че имал мнение за ваксините - либерални, мекокитково и каквото се очаква от "прогресивните". Някой ще ме поправи, че той е от курварите и не от "меките". Първо нямам нищо против тези, а само срещу държанието им. Второ, дори и курвари, ако се държат като гнусни амбреажи, са същия отпадък. А не е женкар за съжаление на тези същите, а точно другото, защото такъв материал ползва. Жени почти няма, а от другото колкото искаш, да не кажем всички.

     Ето:


"Нойзи за ваксините: Отказът е като да претендираш, че си свободен да караш пиян"

"Поради предизборната ситуация политическата класа не е на висотата на това, което времето изисква в момента. Ако така продължава здравната криза, след месец ще можем да говорим за национален провал.

Това каза културният антрополог и журналист Ивалой Цветков-Нойзи. Той се обяви категорино за масово тестване и ваксинация

Ясно е защо няма политическа воля, нямат куража при това разделено общество да индуцират тази кампания, да не би да изгубят няколко антиваксърски гласа, коментира поведението на политиците.

Провалът тръгва от забравянето, изпуснаха се 5 месеца, в които да се действа. Защо нямаше масова комуникационна кампания, попита още Цветков. Познавам 10-те най-добри рекламиста в България, можеше да ги събера на една маса и за един ден да направим кампания като слънце, стига да има воля от държавата.

Посланието на една такава кампания трябва да почива на разбирането, че автономното тяло не може да живее само за себе си, посочи Нойзи и цитира треньора на "Ливърпул" Юрген Кллоп: Това с ваксинациите е като карането пиян - не може да имаш свободата да пиеш и да караш, имаш отговорност към социума."

     Време: 02.11.2021 08:34


     Да го опиша ли с една любима моя дума?! Мангал или мангасарян. В медиите предимно се представял като мъжът на Мария Игнатова. Навремето когато мъжът е бил глава на семейството и не сме били модерни, жените придобивали имена спрямо мъжа си: Ивановица, Петровица, Георгица..., май нещо такова. Сега явно този е Марийкин?! Когато става въпрос за Мария - Рачков, определено съм за Рачков. Набор ми е, с няколко месеца е по-малък. Макар че преди много време в "Господари на ефира" имаше и един Мавриков и "Приятно ми е Мавриков". Този Мавриков го бях "отрязал" един път, ама щото не го познах. Така или иначе, там някъде като време те вече бяха или станаха поръчково предаване. Сега наследниците са с американско финансиране и пишат каквото им наредят. Във Фейсбук, често им опонирам, но не ме блокират - това си е факт.


     Примерите са граничещи към безкрайността. Бивш министър председател - канадец. Министър на финансите, Асена Кокорчева - няма българска адресна регистрация, поне е от модерните (онова което между маховика и скоростната кутия). Министър на войната, Тагаренко-Магаренко - украински служител.


     И този ми набор, ама е мангал и не ме кефи:

"Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 51-годишен мъж за шофиране след употреб поа на алкохол.

На 17.11.2023 г. обвиняемият Ивайло Цветков шофирал по ул. „Околовръстен път“ в гр. София лек автомобил с концентрация на алкохол в кръвта си над 1,2 на хиляда, а именно 2,12 промила, установено с тест „Дрегер 7510“.

Обвиняемият е дал кръвна проба, чиито резултати се очакват.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 343б, ал. 1 от НК, за което се предвижда наказание лишаване от свобода от 1 до 3 години и глоба от 200 до 1000 лева.

Спрямо обвиняемия е наложена мярка „гаранция в пари“ в размер на 15 000 лева и му е отнета шофьорската книжка

Обвиняемият не е осъждан и е съдействал на разследването.

Автомобилът, който е управляван, е приобщен като веществено доказателство по делото и спрямо него е наложена мярка „запор“ с цел обезпечаване на предвиденото в чл. 343б, ал. 1 от НК наказание „глоба”, както и с оглед обезпечаването на бъдещо отнемане в полза на държавата."




Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 745-425-ivajlo-nojzi-cvetkov.jpg (24.98 KB, 745x425 - видяно 78 пъти.)
« Последна редакция: Понеделник, 27 Ноември, 2023, 01:31:49 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 27 Ноември, 2023, 00:03:32 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!