”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 17:12:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев  (Прочетена 96317 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« -: Четвъртък, 20 Август, 2015, 00:01:17 »
ОтговорОтговор

Здравейте отново от мен! Сигурен съм че тази тема ще бъде прочетена и разисквана от по голям кръг започващи и напускащи колеги в тази фирма! Но каквото и да се напише за нея ще е недостатъчно тъй като темата е доста обширна а и в манталитета на българина не се е променило нищо-предупреждаваш го приближаващото го зло а той нека аз да си пробвам! Тази фирма е съвременен модел на Пимк+ със всички екстри в сферата на измамата ``взаимствани са най добрите методи и капани и номера спомагащи тя все още да съществува и  да заема едно от първите места по текучество.Схемата за изплащане на трудовото възнаграждение води винаги до`` имам да вземам``а за напускащите в зависимост от това кога и как ще го направят един или два месеца работа за мерси!!! При мен също беше със загуба на последната ми командировка.Не съм потърсил помощ чрез съда за положението си тъй като никъде в договора не е упоменато какво е заплащането -командировъчното  което подписвате преди заминаване е празно без дати
и остава устната уговорка която е недоказуема.Минимална командировка е 27 евро ако не се лъжа на ден така че ще му царвулките на шефа!Нека малко да спомена за начина на работа за да изпъкне образа на работника какво го очаква-43хил.км за 90 дни няма бонус.работи се по празници-0лв-90%сам се товариш и разтоварваш-0лв-по 5 пъти седмично 15 ч. работен ден.над 10 ч кормуване.7 дневна работна седмица.2 работни периода в рамките на 24ч-движение без карта за товаро разтоварни дейности-17ч работен ден-пауза от 24 или 48ч  на рампа-ПРЕВОЗ НА СТОКИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ ИЛИ С ФАЛШИВИ ТАКИВА.Използване на работно време и време на шофиране до последната минута.Кара се по зададен маршрут в повечето случаи национал през множество забрани за камиони като същевременно за не спазването му финансовата санкция  е 1евро на километър!!!!Всичко това е в едър план нахвърлено но си запазвам правото да пиша отново защото няма как на един път.Всичко това е истина и от мен е преживяно не го преразказвам и нося отговорност за достоверността му.....Това е за сега от мен нека да пишат и други пострадали от тази фирма сигурен съм че са много!УПЕХ!!!

                                                                         

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 20 Август, 2015, 00:01:17 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!