”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 17:48:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев  (Прочетена 96317 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #30 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 21:38:27 »
ОтговорОтговор

Манчо като ти чета глупостите и полудявам...... На кой има да се обадиш 24 ЧАСАААААА??? Нима не съм работил и незнам?Ъ?? В събота до преди 2 3 следобед Гената спи, на кой се обаждаш?Ъ? Танчето вдига, но жалната неможе да вземе решение без Генчо и неможе да ти помогне, НО ТЯ ИСКА... Тя е единствения човек , когото уважах без дори да съм го виждал и тя мен... Кого ще намериш след 19-20 часа през седмицата(освен Таня)... При фригото както всеки знае няма работен ден както е при брезента от 8 до 17 в 95% от случайте при брезента.... Просто нямам думи... Ако някой чете да знае че тази фирма дърпа само хладилници с влекачи под наем от ПИМК-а има и няколко Скании(4-5) офиса е в едно мазе на хъшовска, фирмите са ЕМ ДЖИ 05, КООЛТРАНС, АВТОБГ( или нещо подобно) има сигурно и още, но не съм гледал...Който пожелае всеки може да започне там, не упреквам фирмата, просто казвам каква е истината....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 21:38:27 »

 Активен
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #31 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 21:57:31 »
ОтговорОтговор

Благодарности на Кехлибара, за хубавата тема.Не те познавам колега, но евала за това което направи спаси доста рибки.Виждам че се опитват да спрат мътенето на водата. Намаляха така наречените будали и май настана време в което да им е по-лесно да си закупят нови камиони от това да си намерят шофьори, за което много се радвам. Най-искрено им пожелавам, с откраднатите пари от колеги, да си купят СВЕЩИ!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 21:57:31 »

 Активен
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #32 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 22:06:53 »
ОтговорОтговор

Прекалено много време им отделяме на тези мошеници който е умен и предпазлив мисля че всичко написано  е пре достатъчно да си направи извода за напред...Успех колеги!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #33 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 12:49:41 »
ОтговорОтговор

Кехлибарче незнам как им викат "натегачи" или нещо друго ама аз мия стъклата на вианото с стъкломиячното и си получавам 1780 евро на месец
и си храня семейството много добре и в главата ми всичко си е на мястото. Кажи ми кехлибарче друга фирма в която като слезеш след 3ия месец около
3-то 4-то число и до 9-то число ти е платено всичко.Остава да вземеш само половин командировъчни за последния месец(около 800 евро в моя случай)
Кви две заплати,кви пет лева??? Кажи кехлибарче ако бъркам някъде?А ти си разправяй твоите небивалици за които незнам колко време ти трябва да разбереш
толкова прости работи.И само да ти кажа,че твоите писаници за кумулаторите на фриготата са пълна глупост.Имаше едно ремарке (Немско) в Термоса,
което беше зле и шефа поръча ново и го вкара в Термоса 2 месеца по-рано и плащаше двоен наем,само и само такива като тебе да не мрънкат.Само че на такива като тебе угодия няма.
И да ти кажа само,че камионите на фирмата не са 40, а са над 50 (само евро 6 вече) и това може да ти отговори на въпроса,защо обявата за работа стои в нета.И да ти кажа,
че тази фирма храни всеки месец над 80 семейства (и то не-лошо най ниската заплата е 1600 евро)Па ти си пиши и си мрънкай колкото си искаш.
Само да ти отговоря на въпроса,който сам си задаваш накрая НЕ СЕ ЧУДИ... !!! А с палетните бележки кехлибарчо ако наистина си работил в тази фирма
трябва да ти е ясно,че ти сам си ги описваш върху плика като си предаваш документите и си взимаш копие.Да ти се загуби палетна бележка означава,че не си я описал
(ако можеш да пишеш) или незнаеш какво е това палетна бележка.А като ме питаш за нарушенията ми идва наум да те питам...Ти въобще шофьор ли си???
След като се чудиш, като направиш нарушение и ти преведат пари да го платиш НАГРАДА ЛИ ДА ТИ ПИШАТ в платежното. Или ти просто си мрънкаш?
Как те е траел Желев въобще?? Между другото,защо те изгониха,че си се узлобил толкова? И кажи в крайна сметка кво не са ти платили или просто са ти
обяснили,че нищо не става от теб? Кажи бе кехлибарчо?Ъ? Как очакваш на такива като теб някой да иска да им вдига телефона при положение ,че всичко ти е написано
на навито като на малоумен ама ти явно пак нещо не си разбрал. УСПЕХ колеги, с такива кехлибарчета до никъде няма да стигнем.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #34 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 14:12:29 »
ОтговорОтговор

Не ми се говори повече... Който иска да ми вярва, който иска да не вярва. Няма да ти отговарям на въпросите, защото не виждам смисъл. Само искам да ти кажа, че аз сам си тръгнах никой не ме е гонил и другото което е работя в момента с ЕЖЕСЕДМИЧНО  плащане на командировки(всеки понеделник СМС-а цъка), а бг заплатата я получавам между 17-20 число за предния месец и е 700 лева, а не 431 лева!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #35 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 15:27:51 »
ОтговорОтговор

Кехлибарче според мен е въпрос на време да намериш кусурите и на тая фирма.
Успех ти желая. Да си жив и здрав.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #36 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 18:11:08 »
ОтговорОтговор

Благодаря, и ти бъди жив и здрав. Успех

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #37 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 19:24:22 »
ОтговорОтговор

Благодаря, и ти бъди жив и здрав. Успех
Жив и здрав!Много ли шофьори ви требват?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #38 -: Събота, 14 Ноември, 2015, 22:02:59 »
ОтговорОтговор

Щом работиш от три години това означава че съм те засякъл.Давай с имена да работим а mantruck1957?Аз също съм работил в тази уникална фирма.И ще ти кажа как се разделихме.Не не са ме изгонили.Обадих се на работодателя и му казах че искам да напусна фирмата,защото съм си намерил по-добра което не е трудно.Казах му че след 15 дни трябва да сме приключили трудовите отношения.И се почна ние инвестираме в теб бла бла глупости и трябвало предизвестие/Казах му че съм в 6 месечен изпитателен срок който е точно затова може да ме освободи когато реши и аз мога да напусна когато реша.Каза ми че не може да стане това.Това става на 14ти септември.На 27ми септември тръгвам от Италия и ми се обаждат роднини че е дошла заповед за прекратяване на трудовото правоотношение.Никой не ми е звънял да ми каже от фирмата.Последната заплата не я видях 1500 евро.
Златан Желев познаваш ли го да те питам?Аз не го познавам,но съм карал с неговата дигитална карта 2 пъти.С 5 нарушения съм минавал Швейцария по нареждане на подчинените на Гено.Много кадърни диспоненти вече не са там заради Гено.Крумчо,Пламен и други.И се радвам искрено за тях.Удръжки за палети това е любимото на тази фирма и не ме убеждавай,че няма такова нещо,защото знам 5 човека който им изчезнах бележки и 1000 евро ги няма в картата.Схемата за плащане е точно това схема за преебаване.Постоянно да имаш да взимаш.Виждам че е печеливша щом евро 6 Мерцедеси е взел Маринчо бая хора са изгорели след мен.
Съобщенията искаш ли да ти ги постна тука за нарушенията,за прекъснати паузи за да разтовариш.Нищо нормално няма в тази фирма.Който уважава себе си нека не стъпва там щом чуе името на Марин Желев.За другите който ще се вслушат в твойте думи.КЪСМЕТ ще ви е нужен и то много.
За плащането работя в фирма в която плащат всеки четвъртък всяка седмица и сумата е над 600Е.Извади си главата от пясъка и не давай съвети тук на хората само да страдат заради теб.
Аз съм Мариян.Искренно се надявам повече да не се налага да пиша за тази измамна фирма.
И предай на Гено че следващия път в който съдбата ни пресече пътищата ще мина през него с камиона.Това което е заслужил. От ауди а3 2004 на бмв М4 2015.Доста бележки трябва да е скрил.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #39 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 12:38:50 »
ОтговорОтговор

Сещам се кой си. Ти като дойде при нас беше виждал камион само от разказите на баща си. Бая време беше ученик и като те пуснаха сам да идеш до Англия, ти реши, че след два месеца стаж си големият шофьор и реши да заебеш камиона та се наложи да кара друг шофьор от БГ.
КОЛЕГИ ЕЙ ТАКИВА ПИШАТ ПО САЙТОВЕТЕ!!!
Колко п...т трябва да си за да твърдиш, че работодателя в изпитателният срок на договора е длъжен да те освободи без да си спазиш предизвестието (справка - КТ)
Колко п...т трябва да си за да отправяш конкретни заплахи към някой от обществен форум (справка - НК)
Колко п...т трябва да си за да твърдиш, че MG 05 е дъщерна фирма на ПИМК (справка -ТР)
Колко п...т трябва да си за да твърдиш, че си плащал глоби а да нямаш и 1 глоба (ако не е така дай доказателство)
Колко п...т трябва да си да пишеш за кражби на гуми, щендери и др. и да оставиш камиона със суматИ липси и как си казал на работодателя, че след 15 дни трябва да слезнеш от камиона щото си намерил друга работа и да чакаш от работодателя да ти свири с фанфари (всеки
работодател би ти разказал играта, защото тук думата коректност на теб тепърва трябва да ти се обяснява, пък отделно разходите които е направила фирмата да те сменя защото на теб така ти е кеф - да си сменяш работата)
ЕТО ОТ ТАКИВА НОВОИЗЛЮПЕНИ "ШОФЬОРИ" КОЛЕГИ СТРАДА НАШАТА ПРОФЕСИЯ!!!
Храни куче да те лае. И той е седнал на мен да ми обяснява и да разказва истории от 1001 нощ,
забрави кога пита от касите на Болцано - "Аз на коя граница съм?" и тоя ще ми обяснява, коя фирма е лоша и коя не. Вземи направи поне 2 години стаж па тогава можеш да ми напомпаш гумата, спомни си как пращаха колеги да ти довършват курсовете щото тахографа го гледаше като индианец - пишеща машина. А като минаваше през Швейцария, цялата фирма беше в бойна готовност. Много неща знам М.....чо, така че тва, че си открил някакво сайтче и драскаш в него не те прави голяма работа. Голяма работа М.....чо ще те направи профисионализма - а за това вземи да караш и не си губи времето да пишеш глупости за това колко си п...т и Гено какви коли карал. Само да ти кажа, че тъй като ви познавам и двамата по мое скромно мнение срещу него да тичаш не моиш да го срещнеш. Нито на образование, нито на пари, нито на коли, нито на ....!! А ти си пиши и си плямпай кооооолкото си искаш.
КОЛКО ТРЯБВА ДА СИ П...Т ИЛИ ДА СИ РОДЕН ОКОЛО ПЕРНИК.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +539/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #40 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 12:55:48 »
ОтговорОтговор

Мдаааа Ядосан А сега кажете кой прав кой крив!!! Дявола винаги е в детайлите

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +419/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 989
Теми: 35



Активност
0.6%


Ел. поща
« Отговор #41 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 13:45:23 »
ОтговорОтговор

Работата е ясна,Маринчо се издаде в последния пост,колко трябва да си тъп за да пишеш това и да се криеш,ами излез с истинското си име и си кажи болката.От такива работодатели ,като теб няма да се оправим,защото сте големи тарикати,лошото е че в повечето случай хората правят грешката от безизходица и безпаричие.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #42 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 14:26:27 »
ОтговорОтговор

Колега мога да ти благодаря, че ме сравняваш с Марин Желев! Това е човек който аз дълбоко уважавам.
Макар да го познавам само от 4 години. Само да ти кажа колега, че Марин Желев помага на всеки, който
го е помолил за помощ, била тя финансова или друга. Само за пример ще ти кажа, че на колега който си
счупи крака му плащаше заплата и не само в продължение на 8 месеца, а не го остави на улицата него и
семейството му както много други биха направили. Не знам колко трябва да си тъп за да пуснеш повече
от 50 хладилни композиции за 4 години. Не знам колко трябва да си тъп да работиш повече от 20 години
с БМВ... Дай боже всеки му такава тъпотия!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #43 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 15:18:06 »
ОтговорОтговор

Дотука стана ясно,че има колеги работили в тази фирма изказали мнението си,като мигновенно се явяват колеги казващи че те лъжат и не било така,както го казват.Сами требе си правиме изводите Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #44 -: Неделя, 15 Ноември, 2015, 20:33:25 »
ОтговорОтговор

Този Марин Желев да не е Бог бе~ mantruck1957~какъвто го изкара.По скоро ти е баща и нищо повече,а за нас е едно име на законен измамник опитвайки се да заграбва от парите на тези които му вадят хляба.Не 50 а и 500 композиции да направи ще му трябваме пак ние~химикал без пълнител не пише~Както ги е взел така ще си ги върне ако не промени начина и отношението  към подчинените си за което изобщо не съм оптимист~вълка сменя козината си но нравите никога-народна поговорка~Колкото и да се опитваш да оправиш положението вече е много късно чедо.Хубаво ви бе кога ни грабихте но оня от горе гледа забавя но не забравя.По добре се заеми с нещо друго че стана за смях и си вкарваш голям автогол.Ако знаеш колко много ви обичам??....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!