Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 14:59:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ  (Прочетена 58046 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 24 Юли, 2013, 23:13:39 »
ОтговорОтговор

Дръжки!
Админче, карам нов камион, на нема година, така че прилично нов, дохода ми общо е горедолу две хилки валута, жена ми има отделно бизнес, и по дяволите, адски редовен съм в момента, щом правя шибана пауза на петрола на Ихтиман, вместо да съм метнал шайбата и да съм се прибрал... така че тезата ти не е съвсем издържана. Пробвай пак

Пробвам пак. В Германия как се оправяш с BAG?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 24 Юли, 2013, 23:13:39 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #16 -: Четвъртък, 25 Юли, 2013, 22:06:57 »
ОтговорОтговор

В Германия не съм на 300 км от дома. Брат, не сме германци, тук не е германия, ние сме си българи и сме си такива каквито сме, давам та да мина метър

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 25 Юли, 2013, 22:06:57 »

 Активен
orakul1
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-11
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 25 Юли, 2013, 23:57:32 »
ОтговорОтговор

Да,ето оттук започва корупцията.Когато започнат да налагат глоби на фирмите,за техническа неисправност, по автомобила и глобите започнат да ги събират на момента със получаването на ДДС,от фирмите.Ще се стреснат работодателите и ще започнат да се замислят дали ше испрати камиона на курс когато е неисправен.Или ще му излезе по изгодмо да отстрани проблема.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Вторник, 06 Август, 2013, 23:58:40 »
ОтговорОтговор

Искам само да ви уведомя, че въпросният Димитър Миленков - Миче продължава да е служител на ИААА и днес беше отново на работа. Не знам до каква степен ще помогне, но всеки от вас може да изпрати по едно писмо до ДАИ и да ги попита накратко защо толерират корумпирани служители.

Адресът за кореспонденция е avto_a@rta.government.bg

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #19 -: Сряда, 07 Август, 2013, 00:53:56 »
ОтговорОтговор

Е Аз, за какво писах писмо да го върнат......Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Сряда, 07 Август, 2013, 09:29:14 »
ОтговорОтговор

Тая работа с писмата е вятър и мъгла,тоз е пазен от вуйчо владика,но лично мен ако ме заебава нещо ,няма кво да го бавим ,щангата у главата и го лежим,преди да го центровам обаче ще се обадя на телефона за корупция,че ме рекетира,люскам си му щангата и кат дойдат заптиета твърдим,че се е опитал да ме нападне и ме е цовал кат луд.Гаранция с добър айдукат ,че минем условно оти още съм извън регистъро за такива деяния,а гусин Джадая вече е белезан веднъж дваж

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #21 -: Сряда, 07 Август, 2013, 09:40:23 »
ОтговорОтговор

Тая работа с писмата е вятър и мъгла,тоз е пазен от вуйчо владика,но лично мен ако ме заебава нещо ,няма кво да го бавим ,щангата у главата и го лежим,преди да го центровам обаче ще се обадя на телефона за корупция,че ме рекетира,люскам си му щангата и кат дойдат заптиета твърдим,че се е опитал да ме нападне и ме е цовал кат луд.Гаранция с добър айдукат ,че минем условно оти още съм извън регистъро за такива деяния,а гусин Джадая вече е белезан веднъж дваж


Така е.Иначе те си знаят едно-ние сме недосегаеми.Бриги,ще ти услужа с валяка да го довършиш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Сряда, 07 Август, 2013, 11:36:21 »
ОтговорОтговор

Тая работа с писмата е вятър и мъгла,тоз е пазен от вуйчо владика,но лично мен ако ме заебава нещо ,няма кво да го бавим ,щангата у главата и го лежим,преди да го центровам обаче ще се обадя на телефона за корупция,че ме рекетира,люскам си му щангата и кат дойдат заптиета твърдим,че се е опитал да ме нападне и ме е цовал кат луд.Гаранция с добър айдукат ,че минем условно оти още съм извън регистъро за такива деяния,а гусин Джадая вече е белезан веднъж дваж

Ти им напиши едно писмо за всеки случай, защото в сайта на ДАИ са сложили едно лого с надпис "С лице към хората". Доста нагло ми се струва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +692/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #23 -: Сряда, 07 Август, 2013, 13:31:09 »
ОтговорОтговор

Ти им напиши едно писмо за всеки случай, защото в сайта на ДАИ са сложили едно лого с надпис "С лице към хората". Доста нагло ми се струва.

Да,бе с “С лице към хората“,но с поглед в ръцете.Не случайно името им е ДАЙ.Както започнаха да закриват СОТ и туй-онуй.Идва и техния ред.А при нас във Филибето са върха на простотията.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #24 -: Четвъртък, 08 Август, 2013, 19:26:59 »
ОтговорОтговор

Браво бе Бриги, тоя път ми ареса!
Аз откога пеем, че тия даяджии, не само са досегаеми, ами и става много лесно. Те са просто едни никакъвци, дето им е дадено да лапат от нас. И добре че взимат, пак повтарям, че инак сопата, казвам ви го от личен опит с други едни държавни агенти.
Админче, седи мирен братле, недей да чоплиш баш тая тема. Мани хората и те деца гледат като нас. И ти да си там, и ти ще взимаш. Важното е нашата, шофьорската работа да върви, че с тия актове, не ми се бачка за тях само

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Сряда, 14 Август, 2013, 17:22:00 »
ОтговорОтговор

Админче, седи мирен братле, недей да чоплиш баш тая тема. Мани хората и те деца гледат като нас. И ти да си там, и ти ще взимаш. Важното е нашата, шофьорската работа да върви, че с тия актове, не ми се бачка за тях само

Ще чопля, братле! Чети какво става!

Изпълнителният директор на ИА "Автомобилна администрация" (ДАИ) Валентин Божков е задържан вчера, съобщи Би Ти Ви. По първоначална информация на медията причината за ареста е случай на корупция.

Министърът на транспорта Данаил Папазов потвърди пред "Дарик" за ареста. Разследването започнало още по времето на служебното правителство.

При полицейската акция са задържани общо 12 души, които са работели в различни подразделения на агенцията.

Източник: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/08/14/2122481_zadurjan_e_shefut_na_avtomobilnata_administraciia/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #26 -: Сряда, 14 Август, 2013, 19:57:21 »
ОтговорОтговор

Този път и дъщерята на Димитър Миленков - Миче е арестувана.

http://btvnews.bg/article/kriminalno/shefat-na-dai-valentin-bozhkov-e-zadarzhan.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
габровец
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #27 -: Вторник, 11 Март, 2014, 13:15:51 »
ОтговорОтговор

В Габрово и без акция на ГДБОП двама инспектори от ДАИ отиват на съд в петък за подкуп. Искали пари от шофьорите за несъществували нарушения.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #28 -: Вторник, 11 Март, 2014, 14:36:48 »
ОтговорОтговор

А бе я ........ , хайде стига бе. Всичките много честни сте , всичките голямата работа бреееееееей.
 Ако стане като в "белия свят" , да се пишат актове и глоби и какво ли още не ще ми ревнете като неначесани монахини : А ъъъъъъъ, къде са времената когато джадаи и полицаи взимаха пари  веееее..... аъъъъъъъ аъъъъъ.., : ,,,,,, ще има да ревете и да се вайкате.
Що се правите всичките на свети води ненапити, да ви  е бил някой  да давате рушвети подкупи и каквото там го наричате.
 Един от всичките честни и неопетнени херувимчета като вас, защо не си признае и не заяви открито че е престъпник. Даващият подкуп подлежи на по-голямо наказание от взимащия го.
И тогава какво , значи вие плачещите херувимчета небесни .......... излиза че сте престъпници.
Много бе , много много ми е интересно как ли ще се чувствува един от всичките отворковци тука , в случай че му вземат банкнотата контролиращите органи и после го извикат да оформят съответната документация , в която е описан номера на "паричката" дето я е дал.
Дали ще е много смел след това? Колко време ще живее в напрежение дали няма да го окошарят? А колко време ще спи по корем докато прежали мангизите дето ще ги кихне на добрият юрист дето ще му отърве кожата ?!?
Така че не се правете на невинни жертви , а си признайте че сте съучастници в престъпно деяние , и благодарете на господ че не са ви хванали в капан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #29 -: Събота, 15 Март, 2014, 13:28:16 »
ОтговорОтговор

Недев, не си много прав. Прав си в една част от коментара, че не е редно. Когато съм леко нередовен, то сам предлагам. На мой риск от окошарване разбира се. Всеки си знае за себе си.
Но когато ме рекетират за глупости, за неща за които нямат право и почнат да говорят за едни суми... пък аз не им разбирам езика.. унгарски примерно. Я да те питам ти как ще излезеш от ситуация? Ще си платиш глобата и после ще идеш до Унгария да съдиш полицая?
В такива моменти вадиш пари и край... Ти работиш в съвсем различна система, там контролиращите не са гладници като тукашните. Никой не би си помислил да корумпира френски полицай например. Но в Източна Европа нещата не стоят по начина който ти познаваш.
И моля те от името и на другите колеги. Посмекчи изказа, за благото на добрия форумен тон.
Никой не те е обидил с нищо за да реагираш така остро. "Отворковци" "неначесани монахини" и прочие епитети може да стоят добре по паркингите и към хора които познаваш лично. Надявам се да не спорим и за това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!