Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 14:59:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Акция на ГДБОП и арести на служители от ДАИ  (Прочетена 58047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kivott77
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #45 -: Неделя, 20 Април, 2014, 00:09:07 »
ОтговорОтговор

Щастливи камиони - никога нямаше да се сетя, а е много готина аналогия. Браво!
Ами пича го каза най-точно. Аз отдавня боботя, че с тия големи глоби само стимулират корупцията. То е като да направят храната невъзможна да се купува и да няма обрани магазини.
Глобите са нещо нормално, случва се да сгрешим и да ни пуснат малко кръвчица. Но в момента си е обезглавяване, убийство чисто. Една глоба да ти е месечния доход - не е справедливо просто. За това даваме, и черпим, за да не се окаже, че работим напразно цял месец.
Пък сега очаквам някой да се изкаже, че да не сме правели нарушения... това е несериозно просто..
Няма как да  не згрешиш.Според мен тия регламенти така са написани че да ти спъват работата.Преди като ги нямаше караше се по спокойно,караш умориш се отбиваш спиш тръгваш,не гониш.А сега гониш камиона на максимум,само и само да влезеш във времето.Едното е за сметка на другото.Нищо умно не могат да измислят.Само капани за глоби.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Неделя, 20 Април, 2014, 00:09:07 »

 Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +541/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #46 -: Петък, 20 Февруари, 2015, 11:20:51 »
ОтговорОтговор

http://frognews.bg/news_86399/Evropa-prizna-che-nashto-DAI-e-OPG*
Нашето джедай вече е евро-новина. Да видим какво ще стане.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Петък, 20 Февруари, 2015, 11:20:51 »

 Активен
k
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 90
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #47 -: Събота, 06 Август, 2016, 18:25:35 »
ОтговорОтговор

През далечната 2011г ми направиха акт че не съм им предоставил 28 шаиби , 1500лв . Разиграваха ме 6 месеца докато си получа талона , защото в акта бях написал че ми искат пари . Накрая обжалвах акта и в съда му обясних на инспектора че съм карал камион с дигитал преди този и няма откъде да му ги дам тези 28 шаиби и напълно логично съда отмени акта като неправомерно съставен , а инспектора остана с пръст в устата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
omega_1964
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #48 -: Понеделник, 08 Август, 2016, 23:46:52 »
ОтговорОтговор

Шокиран Добър вечер на всички.Много съм изненадан от изказването на някой колеги
(освен ако не са собственици на фирми) за регламента на ЕС !
Та целта на самия регламент е на страната на шофьорите и да ни защити от босвете ,който ако има чалъм да караш нон-стоп . да товариш колкото може и да не дават пари за амортезация ще е много добре?В БГ така стоят нещата в повечето фирми,сигурен  съм че всички колеги са наясно с това.Що става въпрос за ниските цени на превоза това е защото се подбиват реалните цени(от многото посредници който вземат добър процент без да влагат никакви средства или от босовете които се съгласяват само и само камиона да не ходи празен)  Ъ?  ако всички са на едно мнение  няма да е така това важи и за нас шофьорите....
     Друг е въпроса че глобите не се налагат на точните хора Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!