Който вземе Бг шофери потъва
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 13:44:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Който вземе Бг шофери потъва  (Прочетена 30051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #45 -: Четвъртък, 06 Юли, 2017, 23:05:40 »
ОтговорОтговор

Доооооообре.

Райдър, не си ли се замислял, че от много ниска камбанария гледаш.

Евентуално дали няма да си по добре, ако взимаш истинско навло, и плащаш истински пари.

Аз слава богу не съм в транспртния "бизнес", и в моята работа нямам възможност да използвам сънародници, защото няма как да спят в кабини по айретата.

Ако им платя квартири и евтини заплати - няма смисъл за мен. Отделно че няма как да намеря хора, които да се впишат директно и безпроблемно в работата, и това би ми носило още по големи загуби.

И затова предпочитам да не се опитвам да правя дъмпинг, а да се боря за най високото възможно заплащане.

И като намеря топ заплащане, след това мога да си наема местни подъзпълнители, да знам че ще свършат всичко както трябва, да им платя и да знам че след това ще имам спокойстеие

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Четвъртък, 06 Юли, 2017, 23:05:40 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #46 -: Петък, 07 Юли, 2017, 06:11:02 »
ОтговорОтговор

Смятам, че 2000- 2100€ са си съвсем истински пари ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  ти като живеещ в Германия би трябвало да си наясно колко реално получават Гюнтер и Ханс ама реално а не ЕШК,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, А за парите, които получавам за моите камиони няма как да знаеш дали са дъмпингови или взимам с 10% повече от другите,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Петък, 07 Юли, 2017, 06:11:02 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #47 -: Петък, 07 Юли, 2017, 07:27:16 »
ОтговорОтговор

Semper, няма смисъл.
Работодателя е зациклил и повтаря едно и също с цел да стане виртуална реалност.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #48 -: Петък, 07 Юли, 2017, 11:12:06 »
ОтговорОтговор

Брико,,,,, кАжи честно колко пари взимаш месечно !!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #49 -: Петък, 07 Юли, 2017, 12:15:17 »
ОтговорОтговор

Брико,,,,, кАжи честно колко пари взимаш месечно !!!!!!!!!!
Иво ,мене не ме питай,че това в Германия е незаконно и подлежи на наказание. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #50 -: Петък, 07 Юли, 2017, 16:38:06 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Честно към момента, не съм шофьор и съм на 1500лв. бруто + някои соц. придобивки. Мисля, че ти писах при какви условия се връщам на волана, ти реагира с лафа " няма как да стане" въпреки, че парите за които говорих бяха по-малко от 2100е. Мои познат кандидатства за орг. транспорт само за България - заплата 1800лв бруто / чисто 1500 / същите пари ги взимат и шоферите с С кат. другите водачи в фирмата на разни помпи и други по тежки машини - 2100 бруто. Аз шофьор милионер не съм видял, дали взима в чужбина 1500е - 1800е или тук 2000лв. все е без пари. Не искам много пари, а търся сигурност и предлагам коректност и усилена работа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #51 -: Петък, 07 Юли, 2017, 19:05:58 »
ОтговорОтговор

Кво значи керектност и усилена работа Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #52 -: Петък, 07 Юли, 2017, 19:25:04 »
ОтговорОтговор

Готин Има тълковен речник в интернет, използвай го. Аз не съм човека, който може да ти даде акъл.
п.с. работен ден на шофьора и време на управление са ти познати, нали? Коя друга професия е с такава продължителност и натоварване за сметка на служителя?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #53 -: Петък, 07 Юли, 2017, 21:52:36 »
ОтговорОтговор

Вече  4та фирма у немско  ми обявява едни пари дето и повечето БГ фирми ги дават вече.  
Като си платя квартирата , яденето и бензина за колата и не останаха за едно море да направя.
Явно истината е в правите курсове  вече.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #54 -: Петък, 07 Юли, 2017, 22:04:10 »
ОтговорОтговор

Защо всички са се огледали в тази Германия. Честно не съм много запознат с работата там. Като цяло знам, че фирма в която може да почне чужденец и то българин е лоша. Има изключения сигурен съм. Имам няколко познати. Знам, че нарушават често, 15-те са нещо нормално, нощно каране, групажи, 25 дни отпуска и руснаци или турци. Говорил съм с няколко немци преди около 2г.  от Шмехел и ЛогИн май бяха. Били сме заедно в i, GR, E и казваха, че взимат около 2400€. Не знам дали са лъгали или не! Та въпросът ми е защо Германия се възприема като черешката на тортата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dilyan_Zagorchev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +21/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 201
Теми: 8



Активност
0%


Dilyan Zagorchev LinguaTertiiImperi LinguaTertiiImperi
Ел. поща
« Отговор #55 -: Петък, 07 Юли, 2017, 22:39:38 »
ОтговорОтговор

Щото маса заблудени мозъци,затова.Още повече,че по нашите ширини господства смотаната логика-сичко немачко е най-добро.Дрън дрън

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #56 -: Петък, 07 Юли, 2017, 22:53:51 »
ОтговорОтговор

Проблема не е в самата Германия , прекалено много хора са се опарили от условията който ни се предлагат там  , но излишната българска гордост както винаги ни съветва следното - аз изгорях нека и други да ги заболи , наистина нещата са само митове , затова че на някой му харесва да е робот е друга работа , свят различен , хора всякакви . Нека съфорумниците който се представят за немци споделят колко процента са Българите , българо-циганите, българо-македонците , българо- турците и тогава ще говорим за заплащане защото на по горе изредените парите НЕ са еднакви нищо че знаменателя е България

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #57 -: Събота, 08 Юли, 2017, 00:34:51 »
ОтговорОтговор

Веднага се включвам в тема,че стана интересна,макар че до сега бях на маса ,ама не с бг.
Такаааа......,значи който не е живял и работил в Германия няма как да разбере за какво става дума.Ако ще цяла нощ да ви обеснявам,няма да стане.
Може би ще кажа за пореден път,в Германия трябва да живееш и работиш по немски.Разбирайте го както си искате,за да си добре! И наи-важно е езика.
Boroman21 ,грешни са ти сметките ,според мене .Пропускаш много неща от живота или не ги виждаш? Ако не ги виждаш ,лошо....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #58 -: Събота, 08 Юли, 2017, 11:40:02 »
ОтговорОтговор

Целта ми никога не е била да работя в Германия и никога няма да бъде .В чужбина съм само заради положението в транспорта в Бг преди години. Вече да ти кажа не си заслужава упражнението защото парите се изравниха почти а и перспективата да си при семейството през почивните дни си струва .
България въпреки всичко негативно в нея си е България  , нищо не може да я замени  и нищо не си заслужава  да я напусне човек.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #59 -: Събота, 08 Юли, 2017, 11:46:48 »
ОтговорОтговор

Целта ми никога не е била да работя в Германия и никога няма да бъде .В чужбина съм само заради положението в транспорта в Бг преди години. Вече да ти кажа не си заслужава упражнението защото парите се изравниха почти а и перспективата да си при семейството през почивните дни си струва .
България въпреки всичко негативно в нея си е България  , нищо не може да я замени  и нищо не си заслужава  да я напусне човек.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Не всичко е пари.Аз се чувствам добре,а това е най-важно.
Хубав ден от мене. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!