Какво е GPS (Джи Пи Ес)
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 13:00:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво е GPS (Джи Пи Ес)  (Прочетена 8594 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Петък, 09 Декември, 2022, 03:47:29 »
ОтговорОтговор

Мисля, че е по малък от мен и по голям от теб. Но тия неща трябва по добре да ги знаеш, нали беше модер. За протокола, аз съм 59та.

     Много точно. Той е 23-ти (или 24-ти) януари '69 година, а аз съм някъде през април '72 година. Него ЯКО го уважавам, може би съм си направил стая с него и му събирам там простотиите?! Дори стажа, ама от десетките милиони където разправя за дори за 2-3 милиона бих се съгласил, ама той много държи, когато някой е изгонен, задължително е пълен некадърник и не се признава. Той навсякъде е изгонен от работа. Изкара няколко години сам се беше назначил и говореше, че може и да се уволни сам толкова "голямо лайно" бил. Не знам дали се е уволнил от собствената си фирма, ако е така, стажът му отива към нула.

Това за което Ники говореше мери освен моментната скорост, разход, колко пъти си натискал спирачките, колко гориво имаш в резервоарите, температура, време на каране и почивка,,,,,, абе квот се сетиш.


     Ако му покажем снимка на GPS, после с дни няма да може да спи, нали е "роден шофьор" и горе-долу единствен в света. Не му пречи да си плещи глупости, а уж завършил физика в СУ и дори бил "по-умен от повече професори по физика". Май преди това и бакалавър за шофьор (4 годишен). Дори за доктор е учил, ама и там недоучил... Но пък много важно качество за шофьор ПРОСТОТИЯ я има в изобилие. Нескромно да кажа, че май единствено качество което теоретично имам за шофьор е това същото, ама само в случай на такъв "диалог". Надявам се, че всички които са се обърнали към мен съм ги "заврял" някъде дълбоко под "опашката на кучето"? Ако не е така, оплачете се и ще гледам да се поправя.



... Тъкмо младите момчета да разберат какви феномени сме имали  Ухилен Ухилен Ухилен


Сите комсомолци че се издадете дека одите на поклонение ,,,, от Училище ни водиха в Плевен и сите влезнаха в чинията само аз си останах отвън да ги чакам,,,,,,  ама после съжалявах щото ми разправяха, че много интересно било направено вътре,,,,,,,,

Аааааааааа верно, че на Бузлуджа беше чинията,,,, аз говорех за Плевен ама то беше нещо историческо,,,,,, а на Бузлуджа верно ходеха партийците,,,,,


     Бърка "чиниите", ако е летял с такива, може оттам да са му "десетките милиони километри"? Този "по-умен от професори по физика" освен за GPS-и може да обясни, как като преместиш дървените греди (само тях) под железата променяш осовото натоварване. Добре, че сам признава колко е умен и учил, че колко му е да не забележа. GPS-ът върши почти всички, дори си мисля, че сегашните магьосници и магьоснички имат поне един ДжиПиЕс и с него правят магиите?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1670537844576.jpg (37.27 KB, 960x540 - видяно 250 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 09 Декември, 2022, 03:47:29 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!