Резане на пари за нафта при наличие на системи за ,,спокоен сън на онбашиите"
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 15:00:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Резане на пари за нафта при наличие на системи за ,,спокоен сън на онбашиите"  (Прочетена 1979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« -: Събота, 26 Октомври, 2013, 17:46:04 »
ОтговорОтговор

Колеги какво ,Ви е мнението за рязане за преразход при положение,че дарака ,Ви е снабден с GPS,DYNAFLEET и ред други щуротии от сорта ,,шофера ме крадне,сака да се тавнем,, питам,защото ми писна от робското мислене,че шофера е длъжен да плаща всичко.
Крайно време е,пустата нафта да я източим веднъж за винаги и да е ясно кога е ,,нормално"(допустимо) фирма да прави удръжки по това перо.
Надявам се,че и хората с мислене ала стиил,,неграмотното писане е важно за мнението за БГ шофера " да се включат,защото по логика някаква рязането на нафта е не по-малък бич за мнението за бг шофера,защото за мен БГ шофера не е символ за крадец,какъвто се опитват да го оприличат кви ли не особи(тва меко казано да не пипнем бан)

А мъцайте,да видим може ли да сложим някакви човешки и честни граници на понятието рязане за нафта

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« -: Събота, 26 Октомври, 2013, 17:46:04 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:16:31 »
ОтговорОтговор

Колеги какво ,Ви е мнението за рязане за преразход при положение,че дарака ,Ви е снабден с GPS,

     Благодаря за предложението за още несъществуващи функции на GPS. Може да бъде "свидетел" - ще го допълня в списъка!



А мъцайте,да видим може ли да сложим някакви човешки и честни граници на понятието рязане за нафта

     Ти нали имаш познания в Столичния градски транспорт? При Електрото, нямат електромери, но имат GPS и той си ползва точно функцията, позицията на превозното средство. Ток не се плаща, гуми - да. Пътник в близост до водача - глоба; отклонение от разписанието - глоба, повреди по мрежата и много други.
     При автобусите са почти същите глоби, като за гориво и гуми - няма прошка. И какво се получава в такива големи държавни фирми, на Общината, се удържа гориво, гуми и ред глоби!

     За това дали одобрявам, ще кажа, ако имам камион и шофьор. Ще има норма и не ме интересува какво ще прави с икономията. За такива 5-10 литра на 100 км, сметни колко ти плаща и дали няма да му дойде двойно?!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:16:31 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1925
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:21:23 »
ОтговорОтговор

Туба нафта за 190ката си е честно и справедливо и ако дойдеш да бачкаш за мен ти я опрощавам. Иначе всеки шеф ако е бил някога шофер може да разбере дали го крадат и без системи по резервоарите,,,, само вижда маршрута и тонажа и знае колко ТОЧНО е разхода,,, Та Ник помисли над моето предложение за след няколко месеца,,,,,,,,,,,,,,,, 14 цента на километър и осигуровки върху минималната работна заплата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:24:37 »
ОтговорОтговор

    Благодаря за предложението за още несъществуващи функции на GPS. Може да бъде "свидетел" - ще го допълня в списъка!

Илчев проучи функциите на различните видове GPS-си,този освен ,че мъца ,че си на плюс 5 мое и да мери количеството у резервоаро бацин,но шом мъцаш ,че не мое нач не мое  Намигване
Апропо мое и градусите на фригото да мъца даж  Смотан Смотан Смотан Смотан
Туба нафта за 190ката си е честно и справедливо и ако дойдеш да бачкаш за мен ти я опрощавам. Иначе всеки шеф ако е бил някога шофер може да разбере дали го крадат и без системи по резервоарите,,,, само вижда маршрута и тонажа и знае колко ТОЧНО е разхода,,, Та Ник помисли над моето предложение за след няколко месеца,,,,,,,,,,,,,,,, 14 цента на километър и осигуровки върху минималната работна заплата.
На теб съм я опростил оти баба меца настина,до Нова година съм дападжииче брат и ако решиш да ми признаеш и некоя и друга каса у Францията идем да знааш



П.П.Електромагнитната индукция,верно се оказва проблем,а аз не вярвах

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #4 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:53:18 »
ОтговорОтговор

... Иначе всеки шеф ако е бил някога шофер може да разбере дали го крадат и без системи по резервоарите,,,, само вижда маршрута и тонажа и знае колко ТОЧНО е разхода,,,

     С един и същ товар еднакви камиони и 4-5 литра/100 км разлика. Какво предпочиташ такъв където си сигурен за него и е на 36 л/100 или такъв, където не си много сигурен, ама 32 л/100? Ако се някой счита, че му се полага "нещо", без никакви усилия, разликата може да стане още повече!


Илчев проучи функциите на различните видове GPS-си,този освен ,че мъца ,че си на плюс 5 мое и да мери количеството у резервоаро бацин,но шом мъцаш ,че не мое нач не мое  Намигване

     На тази тема си отсъствал http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=3227.0. Ако добавиш още 1-2 неща ще ги допълня! Самия GPS, го потапяш - нали. Тогава е водо, нафто, масло устойчив - ето още три неща!


П.П.Електромагнитната индукция,верно се оказва проблем,а аз не вярвах

     При трансформаторите е проблем! Има "желана", между намотките и "нежелана" в сърцевината, започват да текат едни токове на Фуко и са неприятни. И тя (сърцевината) обикновено се прави от отделни ламели с малка проводимост. Не разбра ли, че трудно те разбирам, какво остава, ако и само намекваш!

П.П. При тролеите няма индукция, те са с постоянен ток. Това явление е при променливия ток!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +203/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 834
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #5 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 18:59:02 »
ОтговорОтговор

,,,, само вижда маршрута и тонажа и знае колко ТОЧНО е разхода,,,

Има такива ветрове, насрещни и странични, при които камиона кара по чисто равно на темпомат, а турбото бичи на макс и разхода на макс, даже скороста едва подържа.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tZh1QJPJMAw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tZh1QJPJMAw</a>

Да му мислят празните

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 01 Септември, 2014, 16:54:33 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

smoking gun
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 19:04:55 »
ОтговорОтговор

     


     На тази тема си отсъствал http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=3227.0. Ако добавиш още 1-2 неща ще ги допълня! Самия GPS, го потапяш - нали. Тогава е водо, нафто, масло устойчив - ето още три неща!


     При трансформаторите е проблем, там започват да текат едни токове на Фуко и са неприятни. Не разбра ли, че трудно те разбирам, какво остава, ако и само намекваш!

П.П. При тролеите няма индукция, те са с постоянен ток. Това явление е при променливия ток!!!
Хи хи прав си не съм бил иначе да почти позна в интерес на истината топи се у нафталино(резервоаро) и тва без грам майтап

Илчев мани тролейте,а мъцни за жиците над тях(са че каеш ма те са прави,а не навити) ако те не правят магнитна индукция,че ме запростиш технически неграмотен съм а относно прав и крив ток съм толкова бос,че си немаш и идея,но пък си прав намеквах нещо  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Yordan
Младши потребител
**

Рейтинг: +26/-5
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 88
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 20:31:32 »
ОтговорОтговор

Ами испанците не удържат пари за нафта. Просто ако те хванат си заминаваш без никакви обяснения. Вярно заплатите са други ама то едното е вързано с другото.
 
Спомням си преди време кандидатствах за работа като гумаджия в една фирма и шефа ми казва ами заплатата ще ти е 250лв. и няма да ме крадеш много  Ъ?.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като погледнеш трезво на някои неща и разбираш, че трябва да пийнеш...
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!