Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 18:00:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...  (Прочетена 71840 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1918
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #75 -: Събота, 14 Април, 2012, 20:03:49 »
ОтговорОтговор

Едно време вървеше един лаф, че и Сталин е бил вдигнал ръце от нашето племе,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Събота, 14 Април, 2012, 20:03:49 »

 Активен
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #76 -: Събота, 14 Април, 2012, 20:33:59 »
ОтговорОтговор

Е вече си намерихме майстора.. Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #76 -: Събота, 14 Април, 2012, 20:33:59 »

 Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #77 -: Събота, 14 Април, 2012, 21:23:05 »
ОтговорОтговор

Не можах да се стърпя  Ухилен
 Ухилен
Баце, има един документ, вади се в ДАИ, черно-бял е,с размера на книжката, с нещо като холограмен стикер. Извади ли си го вече?
Ако да и не те мързи, кажи номер и дата на протокола, и в кой град си. Да направиме едно добро дело за страната си и ние.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #78 -: Неделя, 15 Април, 2012, 00:17:38 »
ОтговорОтговор

Имаш много кофти подход към хората....но не се притеснявай някой СТАБИЛЕН  Ухилен шеф щете сложи на мястото ти докато си се усетил .


Така. Явно ти не разбираш от човешката добрина и от правилен порядък на нещата. Добрите хора за тебе са бонаци, разбрахме го вече. Затова, ако ти се сторя груб по-долу, се сърди само и единствено на себе си.
Можеш ли да бъдеш по-конкретен относно "подхода ми към хората", че и тука нищо не казваш? Моят подход към хората си ми е прекрасен, имам чудесни приятели, с които се разбираме. Явно на тебе конкретно нещо не ти харесва в моите коментари и аз много добре знам какво е то. Проблемът е вътре в тебе. Имаш голям проблем със себе си bruto и го казвам не за да се заяждам, а за да ти помогна да се оправиш. Не си у ред, запомни го много добре от мене, не си у ред братле.
Като стана дума за подход към хората, как ли ще му се отрази на шефа ти, ако разбере за гяволиите, които вършиш във фирмата му? И как само гордо се хвалиш, че си помогнал на момчето от Враца...и какво толкова си му помогнал, можеш ли да обясниш?
bruto - самия ти ник издава какъв си, какво да говорим повече? Ти не можеш да научиш човек на нищо хубаво. Ти нищо не можеш да ми кажеш. Ти просто нищо не можеш да ми кажеш, а професията шофьор си има и своите добри страни. Гледам и виждам през тебе братле. Интересно защо си се хванал като шофьор щом заплатата не ти харесва, та вършиш и гяволии. Защото явно и за икономист не ставаш?
Не те знам на колко си години, но като чета там където пишеш за гяволиите, все едно слушам лапета 3-4 клас, какви съвети само, какъв житейски опит имаш само, направо да ти "завиди" човек...
Проблемите във фирмите (в каквато и да е сфера) ги правят хора като тебе, само и единствено такива като тебе, без значение дали са управители или обикновени работници.
Хубави хора страдат заради тебе, разбираш ли ме? Твоите гяволии рефлектират върху някой друг и този друг страда заради тебе, ама на тебе не ти пука въобще знам. Страшният проблем, който имаш със себе си е, че ти не искаш да разбереш и си играеш както ти кефне. За твоя сметка си е.
Който е чист по сърце разбира за какво говоря. Който не е се смее като тебе.
Много добре си помисли преди следващият си безсмислен коментар към мене.
Лека вечер и ако искаш бъди с лоши чувства, то си е твоя работа в крайна сметка, не ми пука.


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 15 Април, 2012, 00:49:15 от Scania_and_Volvo » Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #79 -: Неделя, 15 Април, 2012, 00:39:04 »
ОтговорОтговор

Гледам имаш големи амбиции и явно си упорит човек.Нема лошо.Само че викаш никой не ти помогнал.Като пита какво е необходимо ти беше отговорено,а това в кои страни било най-благоприятно незнам,ама ти още не си подкарвал камион пък свесна работа почна да търсиш.Щом си новобранец трябва да минеш едва ли не през ада за да намериш свестен работодател.Побачкай тука в Бг за 700лв.(без отдържки за гуми и нафта) заплата,карайки строшен самосвалец да трупаш стаж за "Е" и като лежиш няколко пъти под него насред пътя,тогава ще разбереш,що е туй шофьорлъка.Ако искаш може да ти предложа едно-две фирмета с такива работодатели дето взимат без опит само изкарай "С".Те точно такива,като тебе обичат мераклий оптимисти.Успех ще ти пожелая с тях и мераците ти да им помогнеш да преуспеят.Само че те отдавна са преуспели и твойте препоръки ше си ги слагат сети се къде.И не се опитвай да превъзпитаваш шоферите,може да те ступат на некоя кариера.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #80 -: Неделя, 15 Април, 2012, 00:46:45 »
ОтговорОтговор

Гледам имаш големи амбиции и явно си упорит човек.Нема лошо.Само че викаш никой не ти помогнал.Като пита какво е необходимо ти беше отговорено,а това в кои страни било най-благоприятно незнам,ама ти още не си подкарвал камион пък свесна работа почна да търсиш.Щом си новобранец трябва да минеш едва ли не през ада за да намериш свестен работодател.Побачкай тука в Бг за 700лв.(без отдържки за гуми и нафта) заплата,карайки строшен самосвалец да трупаш стаж за "Е" и като лежиш няколко пъти под него насред пътя,тогава ще разбереш,що е туй шофьорлъка.Ако искаш може да ти предложа едно-две фирмета с такива работодатели дето взимат без опит само изкарай "С".Те точно такива,като тебе обичат мераклий оптимисти.Успех ще ти пожелая с тях и мераците ти да им помогнеш да преуспеят.Само че те отдавна са преуспели и твойте препоръки ше си ги слагат сети се къде.И не се опитвай да превъзпитаваш шоферите,може да те ступат на некоя кариера.

 Усмивчица Аз за каквото трябва съм благодарил. Има го написано черно на бяло по-горе, явно не си видял. Благодаря ти и на тебе още веднъж.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #81 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:00:48 »
ОтговорОтговор

А ти защо мислиш ,че ми пука като съм от 20 години по чужбина.....а баце ? В този форум съм за да науча нещо ,защото има колеги които са много в час с нещата в транспорта а не да се занимавам с разбирачи като теб .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #82 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:27:46 »
ОтговорОтговор

А ти защо мислиш ,че ми пука като съм от 20 години по чужбина.....а баце ? В този форум съм за да науча нещо ,защото има колеги които са много в час с нещата в транспорта а не да се занимавам с разбирачи като теб .

Добре е, че си тук, за да научиш това, което те интересува. Но поне недей да пишеш магарии. Ако можеш да бъдеш полезен конкретно с нещо на някой - напиши го, но иначе това другото дето го правиш не е хубаво.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #83 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:40:18 »
ОтговорОтговор

А магариите ги пишеш ти „защото не си компетентен .Аз никога не съм казвал, че не съм доволен от заплатата ми а и да правиш гяволии не значи че крадеш....надявам се не си направил асоциация с това . А това как съм помогнал на човек ще ти отговора доста подробно ,но попитай още веднъж ....гарантирам ти че ще ти е интересно . А дали съм добър икономист говори банковата ми сметка .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #84 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:44:41 »
ОтговорОтговор

А магариите ги пишеш ти „защото не си компетентен .Аз никога не съм казвал, че не съм доволен от заплатата ми а и да правиш гяволии не значи че крадеш....надявам се не си направил асоциация с това . А това как съм помогнал на човек ще ти отговора доста подробно ,но попитай още веднъж ....гарантирам ти че ще ти е интересно . А дали съм добър икономист говори банковата ми сметка .

Не съм компетентен относно какво?  Ухилен
Обясни на хората в този форум какво имаш в предвид под гяволии. Хайде, всички те слушаме, разбирачо.
 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Това за банковата сметка ме уби!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #85 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:56:45 »
ОтговорОтговор

Сранно кое те уби....така съм си направил сметката ,че да имам а ти ако приемем ,че си по-добър от мен бачкаш за нищо . Еми бачкай си тогава ...то будалите нямат свъшване .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #86 -: Неделя, 15 Април, 2012, 01:59:06 »
ОтговорОтговор

Сранно кое те уби....така съм си направил сметката ,че да имам а ти ако приемем ,че си по-добър от мен бачкаш за нищо . Еми бачкай си тогава ...то будалите нямат свъшване .

Мене ако питаш, ти нищо нямаш, абсолютно нищичко, ако въобще вденеш за какво ти говоря.
Лека нощ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #87 -: Неделя, 15 Април, 2012, 02:02:49 »
ОтговорОтговор

Абе пък ти ако мен питаш си се хванал като удавник за сламка .  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #88 -: Неделя, 15 Април, 2012, 02:13:50 »
ОтговорОтговор

Баце,не се занимавай с глупости.Гледал на Иво клиповете и решил тираджия да става.Мани го Иво,гледай себе си.Това шофьорлъка требва да ти е в кръвта,не става така как я мислиш ти.Както се казва шофьор и курва не се става,такъв се раждаш.Аз станах шофьор,защото откатко се помня само камиони са ми у главата,ама ти така изведнъж да обърнеш живота си на 380 градуса заради някакви си клипове е глуповато.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #89 -: Неделя, 15 Април, 2012, 02:21:07 »
ОтговорОтговор

Е той може вече да е станал едното и сега да иска да опита да стане .....и шофьор . Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: искам работа съвети мнения 
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!