Видех днеска "Каска"
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 30 Май, 2024, 03:59:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видех днеска "Каска"  (Прочетена 16496 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« -: Петък, 20 Юли, 2012, 23:09:28 »
ОтговорОтговор

Да баце 33-ка мислим да беше с Пловдивска регистрация.
Апропо днес по Тракия мернах и една от  38-ците на Сиконко ,а и една 44-ка ,тъй че излиза че бая касчици не са поели пътя към арабските страни и си бръмчат горди у нашенско.

Дедо колко повече да гори една 44-ка примерно в сравнение с Дафа ,който караш в момента,че нещо не мое да уденем колко пък горачи да са касчиците.Айде за 32-ката иди дойди,но 35-ца и 44-ка не горят чак толкова много.
Баце отклоняваш се от темата. Много каски са ми минали през ръцете, и евро-1 и евро-2. Но една каска евро-2ка, я карах близо година, вървеше като диво прасе, най-се кефех кога и махнем бушона, и на А7 на Каселските баири ги правех немците сами да си говорят с 21 тона летех не стъпваше по асфалта. И верно Ивопифеца е прав, да слушаш звука на мотора на каската особено как се наема на баира си е чист оргазъм. НО... както вече казах, този модел си имаше и своите недостатъци. Колкото до разхода, сега като се замисля, каската ако си я караш леко и кротко и не я напъваш много си е доста икономична. Може би защото тогава бях млад и буен, и крачето ми е било доста тежичко и затова каските дето съм карал са погорвали малко повечко. Знам ли.......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 20 Юли, 2012, 23:09:28 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!