Задницата подскача
Форум на българските шофьори
Понеделник, 20 Май, 2024, 03:13:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Задницата подскача  (Прочетена 6039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« -: Понеделник, 01 Юли, 2013, 00:21:48 »
ОтговорОтговор

Професоре - защо да не може да се случи това? Всъщност, ако е кардана, скоро ще разберем - така, че не се хаби да отговаряш. Целувчица

Колега ако да е крив(има някакво усукване, което е трудно постижимо без намесата на човешки фактор, историята познава всякакви "майстори" монтьори  Ухилен) кардана и придава въртящия момент с някакво силно ексцентрично движение, то подскачането на дифа нямаше да е само по неравности, а постоянно (перманентно) или да се усеща при определение обороти по-силно, при които се получава най-силен резунанс, а това е оплакването на колегата:
"'Привет. В режим на работа най-вече по руските дароги и полските също диференциала ми подскача нагоре надолу. Ужас, скъса ми кръста, смених амортисьори без промяна лафета всичко ново поставихме без разлика. Вчера през Полша ми идваше да слезна и да го оставя. Ужас, помагайте. е то оплакването на колегата "[/b] .
Според мен има някакъв проблем(луфт) по окачването на задния мост(щанги, тампони, втулки и т.н)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 01 Юли, 2013, 00:21:48 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!