Новият Актрос пред Баумакс
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 23:06:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новият Актрос пред Баумакс  (Прочетена 13686 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #30 -: Четвъртък, 01 Януари, 2015, 13:31:19 »
ОтговорОтговор

Аз да си призная тоя новия актрос, дето съм го кръстил Дарт Вейдър, ама изобщо не ми харесва
Във фирмата имаме около 30 такива, карал съм ги почти всичките, само тези от 14 година не съм. 12 и 13 са ни повечко, та съм ги карал...
Имам наблюдения към тях от към 250 000- до към момента повечето гонят 450 000 км.
Държи температура, понеже споменахте за това, при това стабилно.
Ретардер нямат тия нашите, моторна някаква умряла... нищо не става от нея
Разхода обаче е добър, за това са предимно флотилиини камиони.
Шофьорската врата провисва. Предните амортисьори на 5-6 от камионите са заминали.
Карам си го на темпомат и в баирите (е не в много стръмните, когато е невъзможно, но на магистралата)
Тромав колко си иска, дори и с малък товар...
И един ужасно замисляне на кръговите, когато се чуди на коя предавка да вдене и да тръгне.. та накрая удари 2-ра и ми скъсва нервите.
Изключва от скорост и това е добре из надолнищата, но когато го прави на равно направо е досадно.
Като камион го слагам след ДАФ, който по принцип не е камион, а кабина. Мерцедеса и кабина не е, тръска и разсипва кафето например. Винаги го отпивам до половината и тогава се качвам в кабината.
Фаровете са му малко не по моя вкус.
А, представяте ли си, на влекача богето не завива!!! на всички камиони завиват... на мерцедеса не!
Егати що писане за тоя дръгел


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Четвъртък, 01 Януари, 2015, 13:31:19 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!