• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Любимо видео с камион

Започната от Volvo FH16 700, Събота, 21 Май, 2011, 14:16:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Volvo FH16 700

Здравейте.Реших да направя тази тема най-вече защото много се запалих по едно видео и исках да го споделя с всички.напоследък моделът Скания 143М ми грабна окото,не знам защо в интерес на истината,но много ме впечатли,и търсейки видеа с него попаднах на едно страхотно.дано и на вас ви хареса,също така и вие споделяйте видеа с камиони които са ви направили силно впечатление,тук.Между другото сигурно ще си помислите че видеото ме е изкефило защото оператора снима от багажника на колата ;D но не,не е така,самия камион ме грабна,много харесвам такъв тип видеа.Наслаждавайте се

Може би забелязвате че в името на видеото пише Part 2,в тази връзка искам да ви кажа че Part 1 не е нищо впечатляващо,дълго е само около минута и нещо,и въобще няма нищо общо с действието в това видео

Trucker_Boy

Супер е , за мен Холандският Тунинг който правят по камионите е най-добрият в Европа !
Сканията има много хубав звук , но дали всички ще и се радват ако мине през голям и пълен паркинг късно вечер ?  ;D
www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори

Volvo FH16 700

#2
Е, не знам за тунинга, аз много не си падам по тунинговани камиони. Или пък с много фарове. Ония допълнителните като на нощните ралита много ме дразнят, а да не говорим бях гледал един камион който стоповете му (говоря само за стоповете а не мигачи габарити и всичко) бяха от единия край до другия, общо около 20 светлини само за стоп, което е адски тъпо според мен. Също пък не харесвам камиони с огромни пърдялници, а за пръднята им да не говорим. Айде тая Сканийка ме кефи и ше я изтърпя, но по принцип не ги харесвам. А тук също така V8 звукът е невероятен. Или пък тия поляци шведи и разни други като облепят целия камион с разни огромни рисунки и те също въобще не ме кефят. Предпочитам чисто бял камион ако щете, но да няма разни рисунки и глупости по него. В тази връзка тук в Шумен допреди 1 година почти всеки ден мярках един чисто бял MAN TGX. Ето същия такъв, но чисто бял, и кабината, и целия камион и ремаркето бели, но от тогава не съм го виждал, а беше супер як.
Е, някой друг няма ли да покаже нещо което го е накефило него.  :o

Причина за редакцията: Изреченията започват с главна буква. Новото изречение се отделя с интервал.

tcvetan161


Volvo FH16 700

Хм,хубаво,не съм започвал изреченията с главна буква,и навсякъде гледам че всеки слага интервал след края на изречението,но никъде не съм срещал писано правило че трябва да има интервал ::)

admin

Цитат на: Volvo FH16 700 - Понеделник, 23 Май, 2011, 00:18:04
Хм,хубаво,не съм започвал изреченията с главна буква,и навсякъде гледам че всеки слага интервал след края на изречението,но никъде не съм срещал писано правило че трябва да има интервал ::)

Чети какво ти пишем и ще се чувстваш значително по-щастлив. А иначе за протокола само да отбележа, че интервалите и другите неща в правописа не се учат по форумите, а в училище. Но който е пропуснал да ги научи там, ще бъдем така добри да го напътстваме.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Volvo FH16 700

Само да отбележа че дори в училище не ни учат да оставяме интервал след края на изречението,или поне мен не са ме учили така,и спирам по тази тема

admin

Цитат на: Volvo FH16 700 - Понеделник, 23 Май, 2011, 00:43:12
Само да отбележа че дори в училище не ни учат да оставяме интервал след края на изречението,или поне мен не са ме учили така,и спирам по тази тема

Свали си прикачения файл и го прочети внимателно. Нямам идея на какво ви учат в училище, но обърни особено внимание на следното изречение:

"След препинателните знаци точка, запетая, удивителна, въпросителна, двоеточие, точка и запетая, се оставя интервал, а преди тях - не! Пишат се плътно до предната дума."
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

trenti

#8
Работа мечта, от обучението до започване на работа, в България не може и да се мечтае за такова нещо  ::)


"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат!"

Trucker_Boy

Страхотни клипове колеги.  ;)
www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори

bo4a

#10
Мен ме кефи това:
http://vbox7.com/play:fe1c882a

Trucker_Boy

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори

trenti

Да погледнем малко и на запад  :D

Много нафта в газообразно състояние и готина музика  ;D
"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат!"

loshdancho

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ