Дискордиа
Форум на българските шофьори
Вторник, 21 Май, 2024, 21:32:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискордиа  (Прочетена 209104 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #150 -: Понеделник, 02 Януари, 2017, 18:29:56 »
ОтговорОтговор

Бацета,всеки е решил как да прекара живота си,дали ще го пропие или проспи си е негов избор.
Мразя когато някой си решил да твори някакъв бизнес ще ми поставя правила които пряко засягат начина ми на живот.
Кат е решил,че бизнеса му така трябва да е,да си го направи сам или да си намери хора които да споделят или ги устройва този вариант.
Аз съм от хората,които мрънкат и често сменят фирми и фирмички ,поради некадърност или конфликт на интереси и това е моя избор,но за разлика от много мразя да ме правят на длъжник някому,на никой нищо не дължа в това число и на Виолончелисти разни.
Както обичам да казвам щом ви влече дерзайте.
Щом Дискордия съсипала и\или променила доста човешки съдби в миналото,а и може би в настоящето и бъдещето е вашият избор,така да е,но да я издигате на пиедестал е меко казано смешно.

Транспорта е просто нещо,идеята му е да се пренесе нещо от точка А до точка Б и колкото по-сложно я изпълнявате тази идея,толкова повече си усложнявате живота.
Когато човек се хване да свърши нещо,то той го прави по свой начин и всичкото маймуна де му дава акъл,че не трябва така,а иначе мое и пожелаем само да гризе банана и да се големее

П.П.За много години на всички и нека сме живи ,здрави и по-сплотени
Батко,магнит ли си,феросплав ли си,каквото и да си там,ти си знаеш.Никой насила не те е вакал никъде,дали у Дискордия,дали другаде,така че че добре е да не се филмираш като някакъв особено ценен индивид.Хората са вложили не малка сума пари,така че откъдето искат,оттам ще им се кара стоката.А тебе,и мене не ни кара никой да се свираме там та да ни експлоатират както си искат.Така че мълчи си,да ти мислят за по-умен,че доста олекна напоследък  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #150 -: Понеделник, 02 Януари, 2017, 18:29:56 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!